• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Info o nadcházejících bitvách v levé oznamovací oblasti a v chatovacích místnostech

Nick: Kotlik007
Svět: vypadá to, že jen CZ21 Klondike
Do čeho bug/chyba zasahuje: Přehled času do začátku bitvy v levé oznamovací oblasti a název chatovací místnosti pro bitvu
Popište přesněji váš problém: Ikona nadcházející bitvy je stejná jako u probíhající bitvy (myslím) a místo zobrazení času do začátku bitvy je tam jen text: "Začala bitva. Popadni zbraň a pomoz svým spolubojovníkům." Také v seznamu chatovacích místností je jen "null" místo názvu pevnosti.
Jak dlouho problém přetrvává: všiml jsem si během tohoto týdne. Byl jsem na dovolené se slabým připojením, tak jsem tomu nevěnoval pozornost.
Jaký používáte webový prohlížeč: Firefox, Chrome (telefon)
Použil jste univerzální rady: Ano
Používáte nějaké přídavné scripty: Ne
Dělá to jenom vám, nebo i ostatním hráčům: I ostatním na Klondiku
Co jste vyzkoušel pro odstranění chyby: Restart prohlížeče na PC, kontrola na telefonu
 

Mikosansobi

Člen týmu
Zjišťuji podrobnější informace. Byla to nastavená bitva za rakety? Pokud ano, vykopnu na Klondike bitvu a můžeme to prověřit.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Mám tu pár otázek od developerů:
  1. Má to vliv na všechny hráče v dané bitvě?
  2. Ovlivňuje to pouze bitvy Awesomia, kdy došlo ke změně času?
  3. Ovlivňuje to všechny bitvy nebo jen některé?

Přihlásila jsem se do dnešní bitvy, plus mohu nastavit Awesomii. Prosím o zpětnou vazbu. Děkuji za spolupráci.
 
Mám tu pár otázek od developerů:
  1. Má to vliv na všechny hráče v dané bitvě?
  2. Ovlivňuje to pouze bitvy Awesomia, kdy došlo ke změně času?
  3. Ovlivňuje to všechny bitvy nebo jen některé?

Přihlásila jsem se do dnešní bitvy, plus mohu nastavit Awesomii. Prosím o zpětnou vazbu. Děkuji za spolupráci.
1. Ano co vím tak s tím měli problém všichni hráči.
2. Ne
3. Ano. Psali jsme to o pár řádků výš.
Nevím jestli s tím něco nedělali, ale dneska to vypadalo normálně. Tak je možné, že s tím byl problém pouze při eventu.
 
Nahoru