• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

inventář

Páči sa vám tento návrh?

  • Áno

    Hlasy: 87 98,9%
  • Nie

    Hlasy: 1 1,1%

  • Celkový počet hlasujících
    88
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
už opravdu dlouhou dobu trpím nad šílenou nepřehledností inventáře, hlavně u založky produktů. (20 stran v produktech a to nejsem sběratel)
zde je návrh jak to alespoň lehce zpřehlednit. je opravdu hrozné hledat něco, o čem vím, že to mám, ale prostě to v té záplavě produktů nevidím...

navrhuji invent o 50% rozšířit, vzniklo by místo na pár produktů navíc, ale hlavně další místo na záložky nahoře.
(mohlo by to být i 100% ale nevim co na to uživatelé s nízkým rozlišením)
vypadat by to mohlo asi nějak takhle...

68zv19117uu1837.jpg


6 nových ikonek + jedna původní, by se použilo na rozdělení produktů na kategorie

např:
- produkty co jsou pouze z prací (uhlí, kamení, atd)
- produkty co jsou pouze použitelně (amulet, bajonet, atd)
- produkty co jsou na doplnění energie a zdraví, atd
- produkty co jsou na pracovní body (posilovače prace, posilující dokumenty, atd)
- produkty co jsou pouze do úkolů
- produkty co jsou oblečení (sedla, pareple, vycházková hůl, atd)
- místo pro další možnost (třeba recepty)

fantazii se meze nekladou, pokud má někdo nápad, sem s ním
nahoře je anketa líbí/nelíbí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
Docela zajímavý nápad.
Jen dodám, že pokud je pravda to, že něco máš(víš to 100%), tak stačí dát v inventáři to tlačítko s obrázkem lupy a napíšeš daný předmět a ono ti to najde-vyfiltruje samo. :)
 

DeletedUser

Guest
to souhlasim, krocan nebo laso jde snadno, ale treba "jednoducha detailni pracovni uloha"...
ted jsem se musel kouknout do hry, jak se ten nesmysl vlastne jmenuje a zase jsem to hledal jak .... :)

na druhou stranu, kdo hraje vice svetu, nema inventar presne v hlave, svety mi splivaji dohromady v jeden obrovskej bordel :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Výborně, banda tu už nějaké návrhy dala, ale byli to takové výstřely do prázdna a nebralo se to moc vážně. s produkty by se už mělo cosi zrobit, je jich fakt moc.
 

DeletedUser16057

Guest
Jinak to rozdělení produktů do podkategorie rozhodně schvaluji. Sám mám na hlavním světě nějakých 15 stránek s produkty a přesouvat se z první dejme tomu na 12-13. Je trochu z ruky. :)
 
Přesně jak píše frankie, myslím že je to dobrý nápad a měli by o tom tvůrci vážně uvažovat. Já osobně mám 27 stránek produktů a i když mě nedávno potěšil špendlík, pořád to není úplně ono. Navíc by tento návrh i hodně pomohl když se člověk přihlásí přes mobil. Podstatně lépe by se hledalo.
 

DeletedUser15918

Guest
Třeba recepty by měly mít samostatnou ikonku rozhodně. I na trhu jsou odděleny od ostatních produktů, proč ne v inventáři?
 

DeletedUser11497

Guest
Také souhlasím. Přehlednost nade vše, moc by mi to pomohlo a jsem přesvědčen, že mnoha lidem také.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
dobrej nápad. já si vypomáhám scriptem, který to hodí na jednu stránku, ale úprava standardu by byla vhodnější.
 

DeletedUser13483

Guest
Velice, velice konstruktivní návrh. Z mé strany naprostá podpora.
 

DeletedUser14966

Guest
Konečně někdo, kdo se do toho pustil s hlavou a patou. Super, máš hlas :)
 

DeletedUser18442

Guest
Taky se mi to líbí a dávám hlas.
Jak už tu někdo zmiňoval, přidal bych tam ještě kolonku jen pro recepty.
 
Nahoru