• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Jít na slovensko? Na forum i hrát

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Stačí se podívat Delimu do podpisu, logicky sem si odvodil že asi nejspíše 1.11, teda zítra ;-) ;-)
 

DeletedUser6123

Guest
Neurážej sám sebe, že ti to hned nedošlo to nevadí..správně si myslím, že by to klidně mohlo být v oznámení ;-)
ALE TO SI MYSLÍM JENOM JÁ :D

A o co se přesně jedná. Taky jsem to četl, ale furt jsem OFF TOPIC, můžete mi to někdo vysvětlit? Na sk forum se mi zrovna moc nechce. Jinak souhlasím, mělo by to tam být.
 
A o co se přesně jedná. Taky jsem to četl, ale furt jsem OFF TOPIC, můžete mi to někdo vysvětlit? Na sk forum se mi zrovna moc nechce. Jinak souhlasím, mělo by to tam být.

Je to něco jak u McDonalda "Happy hour", musíš vychytat určitý čas, který bude znám teprve v tom momentě kdy nastane. Ty když to zjistíš (nejspíš přítomností na foru/ve hře) a koupíš si v této době prémium, obdržíš násobek své objednávky.

Neurážej sám sebe, že ti to hned nedošlo to nevadí..správně si myslím, že by to klidně mohlo být v oznámení ;-)
ALE TO SI MYSLÍM JENOM JÁ :D

On se neuráží, to je upřímná sebekritika jenž padá na úrodnou půdu.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 31870

Guest
Dovolím si opravit informaci, že by měla být Zlatá horečka 1.11., což byla prvotní informace od Němců. Bohužel svůj záměr změnili a napřed si chtějí na Slovensku otestovat účinnost a vychytat chyby. Pokud se jim osvědčí, budeme mít Zlatou horečku i u nás. Ale rozhodně nebude od toho data, které nám dali prvně.

Až bude téma zase aktuální (snad ano), dostanete informace prostřednictvím oznámení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru