• Nově připravovaná aktualizace 2.165 je naplánována na úterý 21. prosince. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Rok je téměř u konce - a jako každý rok - je čas na přípravu vánočních svátků. Využijte šance si odpočinout, dostat se do sváteční nálady a nahlédnout do Santova pytle. Připravili jsme si pro vás tradiční událost "Honba za dárky" Více informací najdete na herním fóru

Návod Jak má vypadat váš návrh/nápad

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
Zde naleznete pár důležitých bodů, které vám pomohou prezentovat vás návrh/nápad. Tento seznam vás má ujistit o tom, že jste si svůj návrh/nápad pečlivě promysleli před tím, než jej zde vložíte. Jestli nedokážete formulář (viz níže) vyplnit, nemá cenu zakládat příspěvek v této sekci!

Formulář můžete pro své potřeby minimálně pozměnit, aby pasoval přesně na vaše návrhy/nápady.. Formulář, který nebude obsahovat již předdefinované částí bude považováno za spam a téma smazáno.

Je důležité prezentovat své návrhy tak, aby byli ostatními hráči lehce pochopitelné a následná diskuze byla přínosem jednak pro vás, a i pro nás.

Nevkládejte nové pozměňovací návrhy do diskuze! Pouze měňte první (svůj) příspěvek a v příspěvku na to upozorněte.

Pokud máte nápad/návrh, založte v sekci téma, zkopírujte formulář a vyplňte texty pod nadpisy.

Každý návrh je posuzován TW týmem na základě vhodnosti a proveditelnosti. Přijaté návrhy jsou následně posílány do InnoGames. Neznáme termíny realizace daných návrhů, může se stát, že návrh bude realizován po několika letech nebo vůbec. Vyhrazujeme si právo odmítnout jakýkoliv návrh bez udání důvodu.

Koncept:
V několika větách uveďte, čeho se nápad/návrh týká, jeho hlavní myšlenku.

Důvod:
Vysvětlete, proč si myslíte, že návrh bude přínosný hře. Promyslete již existující herní principy a mechanismy. Demonstrujte jak se návrh/nápad liší od již zavedených věcí ve hře. Porovnávací tabulky jsou velmi nápomocné

Detaily:
Vysvětlete specifikace vašeho návrhu/nápadu. Jak by měl pracovat.

Grafika:
Zde vložte obrázky kde by se měl návrh/nápad nacházet. Jeho grafické znázornění a ostatní vizuální prvky. Grafické prvky nejsou povinné.

Rovnováha:
Popište, jaký vliv bude mít návrh/nápad dopad na rovnováhu hry, pokud ji mění, napište a vysvětlete jak.

Podvádění:
Umožnuje návrh/nápad podvádění ve hře?Jak se tomu dá vyhnout?

Závěr:
Napište pár slov závěrem, připište otázky, které by návrh/nápad mohli rozvíjet,co je třeba ještě dopracovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.