• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak nalézt cenné předměty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím
chci se vás na něco zeptat. Hledám cenné opasky, zbraně atd..např: Opasek Calamity Jane s náboji, Revolvér Jesseho Jamese atd.. Tyto cenné předměty můžu najít náhodně při jakékoliv práci nebo každý cenný předmět má svoji práci.např: Opasek Calamity Jane s náboji můžu najít pouze při práci vykrádání hrobů atd.. Děkuji za odpověď
 
Je to o náhodě a o štěstí taky musíš mít dost prac. bodů aby si mohl nacházet cenější předměty,ale největší šanci máš asi u vykrádání hrobů.
 

DeletedUser

Guest
Musíš vytrvat. Celá tato hra je o pekelném štěstí. Já na S6 jedu od počátku na kupce (vše obchodovat/charsima) a mám pocit, že mi tam skoro vůbec nepadají předměty a když, tak u spodní hranice nálezného.
Mě přijde, že docela hodně pomáhá sváteční sada (na s6 ji bohužel nemám komplet), při mém hledání 3. klíče na s7 mi padalo docela dost věcí.

Teď šanci na nalazení pěkného svítícího předmětu docela snížili. Mám pocit, že kalhoty, opasky a recepty "zalepily" díry v seznamu předmětů, takže se na pěkné kousky člověk tak často nedostane
 

DeletedUser12400

Guest
Musíš vytrvat. Celá tato hra je o pekelném štěstí. Já na S6 jedu od počátku na kupce (vše obchodovat/charsima) a mám pocit, že mi tam skoro vůbec nepadají předměty a když, tak u spodní hranice nálezného.
Mě přijde, že docela hodně pomáhá sváteční sada (na s6 ji bohužel nemám komplet), při mém hledání 3. klíče na s7 mi padalo docela dost věcí.

Teď šanci na nalazení pěkného svítícího předmětu docela snížili. Mám pocit, že kalhoty, opasky a recepty "zalepily" díry v seznamu předmětů, takže se na pěkné kousky člověk tak často nedostane

meli by prepsat ty % nalezu u praci 90% je dost ale pri 7 praci nic nenalezt to je dost divny.
 

DeletedUser

Guest
90% není šance na nález. Proto se tento pojem už ani neobjevuje přímo ve hře (jen na pomocných stránkách). To 90% označovalo jakou cenné budou nálezy, nikoliv, kolik toho najdeš. Šance na nalezení předmětů je stejná na vykrádání hrobů i rybolovu či hledání zlata, jenom samozřejmě na vykrádání hrobů budou při stejném počtu pracovních bodů daleko lepší nálezy.
 

DeletedUser

Guest
Taky je dobré ty práce obměňovat a nedělat pořád tu samou :::))::
 

DeletedUser

Guest
Co lidí, to názorů. Existuje dost pozorování, že jednotlivé teorie fungují i nefungují.
 

DeletedUser9350

Guest
Mně přijde, že u dobrodruha pobyt ve městě spíše nálezům škodí a padá jich méně.
 

DeletedUser

Guest
Motivace nemá vliv na šanci na nalezení předmětů nebo produktů a ani cenu předmětů.

EDIT: Upřesněno v následujícím příspěvku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
motivace má vliv na nalezení předmětů! nemá vliv na nalezení produktů
 

DeletedUser

Guest
motivace má vliv na nalezení předmětů! nemá vliv na nalezení produktů

Když koukám na ten popis motivace, tak to asi změnili, nebo jsem to asi přehlídl to "štěstí". Protože dřív hodnota štěstí ukazovala, jak cenný předmět lze najít a nyní ukazuje jaká je šance na nalezení. To je ten rozdíl, který některý update změnil. Tak že podle popisu u motivace nyní platí, že motivace má vliv na šanci nalézt předmět, ale ne na cenu nalezeného předmětu, ta by měla být konstantní dle dosažených pracovních bodů v době zadání práce. Tudíž se omlouvám za napsanou nepřesnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru