• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

James Graphic Corner

DeletedUser

Guest
ta baterka je fajn, asi bych měl taky začít dělat tutorialy...
 

DeletedUser

Guest
Ja som zacal najprv s video tutmi tam sa clovek nauci zorientovat sa vtom programe potom uz staci iba textove a tych je aj ovela viac ... (ja som to tak robil a aj robim)
 

DeletedUser

Guest
Když už teda projekt GameMaker skončil, tak už mohu svoje díla uveřejnit:
Banka:
[SPOIL]
3Dbanka.png
[/SPOIL]

Hotel:
[SPOIL]
3Dhotel.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ono je to ještě doupravovaný v GIMPU.....a navíc, on sketchup nedělá moc hezký obrázky (rozostřené řáry) a na jiný program nmám čas.....
 

DeletedUser

Guest
Ono je to ještě doupravovaný v GIMPU.....a navíc, on sketchup nedělá moc hezký obrázky (rozostřené řáry) a na jiný program nmám čas.....

jáj to si v sketchupe robil :D no ok, ale podla mna dost velky chyba je kmiesat 3d s 2d ale ked chces tak mozes aj takto :)
 

DeletedUser

Guest
jáj to si v sketchupe robil :D no ok, ale podla mna dost velky chyba je kmiesat 3d s 2d ale ked chces tak mozes aj takto :)

Ono je to ještě doupravovaný v GIMPU.....a navíc, on sketchup nedělá moc hezký obrázky (rozostřené řáry) a na jiný program nmám čas.....


naturelorde: michat 3d s 2d je uplne normalni...rika se tomu postprodukce a pouziva ji skoro kazdy, kdo se v tom pohybuje..

jamesi-m: sketchup dokaze divy, ale kdyz si nad tim vysedis cas...a ses trpelivej...a kdyz to skombinujes s dobrym renderovacim softwarem, napriklad bunkspeed hypershot nebo brazil nebo V-ray....neco na ukazku:

[SPOIL]
SketchUp-in-Bunkspeed-Shot.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Opět jsem se sem vrátil, tak se chci trocha pochlubit svými výrobky:

Vytvořil jsem si nový podpis a avatar, viz můj podpis a avatar :D

Jinak třeba toto je celé moje práce (grafika i kód).

Co na to říkáte? :D :)
 

DeletedUser

Guest
Díky moc, po dlouhé době jsem se vrátil ke hře a tak jsem se snažil si opět pohrát a nabažit nové grafiky :)
 
Nahoru