• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Inventář

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
na stránce cz.weststats.com když chci publikovat svůj inventář je napsáno mportování dat je velmi snadné. Jednoduše zkopírujte text uvedený níže a vložete jej do okna, kde máte otevřený The-West. Pak zmáčkněte enter!
nějak mi to nejde ani když to nakopíruju do popisu osoby (odkazu) poraďte pls

napsal jsem to takhle .get_short();var t = x[p].get_type();var c = x[p].get_count_value();if(c > 1) {for (o=0;o<c;o++) {co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';}count = count + c;}else{co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';count = count + 1;}}if(count < 1) {new HumanMessage('This script must be ran after the inventory has been opened!');end();}w = Wear.wear;try {co += 'a!:' + w.animal.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'b!:' + w.body.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'f!:' + w.foot.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'h!:' + w.head.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'n!:' + w.neck.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'r!:' + w.right_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'y!:' + w.yield.get_short() + ',';} catch (e) {}try {var cn = $('avatar').textContent.replace(Character.level, '');}catch (e){var cn = $('avatar').innerText.replace(Character.level, '');}co += cn; wsurl += co;wsurl += "&w=" + location.href;n = new Element('iframe', {'src': wsurl, 'style': 'display:none'});n.style.display='none';document.body.appendChild(n);end();]22.12.08
 

DeletedUser137

Guest
musis si otevrit invertar,skopirovat text do adresoveho radku a enter.jeste si musis po prave strane vybrat na kterym svete hrajes,je tam rolovaci menu.pak si po leve strane dole das muj invertar,a pak co sem rikkal na zacatku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Podivej tohel máš napsany nahore obrazovky: http:the west atd.. tak to vymaz a skopiruj ten text na publikaci. a dej ho tam a stiskni ENTER
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
napsalo mi to This script must be ran after the inventory has been opened! to znamená
Tento skript musí být běžel po inventuře byl zahájen!
 

DeletedUser

Guest
No tak ho tam máš přihlašse a dej ukázat inventář a měl bys to tam mít.Ok:?
 

DeletedUser

Guest
na cz.weststats.com to tam nejni je tam můj inventář a zase ten kód
 

DeletedUser

Guest
A vidíš tam ten tvůj inventář na weststats? jestli jo tak ten kod tam je pokaždy
 

DeletedUser

Guest
svůj inventář na weststats tam nevidim

sorry ze te s tim tak obtezuju =D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
fungujou mi AKORÁT SCHOPNOSTI u ktrejch mi to napsalo Your skills and attributes were successfully imported to Weststats! a to je dobře
 

DeletedUser

Guest
Mám stejný problém, řekl bych, že to mají chybu oni na weststats.com. Publikovat schopnosti jdou bez problémů, ale inventář nikoli.
 

DeletedUser

Guest
ale když si to chci dát do popisu tak dám adresovej řádek zkopíruju tam ten kód dám enter a ono to zmizí a nic to nenapíše nwm co s tim =D
 

DeletedUser137

Guest
uz sem to psal,prvni na the west otevrit svuj invertar,a pak teprve skopirovat ten kod s weststats do adresoveho radku tam kde hrajete The west.a MUSITE mit na prave strane nahore v rolovacim menu nadstaveny svet na kterem hrajete,jinak to nefunguje!!!!!

Edit:
Mám stejný problém, řekl bych, že to mají chybu oni na weststats.com. Publikovat schopnosti jdou bez problémů, ale inventář nikoli.

chyba je v tvych rukach ne weststats.:loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jjo to vim to mám ale když si to chci dát do popisu tak dám adresový řádek zkopíruju to tam dám OK a ono to zmizí a nic to nenapíše
 

DeletedUser

Guest
Ty asi zkoušíš ten kód dávat do adresového řádku tady na forum. A odkud si myslíš že to bere ty informace??? Musíš mít otevřený ten The west a v něm inventář...
 

DeletedUser

Guest
ne ze bys byl nechapavej ale neva...musis klinout na inventar a potom nahoru do prikazoveho radku ten odkaz skopirovat...;) obcas se hodi si precist co ti tam pisou..;)
 

DeletedUser

Guest
Ty asi zkoušíš ten kód dávat do adresového řádku tady na forum. A odkud si myslíš že to bere ty informace??? Musíš mít otevřený ten The west a v něm inventář...

Ne zkouším to normálně na světě 1 po přihlášení v nastavení
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru