• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Jak na duelanta?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim , vím že je to tu hodně omílané téma ale chci se zeptat pro jistotu znova protože se hra stále vyvíjí a mění.Takže hraji poprvé za duelanta jak mám postavu hrát do kolikateho levlu se delaj questy jak rozdělovat atributy atd. pls nějaký zkušený hráč poraďte mi :zásek:
 

DeletedUser16557

Guest
Záleží natom jestli používáš střelnou nebo chladnou zbraň
 

DeletedUser16557

Guest
Já teda dávam hlavně do Uhýbání,přesnost,střílet,taktika,ale dávej i do vystupování ;-)
 
mě se osvědčilo voják atribut zelená + přesnost střílet taktika 1 : 2 : 3 (přibližně v tomto poměru)
 

DeletedUser9990

Guest
mě se osvědčilo voják atribut zelená + přesnost střílet taktika 1 : 2 : 3 (přibližně v tomto poměru)


Řeknu jediné,takto rozdělené schopnosti (poměr) nejsou při současném nastavení duelového systému to "pravé lískové".
Jsem velký dobrák,že takové cenné informace poskytuji bez nároku na honorář.
 

DeletedUser

Guest
No hezký odpovědi ale v podstatě ste mi furt moc neodpověděli může mi to někdo trochu obsáhleji rozvést jak hrát duelanta?
 
nacpat vše do duelových schopností a pak bušit do těch, co těch schopností tam naopak dali málo ... důležité je to dělat pokud možno opakovaně a být na své duelové úspěchy náležitě hrdý (a neskrývat je).
 

DeletedUser13789

Guest
Hlavně se tomu musíš věnovat. Abys nedopadl jako většina "duelantů", kteří potom mají 30 vyhraných duelů za půl roku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16200

Guest
Ak strelca zo začiatku, tak dávaj všetko do zručnosti a uhýbania. Od levelu 20 to dávaj rovnomerne (atribút do zručnosti, jeden bod do presnosti, 2 do uhýbania) strelko stačí zo zručnosti. Charizma je dnes takmer nanič. Ak by si bol vojak s prémiom pre postavu, tak sa dá na obranu na taktiku obliecť.
 

DeletedUser13789

Guest
Ak strelca zo začiatku, tak dávaj všetko do zručnosti a uhýbania. Od levelu 20 to dávaj rovnomerne (atribút do zručnosti, jeden bod do presnosti, 2 do uhýbania) strelko stačí zo zručnosti. Charizma je dnes takmer nanič. Ak by si bol vojak s prémiom pre postavu, tak sa dá na obranu na taktiku obliecť.

Hlavně pokud jsi nižší level a nedueluješ v TOP na serveru, tak na Tebe půjde tak 5 hráčů za měsíc. Víc ani náhodou. Takže obrana ve formě taktiky je celkem zbytečná.
 

DeletedUser9990

Guest
Hlavně se tomu musíš věnovat. Abys nedopadl jako většina "duelantů", kteří potom mají 30 vyhraných duelů za půl roku.

Vážně,většina duelantů má 30 vyhraných duelů za půl roku?
Já jsem si spíše v poslední době všiml,že se hodně rozmáhá "pseudo duelování" (0% motivace).
Stovky duelů,ba dokonce tisíce a duelovka např. 50! Nechápu,jak to někoho může dlouhodobě stále bavit,komplex?
 

DeletedUser16200

Guest
Tak mne na istom svete narástla duelovka za mesiac o jeden bod, keďže ma to nebaví (393 -> 394). Ak budeš aktívne duelovať, tak ti nehrozí 30 vyhraných duelov za mesiac.

Taktika je u vojaka stále dobrá, ale treba vysoké hodnoty, aby sa to prejavilo.

Osobnost: Hrajú sa tak, že kazia hru iným... je to iná povaha človeka.
 

DeletedUser13789

Guest
Vážně,většina duelantů má 30 vyhraných duelů za půl roku?
Já jsem si spíše v poslední době všiml,že se hodně rozmáhá "pseudo duelování" (0% motivace).
Stovky duelů,ba dokonce tisíce a duelovka např. 50! Nechápu,jak to někoho může dlouhodobě stále bavit,komplex?

To byla trochu nadsázka. Ale když občas vidíš, co se to na těch světech rodí za duelanty. Mají na levelu 50 super oblečení ("půjčené" od kamarádů z TOP 10 na serveru), dělají velké frajery a pak když se podíváš, tak nemají ani 50 vyhraných duelů. (Ano, narážím tím na jednoho konkrétního...)

Já třeba hraju tu prasáckou verzi s nulovou motivací. Dueloval jsem dřív i s vysokou motivací a musím říct, že mě baví obojí. Každé má něco do sebe. A určitě bych neřekl, že je to o léčení komplexů, honění ega (a podobné oblíbené hlášky z telegramů se stížnostmi). Prostě je to styl hraní. Mně se taky nelíbí, že má někdo všechny body v obchodování a padají mu svíticí věci z prací. Tak jsem si taky udělal svojí cestičku hrou tak, abych mohl ostatní otravovat.

...Hrajú sa tak, že kazia hru iným... je to iná povaha človeka.

Ano, uznávám, že se to někomu nemusí líbit. Chápu, že to jiným kazím. Ale...udělejte se mnou něco. Neporazitelný nejsem, vypisujte odměny, posílejte na mě nájemné vrahy...cokoliv. Já to jedině uvítám.
Na Buffalu hraju 4 měsíce (viz. banner v mém podpisu) a šlo na mě celkem 11(!) duelantů. To je dost ubohé, ne? Kam se poděla ta aktivita ostatních hráčů?
 

DeletedUser9990

Guest
Jack Lewis se nediv,že jde na tebe tak málo útoků.Vem si počet hráčů na Buffalu,odečti neaktivní a hlavně si uvědom,že jsi mimo lvl dosah všech aktivních duelantů,což si samozřejmě moc dobře uvědomuješ,proto to také praktikuješ.

Já jsem před 2,5měs začal opět hrát CZ svět 1.Je na mne nyní vypsána odměna 25.000,- a byl jsem za tu dobu vyzvaný pouze 9x (z toho od jednoho hráče dokonce opakovaně) a to mám vyšší duelovku než ty na Buffalu.Prostě většina aktivních duelantů je zatím mimo dosah.
Také né každý má chuť,čas a náladu každý den vyzývat na souboj 10-20 hráčů.
Na této své už snad poslední postavě ve hře se držím rčení "méně je někdy více", duelová úroveň vs. počet porážek,čili co nejvýše v duelovém žebříčku s co možná nejnižším počtem porážek.

A to jak jsi "narážel" na konkrétního hráče,že má půjčené věci,tím jsi myslel mě?Doufám,že ne.Jestli ano,tak se velmi mýlíš,nic nemám půjčené,ba dokonce kabát nemám do sady vůbec.
 

DeletedUser13789

Guest
Jack Lewis se nediv,že jde na tebe tak málo útoků.Vem si počet hráčů na Buffalu,odečti neaktivní a hlavně si uvědom,že jsi mimo lvl dosah všech aktivních duelantů,což si samozřejmě moc dobře uvědomuješ,proto to také praktikuješ.

Já jsem před 2,5měs začal opět hrát CZ svět 1.Je na mne nyní vypsána odměna 25.000,- a byl jsem za tu dobu vyzvaný pouze 9x (z toho od jednoho hráče dokonce opakovaně) a to mám vyšší duelovku než ty na Buffalu.Prostě většina aktivních duelantů je zatím mimo dosah.
Také né každý má chuť,čas a náladu každý den vyzývat na souboj 10-20 hráčů.
Na této své už snad poslední postavě ve hře se držím rčení "méně je někdy více", duelová úroveň vs. počet porážek,čili co nejvýše v duelovém žebříčku s co možná nejnižším počtem porážek.

