• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jack William Firehand alias Old Hadí Polívka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jméno: John
Příjmení: Fire
Bojovnické jméno: Old Ironhand
Povolání: Žurnalista a geolog
Rodné město: Manchester
Věk:28 let
Sen: Dosáhnout míru a rovnosti všech.

O postavě:
"Jmenuji se John Fire a narodil jsem se v Manchesteru, ve Velké Británii. Dětství jsem měl šťastné a radostné. Vystudoval jsem čtyřleté gymnázium, vysokou školu žurnalistickou a vysokou školu geologickou. Pracoval jsem poté rok jako novinář v mém rodném Manchesteru. Poté jsem odplul na rok do Ameriky, abych trochu poznal svět a našel si dobré přátelé. Doplul jsem do Washingtonu a odtud jsem jel vlakem do Saint Louisu. Zde jsem se seznámil s dvěma milými muži, kteří se na vždy staly mými přáteli. Jmenují se Will Hunting, což je můj věrný učitel Západu a Johnny Horse alias Old Tomahawk, slavný hrdina Divokého Západu. Oba dva jsou slavnými lovci a zálesáky. Vzali jsme práci u jistého Browna, který nám i ostatním odmítal zaplatit za poctivou práci. Vypuklo povstání dělníků a Brown na nás poslal bandity. Poté náš tábor přepadli Apačové a odvedli nás všechny do své vesnici u Ria Pecos. Zde jsme se obhájili a byli potrestáni pouze bandité a jejich vůdci. Dostal jsem zde své bojovnické jméno znějící Old Ironhand. Zde jsem se seznámil s dalšími mnoha přáteli, ale zejména se Soči-Tepou "Rudým Orlem", s kterým jsme se stali pokrevními bratry. Dlouho jsme pátrali po Brownovi. Poté jsme se od Arapahů dozvěděli ještě o dalších jeho zločinech a společně s nimi jsme ho dále pronásledovali až do Yellowstonu, kde jsme ho za pomocí Siouxů polapili.

Kontrola je v pořádku, registrace je kompletní... VÍTEJ VE HŘE!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12516

Guest
Tuhle postavu ti schválit nemohu... :( Ten titul odstraň a změň to povolání na nějaké z divokého západu. Nejsem si jist jestli zrovna toto tam bylo. Chápu že si vynaložil hodně práce na to vymyslet kvalitní postavu ale musíme se stále držet nějak toho divokého západu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Prosím tě dawe, zkoukni to jestli už to je v pořádku.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru