• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

jaký máte mobil ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14526

Guest
Já bych se s vámi rád poradil, nyní si budu kupovat mobil, ale nemohu se rozhodnout mezi Samsungem Galaxy S II a Nokií N9. Samsung se mi libí díky vysoké vybavenosti, ale Nokie zase designem a vybavený "je také". Pokud máte někdo s některým z nich zkušenost, budu rád :)
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně galaxy. Nokii bych nebral kvůli OS, málo aplikací a nikdo pro to nebude vyvíjet když je ten OS na jednom telefonu. Všichni vyvíjej pro iPhone, Android a občas BB, ale to taky ne.

Tak buď Galaxy nebo iPhone.
 

DeletedUser9371

Guest
Já se držím Nokií od pádu totality. První mobil mě stál přes 40.000 Kč a vážil asi 5 kg. Pecka. Škoda, prodal jsem ho do bazaru. Kdo pamatuje, ví o čem je řeč *V7*
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně galaxy. Nokii bych nebral kvůli OS, málo aplikací a nikdo pro to nebude vyvíjet když je ten OS na jednom telefonu. Všichni vyvíjej pro iPhone, Android a občas BB, ale to taky ne.

Tak buď Galaxy nebo iPhone.

Batman má pravdu, Nokia je na prd, lepší je GALAXY...
 

DeletedUser

Guest
zdravím

já jsem si ted koupil HTC desire Z a myslim že stačí ikdyž teda ta quarty klávesnice je teda nic moc
je anglická,pořát blbne S a nepíšu na displeii

ale na hry, atd skvělej
a cena nebyla vysoká kolem 6000
 

DeletedUser13138

Guest
Já se držím Nokií od pádu totality. První mobil mě stál přes 40.000 Kč a vážil asi 5 kg. Pecka. Škoda, prodal jsem ho do bazaru. Kdo pamatuje, ví o čem je řeč *V7*

mohl bys dát fotku nebo název toho prvního "mobilu"

To mi připomíná jeden vtip
Když spadne na podlahu Iphone rozbije se display
když spadne na zem Nokia 3310 rozbije se podlaha. :)
 

DeletedUser

Guest
aspon se vyrabelo na kvalitu a ne na kvantitu...ted to nevydrzi skoro nic...me staci kdyz telefon dela to co ma...ze s nim de volat a napsat zprava..nic vic neni potreba
 

DeletedUser13514

Guest
Tak se taky pochlubím :25: Už 3,5 roku vlastním Samsung E250 a nestěžuju si. Dovolám se, budí spolehlivě, tak co... :D
 

DeletedUser9371

Guest
Já se držím Nokií od pádu totality. První mobil mě stál přes 40.000 Kč a vážil asi 5 kg. Pecka. Škoda, prodal jsem ho do bazaru. Kdo pamatuje, ví o čem je řeč *V7*

Doplním ještě, že pak jsem měl první malý mobil Dankel, nebo jak se tomu nadávalo. Taková vytahovací anténka s kuličkou na konci.

Pamatuje to někdo ? :D
 

DeletedUser

Guest
Nedávno byl zverejnen novy mobil Samsung galaxy nexus s adnroidem 4.0, takse rozhoduju mezi timto mobilem a sony ericson xperia play, me prosim poradte :D
 

DeletedUser9371

Guest
Takhle končí mobily od výrobců "s rýží" :):)

[spoil][YOUTUBE]f9wYpzPEFN8[/YOUTUBE][/spoil]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru