• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak nejrychleji vyexpit?

DeletedUser

Guest
Ahoj
Chtel bych se zeptat jestli mi tady nemuzete postnout nejake rady na expeni?
Diky moc Tayde
 

DeletedUser16495

Guest
Bitvy (Nejlépe obrany), Duely proti Velké Duelovce,Plnění úkolu min s 150Exp +
 

DeletedUser3338

Guest
Pokud začínáš, tak opravdu nejrychlejší cestou je plnění všech možných i nemožných úkolů. Tenhle postup mě za nějaké dva měsíce kopnul až na 65, na které už nebylo prozatím co plnit.
Později, jak píše Kubik, se jeví asi nejvýhodnější bitvaření a plnění opakovatelných úkolů ze salonu kombionvané s duelování hráčů s vyšší duelovou úrovní :)
 

DeletedUser

Guest
1, Hned jak zacnes tak urcite duely s NPC a ukoly
2, Bitvareni,staveni,duelovani,searching
3, Premko a prace co ti da nejvic expu

Váš,nichiju
 
nejrychlejší byly, jsou a budou vždycky duely... pokud začínáš od začátku máš velký výběr a můžeš duelovat hráče s "velkou" duelovkou a přitom můžeš být lepší než oni protože oni nejdou duely. za den se v takovém případě dá získat i několik lvlů... přepočteno na xp před updatem cca 8-10K Xp se dalo dát v pohodě...
 
tak nevim co považuješ za "umění" duelovat, ale nastavit si schopnosti buď na přesnost, úhyb a střelba nebo reflexy, houževnatost, přesnost střelba/úder umí každej *** . a pokud uměním nazýváš zadat duel , nastavit si míření a občas (v závislosti na počtu duelů) měnit to nastavení, tak je opravdu velký um duelovat :)
 

Pawn

Člen týmu
Určitě Duelování.. dává to expů až až. Plus samozřejmě Plnění Questů, denních úkolů a všeho co jen můžeš.
 
no duely se vyplatěj jen na světech, kde máš hodně hráčů na stejné úrovni jako jsi ty... na starších se mi jeví jako nejlepší expit přes práce... a to konkrétně stavbu kasina a zřízení misie... na tyhle práce se dá dosáhnout na lvl 40 s dobrým oblečením na ně...
 

DeletedUser

Guest
tohle s tou prací můžu jen potvrdit lvl 120 za 3 měsíce a nějaké drobné
 
hmm tak to jsem si nevšim... když taky někdo napíše do víc jak půl roku starýho tématu.. já to pak vidím v aktuálních... :D :D
 

DeletedUser17580

Guest
U mě se osvědčila taktika jet všechny úkoly (hlavní). Když už nemáš jaké plnit, tak dělat opakovatelné (nejlepší je hned z rána splnit opakovatelné - město duchů, waupeeho vesnice a v saloonu) a hned poté se vrhnout na hlavní úkoly. V nejlepším případě se šikne, když ještě večer stihneš bitvu. Až dosáhneš levlu 70 a uděláš si zlatý kolt/šavli, můžeš začít duelovat ostatní hráče. Výhodu máš v tom, že můžeš na hráče přibližně stejného levlu (= máte dost podobné schopnosti) s tím rozdílem, že má o dost vyšší duelovku (pokud dueluje od začátku). Takže pokud vyhraješ, dostaneš opravdu dost expů. A takhle to vše kombinovat dohromady a levly se jen pohrnou :). Každý touží po 120tce. Ale sám jsem jí dosáhl a pak už nebylo za čím se hnát. Proto teď začínám znovu. Takže bych moc to hnaní kupředu nedoporučoval. Ale každému sedne něco jiného. Hodně štěstí! :)
 
U mě se osvědčila taktika jet všechny úkoly (hlavní). Když už nemáš jaké plnit, tak dělat opakovatelné (nejlepší je hned z rána splnit opakovatelné - město duchů, waupeeho vesnice a v saloonu) a hned poté se vrhnout na hlavní úkoly.

a tohle celé je jeden velký blábol. Pokud chceš expy z prací, tak na 10s práce nic nemá (+kasárny v pevnosti a něco na spaní), jen musíš mít takový build, abys ty práce mohl měnit (motivace). Ad absurdum bys pak měl být každých cca 5h online, abys to stíhal .. takže pak přijdou vhod i nějaké delší práce, ale 400 exp za minutu je rozhodně víc jak většina odměn z úkolů.
 

DeletedUser17580

Guest
a tohle celé je jeden velký blábol. Pokud chceš expy z prací, tak na 10s práce nic nemá (+kasárny v pevnosti a něco na spaní), jen musíš mít takový build, abys ty práce mohl měnit (motivace). Ad absurdum bys pak měl být každých cca 5h online, abys to stíhal .. takže pak přijdou vhod i nějaké delší práce, ale 400 exp za minutu je rozhodně víc jak většina odměn z úkolů.

Neříkám, že je to nejlepší taktika. Hraji TW už 4 roky a pokaždé jsem zkoušel jet trochu jinak. Tato metoda se u mě jako u nenuggeťáka osvědčila jako nejlepší. Každému ovšem sedne něco jiného.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak jsou dnes nastavené práce mám odzkoušeno že není problém získat 18k expů za den, a soudě podle toho jakou rychlostí stoupám v žebříčku tak to bude jednoznačně nejlepší způsob na získání expů. Nugety bych do toho dnes již netahal, lze je získat zdarma tak není důvod je nepoužívat.
 
:-), tak aspoň víš kudy cesta nevede. Stačí trochu chtít (resp. mít trochu času) a umět aspoň elementární matiku a lvl skáčou skoro samy (min do nějaké té stovky..).
 
Nahoru