• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak jste spokojeni s fórem hry?

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Fórum je "pecka", jinak by jsme tady přes den a v noci nestrašili. :D
 

DeletedUser7239

Guest
Možná tu chybí jen "palec nahoru" a "palec dolů" k příspěvkům, aby jsme viděli jak moc spolu souhlasíme či nesouhlasíme. :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Kdo je online bylo odebráno, aby se v přehledu fóra nezobrazovala informace, že danou sekci někdo prohlíží (narušovalo to pohled na jednotlivé odkazy na podsekce). Nicméně stránka by měla být stále k dispozici na tomto odkazu - Kdo je online. Prosím o vyzkoušení, zda je vám k dispozici (jinak odkaz se zobrazuje v horních panelech fóra - samozřejmě může se lišit v rámci nastavení oprávnění jednotlivých uživatelských skupin).
 

Deleted User - 31870

Guest
Možná tu chybí jen "palec nahoru" a "palec dolů" k příspěvkům, aby jsme viděli jak moc spolu souhlasíme či nesouhlasíme. :D
Zapomněla jsem odpovědět na tento dotaz, tak dodatečně - takové možnosti se dají nastavit, nicméně pouze prostřednictvím pluginů, které nemáme k dispozici. Musel by je nastavit nějaký technik z Inna, a je dost problém je ukecat na cokoliv, co je nad standard toho, jaké má funkce fórum v základu. Kupříkladu vBulletin má krásný plugin na chat (mimochodem bychom měli i všechny překlady již hotové pro něj), ale byl opakovaně zamítnut, protože by prý nadmíru zatěžoval databázi a mohl způsobovat padání fóra.

Tedy nic neslibujeme, ale poptáme se..
 

DeletedUser16557

Guest
Kdyby se mi tady nemazaly mé příspěvky a podpisy (které neporušovali pravidla),tak by fórum možná i šlo :-)
 

DeletedUser16557

Guest
Přiznávám že některé byly za hranou,ale podpis a pár dalších příspěvků NEporušovali pravidla :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Tvůj podpis pravidla porušoval, pokud se nedokážeš přizpůsobit jednoduchým pravidlům, budeme nuceni jej mazat, stejně jaké příspěvky, které jsou za hranicí pravidel. Nikoho zbytečně "nebuzerujeme", zkus se trošku krotit a uvidíš, že to bude bez problémů.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Uzykm:
Myslím si že Darling to úplne vystihla, ja len dodám, keby tvoje správanie neporušovalo pravidlá fóra určite by nebolo zo strany moderátorov trestané.

Čo sa týka fóra, nemám čo vytknúť, snáď len momentálnu absenciu reputácie.


:klubun:
 

DeletedUser7239

Guest
Portál

Tak fórum máme, Facebook už taky a mně by zajímalo jestli se INNO nechystá ještě u nás založit český portál ? Ten nám totiž ještě chybí. :( A co mně se týče bylo by to pro mně lepší navštěvovat ten portál, kde by byly všechny hry od INNA pohromadě než stránky The Westu na FB. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Vždyť existuje oficiální portál od Inna, na kterém se můžeš přihlašovat do všech jazykových mutací a všech jejich her.
 

DeletedUser7239

Guest
Vždyť existuje oficiální portál od Inna, na kterém se můžeš přihlašovat do všech jazykových mutací a všech jejich her.

Ehm... Byl jsem na téhle stránce InnoGames.com a tam jaksi čeština chybí. Snad ještě nejsem slepý. lol
Šlo mi konkrétně o ČESKÝ portál jestli budeme mít ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Nevím o tom, že by se něco plánovalo - maximálně by bylo hezké, kdyby přidali jazykové balíčky k tomuto portálu (ale i bez něj se tam dá pohybovat zcela jednoduše).
 
Nahoru