• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

James Euguene Carrey

  • Zakladatel vlákna James Euguene Carrey
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jidáši, Jidáši, zrádce, zrádce, co jsi to tak zlého učinil, že jsi svého mistra, mistra, židům prozradil. A ti židi nevěrní jsou jak ti psi černí, kopali jámu Ježiši Pánu, aby ho jali, ukřižovali, na Velký Pátek do hrobu dali a na Bílou Sobotu zas vykopali. Jidáši, Jidáši musíš být v pekle třikrát upálen.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tohle má být básnička? Sorry, ale já ji v tom teda nevidím.
 

DeletedUser

Guest
Rýmuje se to? Rýmuje, tak nač si tedy stěžuješ? Je to tradiční básnička vykřikována na celou vesnici od čtvrtka do soboty za hukotu řehtaček, ale takových velkých, že se dají objednat pouze na zakázku.
 

DeletedUser9371

Guest
Jidáši, Jidáši, zrádce, zrádce, co jsi to tak zlého učinil, že jsi svého mistra, mistra, židům prozradil. A ti židi nevěrní jsou jak ti psi černí, kopali jámu Ježiši Pánu, aby ho jali, ukřižovali, na Velký Pátek do hrobu dali a na Bílou Sobotu zas vykopali. Jidáši, Jidáši musíš být v pekle třikrát upálen.

Tak to jde tedy úplně mimo mě, taky nechápu. :D
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě, že to vím jenom blbec by to nevěděl, ale jak jsem už psal je to tradiční koledovačka a pro informaci stará příští čtvrtek 295 let.
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě, že to vím jenom blbec by to nevěděl, ale jak jsem už psal je to tradiční koledovačka a pro informaci stará příští čtvrtek 295 let.

Za prvé - básničku máme vymyslet (a to že je 295 let stará jenom dokládá to, že nejsi jejím autorem)
A za druhé - nevím kdo zabil Ježíše, nevím jestli to byli římani, židé, nebo Asterix a Obelix a myslím si, že jenom pro to, že to nevím mě nemusíš nazvat blbcem. O náboženský kecy se nezajímám a nikdy jsem se nazajímal a nebyl věřící. Onoho Ježíše uznávám jako určitou historickou osobu, která se v určité době nacházela někde na Blízkém východě. Tato osoba je pro mě dnes mrtvá (jako každý kdo žil před 2000 lety) a přijde mi přinejmenším naivní v něj věřit jako ve vyšší moc, ba dokonce se uchýlit k jeho uctívání. To je pouze můj názor, který mi dnešní demokratický systém umožňuje vyjádřit.
A konečně za třetí - tuto zprávu berte s humorem. Po včerejší divoké noci jsem stále intoxikován a v mém mozku se točí Slunce kolem Země a chleba padá nenamazanou stranou k zemi.
 

DeletedUser9371

Guest
Za prvé - básničku máme vymyslet (a to že je 295 let stará jenom dokládá to, že nejsi jejím autorem)
A za druhé - nevím kdo zabil Ježíše, nevím jestli to byli římani, židé, nebo Asterix a Obelix

Chlape, to je pecka, nářez příspěvek. Zase jsem se po dlouhé době na fóru srdečně zasmál tak, že mi zaskočilo kafe a vyprskl jsem smíchy.

Jen tak dál "Parde", super čtení a zábava v tomhle tématu. lollol
 
no jestli si to vymyslel tak to ujde ale toto zaspívat u nějakého domu tak co myslíš dají ti něco ?? ............. možná ano ale moc jako žádání o nějaku odměnu to není .......... ale jinek dobrý až na tohle to si nemysli já bych určitě lepší taky nesved
 

DeletedUser

Guest
Nó tak jako s klukama jsme vybrali posledně asi 6000 a bylo nás 14 takže jsme to poctivě rozdělili jelikož chodíme v partě jo a abych uvedl na pravou míru někdo teď si nepamatuju, ale napsal něco v tom smyslu, že jsem věřící tak to ne, nejsem, jsem na 100% ateista.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru