• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

jaký máte mobil ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nokia_c5_img1.jpg
 

DeletedUser3722

Guest
vodafone 845 android od hauwei technology
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
chtel bych si koupit novy mobil, poradte mam si koupit Iphone 4, 4S nebo nokia N9? mate s nejakymi mobily zkusenosti?
 

DeletedUser

Guest
Jak sem psal, mám iP4 a nemůžu si stěžovat, neměnil bych... ;)
 

DeletedUser

Guest
Za mě kup android. jablko je dost uzavřený. s Androidem si můžeš dělat v podstatě co chceš.Bral bych samsung galaxy s2 (14k s DPH). Lepší mobil na světě snad není (ano, ani ten iP4s, no, teda pro mě :D). A navíc, na android dostaneš warez bez jakejchkoliv úprav mobilu a můžeš si nahrávat romky jaký chceš, taktovat procersor atd.

Nejsem nějak proti Applu, vůbec. je to skvělá značka, akorát mi vadí, že si s iP nemůže člověk tak hrát a všechno se žene přes na Windowsech nestabilním iT (nevím jestli není nová verze).

Samozřejmě, iP má zase jiný výhody (krom toho, že je to prostě Apple, co si člověk bude namlouvat, už jenom kvůli ty značce se kupuje), ale na ty si najdi zastánce applu.

Jestli si chceš vybrat, koukni na recenze, nech si poradit podel toho k čemu to budeš chtít. Protože kdyby se tady našel zastánce iP, mohl bych se s ním hádat 30 stránek a došli by jsme k tomu, s čím jsme začínali. Já bych si našel něco, on něco atd...

PS: Měl sem v rukách i iP4S a galaxyho, a galaxy mi vyhovoval víc.
 

DeletedUser

Guest
Za mě kup android. jablko je dost uzavřený. s Androidem si můžeš dělat v podstatě co chceš.Bral bych samsung galaxy s2 (14k s DPH).

Uz ho mam objednany pod stromcek a pride mi pondelok. Som nan neskutocne zvedavy. Potom sa podelim s Vami ako na nom fici west
 

DeletedUser

Guest
Na sony xperia mobilech jde prej stáhnout minecraft (nebo uz tam je) a hrat ho, je to pravda?
 

DeletedUser11309

Guest
Já mám HTCčko ale k vánocům si udělám radost iPhonem 4S :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru