• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Interpretace pravidel: scripty

Jste pro to, aby i nu nás (po vzoru Německa) existoval seznam oficiálně povolených scriptů?

  • Ano

    Hlasy: 14 87,5%
  • Ne

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nevím/nemám jednoznačný názor

    Hlasy: 2 12,5%

  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .
Děkuji @Symphie za vysvětlení toho, že všechny země mají stejná pravidla hry a jejich interpretace plně závisí na lokálních týmech a např. v Německu (sídlo INNA, tj. těžko jde o nějakou místní partyzánštinu) existuje oficiální seznam povolených scriptů. Tj. i náš tým se tímto může inspirovat (klidně doslova) a mohl by tak skončit stávající stav, kdy se jedni radši tváří, že scripty nepoužívají a druzí, že opravdu hlídají jejich používání ve 100% případů.

PS. prosím o diskuzi k tématu, vyjádření "nejde + zámek vlákna" problém opravdu neřeší
 
Naposledy upraveno:

Oximus

Člen týmu
Ahoj @IGHAS, nelze se odkazovat na zahraniční mutace. Nacházíme se na CZ verzi a pro tu platí pravidla následující:

1681837907269.png


V případě, že někdy v budoucnu dojde k přepracování tohoto pravidla (přímo od InnoGames) a nějaké scripty se povolí (za mě osobně si to nemyslím), určitě se to dozvíte. Momentálně zde žádný seznam povolených scriptů nemáme a proto bych Tě poprosil, abys toto pravidlo respektoval. Osobně si myslím, že tady není co k řešení, pravidla jsou napsaná jasně. Pokud Tě zajímá, proč to mají na .DE fóru, zjisti si to nějakým způsobem, my o tom v týmu nic nevíme (alespoň ne já - nechci mluvit za ostatní).

Vlákno samozřejmě uzamykat nebudu (co se týče mě), klidně můžete diskutovat, byť si nemyslím, že to má nějakou perspektivu. Pokud se to zde ale bude ubírat nějakým špatným směrem, určitě to uzamknutím vlákna může skončit.
 
- je hezké, že mi cituješ pravidla, které jsem sám v předminulém příspěvku citoval
- chápu, máte paragraf 7 a pokud chcete, nemusíte vůbec nic dělat ani řešit a máte na to plné právo. Na druhou stranu, právě takovéhle věci tak trochu navíc, vytvářejí z pohledu hráčů výborný nebo naopak průměrný/špatný team.
- "DE fórum, zjisti si to nějakým způsobem" tohle je čirý alibismus, jednak pro support je odpovídacím partnerem ke komunikaci překvapivě zase support a pokud vy nemáte očividně vůli cokoliv měnit, tak je zcela zbytečné se nějak snažit, když to stejně skončí na nezájmu z naší strany.
- za sebe si myslím, že kdyby jste se zeptali, tak na 90% to bude nepřenesitelné k nám a Vy se prostě bojíte těch 10%.
 

z3l1

Člen týmu
Ahoj,
tohle jsem řešil taky před nějakou dobou. Jestli mají na fóru napsané ze mají nějaký scripty povolené tak je to zvláštní. V době kdy jsem to řešil bylo přes miko odpovezeno ze veškeré scripty jsou zakázané.
Měli jsme i tabulku v sekci kam muže přispívat každý takze všichni z jiných jazykových mutaci a i tam mě bylo odpovezeno ze jsou všechny zakázané.
Byla to tabulka kde byl název scriptu - co umí - zda je povoleny nebo není - a odůvodnění proč ne (když nebyl povolen teda)

Tohle ti jako odpověď nestačilo teda?

Muj dotaz na scripty:
z3l1
updates or still CHECKING ??

Reply Edit Like Feb 06, 2022


Tohle je od adminů:
In theory every one of them should be
(error)
since there was a game rule update at 2020.09. We made every script disallowed to use.
Feb 07, 2022


Nechci vyvolat nějakou hadku jen normálně odpovídám. Snad to vezmeš. A mužeme dál klidně debatovat o tom žádná.
z3l1
 
Nahoru