• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak na screen a video

DeletedUser

Guest
napriklad hrac Jandík v niektorích forach dal take obrazky ako keby ich aj vyrabal nie len daval do fora.
napriklad ked dal niekto navrch na vrahovu sadu tak on tam dal tak akoby si to predstavoval.a presne si urcil zbran topanky tricko.Jak to spravil??
 

DeletedUser

Guest
Já jako na video mám Free Screen Recorde, doporučuji. Máte možnost mít to i se zvukem.
 

DeletedUser11508

Guest
díky todle se mi hodí!
já todle už hledám asi půl roku nějakej program na natáčení takhle!
todle se mi bude hodit doufám
že s tím budu spokojen.. :kobylka:
 

Deleted User - 32331

Guest
Já doporučuji hayper cam 3 nebo cam studio

kvalita ale nic moc musíš mít kvalitní dekodéry atd..k snímání her hodně doporučuju fraps už několik videí jsem díky němu udělal..umí to i screeny malá nevýhoda že to nesejme třeba váš přohlížeč ale jenom hry atd,,
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kvalita ale nic moc musíš mít kvalitní dekodéry atd..k snímání her hodně doporučuju fraps už několik videí jsem díky němu udělal..umí to i screeny malá nevýhoda že to nesejme třeba váš přohlížeč ale jenom hry atd,,

Další nevýhoda frapsu:Když nemáš plnou verzi natáčíto 30 sekund
 

DeletedUser

Guest
Hele a je některý z těch uvedených programů v češtině? Já totiž hodně nerad angličtinu :)) (ptám se na programu které umí delat videa)
 

DeletedUser12444

Guest
možná to bude znít blbě :d ale ráda bych dopsala něco málo ke vkládání obrázků
osobně bych doporučila http://tinypic.com/

po uploadu obrázku "screenu" stačí skopírovat odkaz - který má nadpis - add to forum or massage boards +- to jen alt +c a sem alt +v a mate to - tj že se Vam obrazek ihned ukaze na strance.

bud pouzivejte print screen a pak pres malovani alt +v "vlozit" a pak jen ulozit obrazek nebo pouzit programek http://www.slunecnice.cz/sw/faststone-screen-capture/

mate takovou malinkatou listu a pokud si prejete udelat screen zmacknete a muzete si i vybrat oriznout atd jen to co chcete - tedy rovnou to, co muzete udelat az v malovani - pak jen ulozite "treba na plochu " a nekam nauploadujete - jde si nastavit ruzne reseni jak a co chcete ukladat a dava to myslim rovnou do jpg

enjoy

ps. neco malo z recenze

Závěr

FastStone Capture je velice propracovaný a bohatě vybavený program. Jeho instalací získáte velice schopného pomocníka pro každodenní práci se screeny. Lze jej vhodně použít i v případě, kdy nelze určitý obrázek nebo zobrazený prvek uložit. Pak jsou jeho služby neocenitelné.

zbytek recence zde
http://www.slunecnice.cz/tipy/faststone-capture-snadne-snimani-obrazovky/

ps. bohate postaci na mraky vecicek i free 2mb verze :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
TIP


Nejjednodušší, na pořízení screenu z pracovní plochy, je ve Windows aplikace "Výstřižky".

Kde se nachází?
Najdete ji přes tlačítko "Start" a pokud si ji umístíte do rychlého panelu, není nic jednoduššího a rychlejšího pro práci. Proč? Jaké jsou výhody?

ta první a nejdůležitější:

1. po spuštění aplikace, tahem myši označíte přesně tu část obrazovky, ze které chcete mít screen

tzn.:
+ můžete označit přesně ten obsah, který je důležitý
+ program uloží obrázek hned do formátu JPG
+ odpadá veškerá úprava na zmenšování obrázku, ořezávání apod.
+ aplikace je neskonale svižná, jednoduchá a pracuje se s ní stejným způsobem, jako když označujete tahem myši část textu, akorát že označujete část plochy
+ po puštění tlačítka myši vám ihned vyjede už jen pouze okno, kam chcete výstřižek uložit

přeji příjemnou a svižnou práci .)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na printscreeny používám OneNote, po podržení Windowsovské klávesy a zmáčknutí S jenom vyberete výběr z plochy a poté lze obrázek ve formátu *.png jednoduše vložit (ctrl + v) do jakéhokoli programu (word,corel ap.). Ke zveřejňování obrázků na webu pak používám http://imgur.com/
 

DeletedUser

Guest
U mě je nejjednodušší zachycování obrázků přes PrtSc a hned se mi zapne FastStone Capture

A na video, to používám Fraps 99 , nwm jak kdo má s ním zkušenosti, mě to na nějaké to menší video v poho stačí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Já třeba používám Snagit pro screeny a zachycování videí. Je dobrý i pro starší PC a notebooky. :)
 
Nahoru