• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jak nejrychleji vyexpit?

DeletedUser7239

Guest
:-), tak aspoň víš kudy cesta nevede. Stačí trochu chtít (resp. mít trochu času) a umět aspoň elementární matiku a lvl skáčou skoro samy (min do nějaké té stovky..).

No jistě... kromě toho, že nekupuji nugety ještě šetřím hráče a ani je nedueluji. :) Za prvé když jsem napadený stejně prohrávám, za druhé to bere taky energii jako práce a za třetí nejsem duelantský typ (proto si myslím, že prohrávám a mám to nastavené na největší zranění a uhýbání - jenže zřejmě málo bodů v duelových dovednostech). :střelec: Možná je to tím, že nepospíchám tolik na expy jako na peníze, abych si mohl kupovat předměty. No ale na druhou stranu... kam spěchat, že... :) aspoň mi hra déle vydrží. :pianista:
 
Plnenie úloh, boje a hlavne plnenie denných úloh, duely moc neodporúčam, čím budeš mať vyššiu duelovku, tým budeš častejšie v bezvedomí :).
 

DeletedUser17580

Guest
Plnenie úloh, boje a hlavne plnenie denných úloh, duely moc neodporúčam, čím budeš mať vyššiu duelovku, tým budeš častejšie v bezvedomí :).

V dnešní době (alespoň na Buffalu) je prakticky nemožné se dostat do bezvědomí :D. V podstatě jsem rád, že jsem za poslední 2 měsíce schytal 2 duely :D .. Pokud si HP ohlídáš, do kómatu jen tak nespadneš. Nejlepší je kombinovat vše se vším. Ale jak říkám, není zrovna nejlepší honit EXP, pak tě to na 120 omrzí :).
 

DeletedUser16200

Guest
TOP expenie sú 15 sec práce, ale ak z toho chceš mať naozaj veľa expov, tak treba veľa nuggiet.

Na starých serveroch sa dá duelovať proti bezbranným s veľkou duelovkou, tam to pôjde rýchlo.

Avšak pre expenie na nových serveroch duely neodporúčam, dostaneš sa tak do riadnej kaše. :) Tam je dobré plniť úlohy, aj opakovateľné, ale len tie produktové, chodiť na boje a expiť na strieborných a zlatých prácach.
 

DeletedUser17580

Guest
TOP expenie sú 15 sec práce, ale ak z toho chceš mať naozaj veľa expov, tak treba veľa nuggiet.

Na starých serveroch sa dá duelovať proti bezbranným s veľkou duelovkou, tam to pôjde rýchlo.

Avšak pre expenie na nových serveroch duely neodporúčam, dostaneš sa tak do riadnej kaše. :) Tam je dobré plniť úlohy, aj opakovateľné, ale len tie produktové, chodiť na boje a expiť na strieborných a zlatých prácach.

15 sec práce jsou fajn, ovšem riziko poranění je skoro stejně vysoké, jako u hodinových. Já jsem Lovil pumy 3 hodiny a ubralo mi to stejně HP, jako když jsem je lovil 4x 15 sec. Takže jsem se dostal rychle do mdlob. :(
 

DeletedUser16543

Guest
já řikám . jednoznačně bitvy.... dej si vše do skrývání a něco do hp, chod jenom na obrany a máš XP jistý :)
 
Nahoru