A to jak jsi "narážel" na konkrétního hráče,že má půjčené věci,tím jsi myslel mě?Doufám,že ne.Jestli ano,tak se velmi mýlíš,nic nemám půjčené,ba dokonce kabát nemám do sady vůbec.

Já chápu, že jsem tak trochu mimo dosah těch hlavních duelantů. Ne, že by to byl zrovna můj cíl, ale pramení to právě z té strategie, kterou hraju.

Jinak já jsem taky hrál dřív podobně jako Ty. Co největší duelovka s co nejmenším počtem prohraných duelů a co nejvíce výher. Když ale potom člověk nemá tolik času na přípravu před každým duelem, tak se to takhle hraje dost špatně.

A k té konkrétní osobě - Tebe jsem tím rozhodně nemyslel. Toho se nemusíš bát. Já Tě znám víc, než si myslíš. (ne osobně, neboj :D) Ale Vím, že jsi hrál na s9. Měl jsi tam přes 500 výher a asi 5 proher. To mě úplně fascinovalo. Jednou jsem Tě dokonce vyzval a prohrál jsem asi jenom o 5 bodů poškození. Vím, že jsi slušný hráč a nehraješ si na něco, co nejsi. Naopak ten, kterého myslím, si na to hraje. A to dost silně. Ale nebudu jeho jméno uvádět. Stejně se mi z něj dělá špatně...
 

DeletedUser13789

Guest
Tak to jsem rád a děkuji. :-)

Za co? Za to, že jsem Tě v té době skoro uctíval? :D

Pak jsem taky na Coloradu zahlédl hráče, který se jmenoval Kataklastický granit. Měl asi přes 1200 výher a jednu(!) prohru. To byl největší blázen, co jsem kdy viděl. :D
 

DeletedUser9990

Guest
Pak jsem taky na Coloradu zahlédl hráče, který se jmenoval Kataklastický granit. Měl asi přes 1200 výher a jednu(!) prohru. To byl největší blázen, co jsem kdy viděl. :D

A nepamatuješ si jakou měl duelovou úroveň? To já jsem viděl (nevím už na jakém světě) hráče,ten měl několik tisíc duelů a také pouze pár proher a duelovku snad něco kolem 40-45.
Kór když je to prémiový svět a ten hráč "vrazí" nějaké ty nuggety do nákupu schopností a drží motivaci na 0%,tak je v podstatě (na nízké duelovce) neporazitelný.To jdou udělat klidně tisíce duelů s 0 porážkama během pár měsíců.
Takový hráč nedělá nic jiného než,že sedí u pc,nebo u jiného "elektronického sajrajtu" a musí snad 8-10 hod denně duelovat,to opravdu už normální není a takového člověka je mi upřímně líto,to myslím vážně.
 

DeletedUser13789

Guest
A nepamatuješ si jakou měl duelovou úroveň? To já jsem viděl (nevím už na jakém světě) hráče,ten měl několik tisíc duelů a také pouze pár proher a duelovku snad něco kolem 40-45.
Kór když je to prémiový svět a ten hráč "vrazí" nějaké ty nuggety do nákupu schopností a drží motivaci na 0%,tak je v podstatě (na nízké duelovce) neporazitelný.To jdou udělat klidně tisíce duelů s 0 porážkama během pár měsíců.
Takový hráč nedělá nic jiného než,že sedí u pc,nebo u jiného "elektronického sajrajtu" a musí snad 8-10 hod denně duelovat,to opravdu už normální není a takového člověka je mi upřímně líto,to myslím vážně.

No, byl každopádně někde nízko (level 35, duelovka maximálně 36). Měl těch asi 1200 duelů a asi 117 zkušeností, no. :D
A je pravda, že Colorado je prémiový svět, takže možná měl i něco nakoupeno. Těžko říct.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru