1. V úterý 6. 11. proběhne aktualizace na verzi 2.89. Více informací najdete na herním fóru
  Zamítnutí oznámení

InnoGames TV

Téma v sekci 'InnoGames TV' založené uživatelem Hancock, 28. čer 2015.

 1. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  Sledovali jste aprílovou verzi InnoGames TV? Pokud ne, zde je její letošní verze.

  Ve skutečné dubnové epizodě InnoGames TV vám Thi a Kai z Forge of Empires vysvětlí novou jarní akci, která je inspirovaná japonským festivalem Třešňových květů. Od 28. března do 17. dubna budou hráči odměněni Jarními lucernami po úspěšném dokončení misí. Herní designér Timon z Elvenaru odhalí nové informace o prastarých divech a budovách z jarní události. Již brzy budou mít hráči možnost vylepšit své divy novým způsobem: Vylepšováním určité věci ve městě. Na závěr se od grafika Camila z Divokých kmenů dozvíme o kmenových dovednostech. V budoucnu budou hráči odměněni prestiží za pobyt v kmeni.
  Podívejte se na dubnovou epizodu a sdělte nám svůj názor!

  Diskuze zde
  .
   
 2. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V květnové epizodě InnoGames TV nás Forge of Empires vtáhne do minulosti s historickou úkolovou řadou, která zvýrazňuje Artura Conana Doyla, slavného autora a vynálezce Sherlocka Holmese. Událost První máj nám popíše herní designér Thi. V této nové barevné události plné úkolů pomohou hráči Hilde a jejímu bratrovi Halvardovi oživit vzpomínky z dětství. V neposlední řadě se s námi Timon z týmu Elvenar podělí o zvláštní příběh v nové úkolové řadě: "Menhirokova povinnost". Hráči pomohou magickému strážci Menhirokovi získat věci od zlých hrobníků.   
 3. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V červnové epizodě InnoGames TV se Grepolis tým podělí s informacemi o nedávných aktualizacích ostrovních úloh. Dále se dozvíme o nové úkolové řadě ve Forge of Empires, která nás pozve k prozkoumání indického subkontinentu s jeho novou historickou událostí. Thi a Kai vám řeknou vše, co potřebujete vědět o úkolové řadě Shah Jahan, včetně odměn. Nakonec tým Elvenaru představí novou spřátelenou rasu: Půlčíky! a Divoké kmeny předvedou novou událost Rytířské slavnosti.

   
 4. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V červencové epizodě InnoGames TV se dozvíte vše, co potřebujete vědět o nadcházejícím klasickém serveru. Budete moci hrát historickou verzi oblíbené hry, včetně klasických nastavení a funkcí. Kromě toho odhalí tým Forge of Empires nové letní kasino, které provozují dva královští hosté z daleké říše: Maharaja Tanak a jeho manželka Pari. V neposlední řadě představí tým Elvenaru novou letní úkolovou řadu "Pochod stád"
   
  Naposledy upraveno: 3. čvc 2017
 5. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V srpnové epizodě InnoGames TV tým Forge of Empires ukáže zcela novou historickou úkolovou řadu spolu s hlavní postavou Galileo Galilei. Pokud se vám podaří dokončit všechny úkoly, získáte jedinečný portrét Galileo Galilea a novou budovu v barokním zahradním stylu.
  Ale to není všechno!
  Od Steffena, Game Designer pro Elvenar, se dozvíte o zcela nových okamžitých odměnách.
  V neposlední řadě Camilo z týmu Divokých kmenů představí novou událost Runové války a vysvětlí výzvy, které vás během hry čekají.
   
 6. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V zářijové epizodě InnoGames TV nám Timon a Rike z Elvenaru odhalí novou funkci co-op - společná dobrodružství. Tato funkce umožní hráčům hrát společně jako tým, aby ovládli tři etapy na nové mapě. Forge of Empires tým vysvětlí změny týkající se podzimní události. Lead Community Manager pro Tribal Wars 2 Ricardo nám řekne o novince k ukončování světů - Vítězné body.   
 7. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V říjnové epizodě InnoGames TV své místo poprvé zaujímá hra Warlords of Aternum! Její hlavní komunitní manažer David provede diváky základy hry a připraví je tak na budoucí videa, která budou již více do hloubky. Poté nám Timon z Elvenar týmu vysvětlí jejich novou podzimní událost. Tentokrát budou hráči Elvenaru sbírat oříšky, kterými pak budou otevírat truhlice. A nakonec nám herní designéři Thi a Kai z Forge of Empires představí halloweenskou úkolovou řadu.   
 8. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V listopadové epizodě InnoGames TV se můžete těšit na možnost vyhrát tablet u příležitosti oslav vydání mobilní aplikace pro Elvenar. Product Manager Jonas a Game Designer Timon nám osvětlí funkce v této nové aplikaci. Fanoušci Grepolisu budou zajisté nadšeni nejnovější událostí Pandořina skříňka, kterou jim představí Game Designer Bernard. Lead Community Manager David z týmu Warlords of Aternum nám objasní svůj systém boje a poskytne několik užitečných tipů. Poté Forge of Empires odhalí svou nejnovější historickou úkolovou řadou představující Rosu Parksovou. Hráči se v něm mohou těšit na odměny, nový portrét a novou budovu. V neposlední řadě nám tým Tribal Wars vysvětlí nový aspekt hry Sběr surovin, poskytující hráčům novou možnost zisku surovin.   
 9. Mikosansobi

  Mikosansobi

  Registrace:
  23. čvc 2013
  Příspěvků:
  2.044
  Obdržená poděkování:
  18
  V prosincové epizodě InnoGames TV nám The West představí nové odměny pro Kočovný cirkus a přidá krátký přehled o budoucí práci Community Mannager Aylin. Poté se společně s Warlords of Aternum podrobněji podíváme na mapu světa a David nám ukáže, co v ní najdeme. Hned nato Thi a Kai z týmu Forge of Empires řeknou vše, co potřebujeme vědět o mrazivém návratu Frostyho. Zima je zpět a s ní i zimní událost! Nakonec tým Elvenar představí letošní Zimní událost: tři zmrzlé obry a zcela nový typ odměn: setové budovy!

  Zhlédněte prosincovou epizodu a sdělte nám svůj názor!