• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Indiana

migrace?

  • ano

  • ne

  • Pitomio má maminku z Moravy tak je to jedno


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

raketak95

Člen týmu
To už se Ti u nás tak rychle nelíbí? :D

Jinak docela trnu hrůzou, co by byly ty aktivnější světy... :no:
Indi 221 postav/49 full level/151 aspoň lvl 100
Eldo 266 postav/121 full level/191 aspoň lvl 100
Jeri 318 postav/69 full level/204 aspoň lvl 100
Klondajk 358 postav/21 full level/180 aspoň lvl 100
(Jen pro připomínku migrace z Dakoty začínala, když jich tam bylo 394/164 full... :roll:).
Ari 665 postav/416 full level/554 aspoň lvl 100
---
1ka 664 postav/412 full level/546 aspoň lvl 100
9ka 485 postav/279 full level/375 aspoň lvl 100

Na Lummi Tě nepustí, bo nejnovější svět (+ není o co stát); na 1 a 9 asi taky ne, bo migace z prémiového na neprémiový svět je od Georgie zločinná (asi je účelem neprémiové světy taky vymýtit). Na Ari už asi postavu máš. Já moc řešení nevidím...:hmf:
 
Mám za sebou čerstvou zkušenost z migrace Dakota - Ari a musím se opravdu hlasitě divit všem, kdo v migraci vidí nějakou spásu.
Co se mě týče, získali jsme akorát o něco bohatší trh výměnou za opruz spojený s tím, že se nám rozpadla parta lidí z města (ne všichni můžou migrovat, protože někdo už tam postavu má), rozpadla se nám aliance, ztratili jsme přátele nejen na posílání v rámci akcí, ale taky vypěstované vazby na spolehlivé řemeslníky.
Důvod spuštění migrace z Dakoty s 394 lidma, kde navíc byly bitvy sice poměrně zřídka, ale pořád častěji než například na Eldu, kde jsem taky, jsem opravdu nepochopil, a asi nikdy nepochopím.
A předem varuju, že jestli někoho napadne zavřít Eldo, což je můj druhý a poslední svět, budu opravdu rozladěn. Nejlíp s migrací na Ari, kam jsem se nedávno nuceně přesunul z Dakoty. To by tak nejlíp odpovídalo filozofii "vylepšování" této hry.
 
Ahojte.

O migrácii sa už napísalo veľa a ja verím v zmenu. Predsa nie je možné aby hráči boli nútení rušiť účty zatiaľ čo iné svety nutne potrebujú hráčov buď na oživenie alebo aby vôbec neupadli ako svety, z ktorých sa migruje. Niečo tak jednoduché musí pochopiť snáď každý. Na otázku prečo nejde migrovať aj na neprémiové svety sme sa dozvedeli prázdne argumenty z centrály. Preto si myslím (a urobil by som to), že je povinnosťou tímu a špeciálne administrátorky pripraviť argumenty (napr. nedávny dotazník) pre diskusiu s centrálou, ktoré presvedčia zaslepencov, že táto zmena je potrebná.

Ešte priložím výsledok z dotazníku ( samozrejme si uvedomujem, že výsledky sú orientačné)
obrázok_2022-09-14_180711842.png

So želaním pekného dňa,
 
Naposledy upraveno:
To už se Ti u nás tak rychle nelíbí?
líbí, věru :D , já jen tak předběžně


díky za reakci, chápu že to není jednoduché asi

kdo v migraci vidí nějakou spásu

no, ne zrovna spásu, spíš bych to nazval zjednodušení/ulehčení hry. Víc světů neznamená bohužel víc zábavy, aspoň ne pro mě .-)

Celou dakotu zkazili!

Dakotu Hudson :crying out loud:
 
Naposledy upraveno:
Můj názor je, že se migruje příliš mnoho viz mapka

1663496717500.jpeg

Je atlantický oceán jedovatý že všichni na pobřeží již vymřeli?
Proč tolik lidí jde do Arizony, co tam je?
Proč jenom lidi z Coloráda migrovali do jižní ameriky?
Proč se někteří rozhodli přestěhovat z divokého západu do Izraele?

Tolik otázek...
 
Nahoru