• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

International Classic Event

Jasně popsané termíny, pravidla, předměty soutěže a ceny hnedka v úvodním oznámení ... to už jsem dlouho neviděl. Je moc hezké vidět, že na Westu stále pracují lidé, co odvádějí skvělou práci, jen kéž by jich bylo více.
 
Omlouvám se, pokud mám hloupý dotaz, ale na několika místech jsem tu četl v komentářích (mimo jiné i od mikosansobi), že se jedná o speed server. Speed server se však vyznačuje zrychleným režimem v podobě zvýšeného zisku zkušeností, regenerace a přesunů, nicméně v úvodním oznámení nic takového nevidím. Pokud je to myšlené tak, že bude server trvat pouze měsíc, je ten název speed poněkud zavádějící, alespoň ve zdejším kontextu.
Podobné je to i se samotným názvem, neboť classic byl dosud spouštěn jako svět s verzí před updatem 2.0. Nebýt toho, že se zde má hrát o ceny v dobrodružství, myslel bych si, že se o stejný svět jedná i v tomto případě.
 

z3l1

Člen týmu
Omlouvám se, pokud mám hloupý dotaz, ale na několika místech jsem tu četl v komentářích (mimo jiné i od mikosansobi), že se jedná o speed server. Speed server se však vyznačuje zrychleným režimem v podobě zvýšeného zisku zkušeností, regenerace a přesunů, nicméně v úvodním oznámení nic takového nevidím. Pokud je to myšlené tak, že bude server trvat pouze měsíc, je ten název speed poněkud zavádějící, alespoň ve zdejším kontextu.
Podobné je to i se samotným názvem, neboť classic byl dosud spouštěn jako svět s verzí před updatem 2.0. Nebýt toho, že se zde má hrát o ceny v dobrodružství, myslel bych si, že se o stejný svět jedná i v tomto případě.

Sorry, psal jsem to z telefonu a nepřečetl si původní oznámení. OHLEDNĚ SPEEDU NAPSAL ABE - NEBUDE TO SPEED
Pokud umíš číst tak víš o co se jedná - navíc ten dotaz jsi neuvedl. Nikde nevidím otazník :D - NEBUDE TO SPEED :)

Ano speed je to co píšeš tedy vyznačuje se zrychleným režimem v podobě zvýšeného zisku zkušeností, regenerace a přesunů. To na classic nebude.
Za to se omlouváme za tyto informace, které nebyli přesné.

Ohledně dobrodružství - netuším jak to tam mají v plánu.
Dle mého pouze nějak nahodí starý vzhled. Nevím jak to bude probíhat myslím že ani nebyla možnost to otestovat pro nás cz tým.

z3l1
 
Naposledy upraveno:
Milí hráči,

soutěž na Yukonu se odkládá do ukončení mezinárodního speed serveru.
Yukon zůstane otevřený a můžete na něm dále hrát.

Miko
Pro abeho mám dobrou zprávu, nemusí k očnímu.
Pro zelího mám tedy ten dotaz, který z mého postu nepochopil: jak to teda je? Chybí něco v úvodním oznámení, které IGHAS pochválil a nebo je jen zavádějící citovaný příspěvek?
 

Symphie

Člen týmu
Původně se událost jmenovala Classic Speed World, jenže IG ji pak změnilo název. Takže si myslím, že si to neuvědomila a napsala prostě "speed". Pro mnohé to může znamenat něco jiného. :-)
 
Původně se událost jmenovala Classic Speed World, jenže IG ji pak změnilo název. Takže si myslím, že si to neuvědomila a napsala prostě "speed". Pro mnohé to může znamenat něco jiného. :)
Z tvého komentáře jsem jenom poznal, že se změnil název. Odpověď na otázku, kterou HIV- na druhý pokus položil stále neznáme. Mohla bys nám prosím říct, jaký je rozdíl mezi Classic eventem, speed eventem a který z nich to bude?
 

Symphie

Člen týmu
Myslím. že kolega vše jasně napsal. O žádný speed jako takový se nejedná. Miko se prostě pouze přepsala. Toť vše. Definice speedu je napsaná výše v odpovědích, co se týče události, vše podstatné je napsáno zase v oznámení, které je platné a správné.
 
Nahoru