• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

James Graphic Corner

DeletedUser

Guest
Nature, to jsi dělal ty?
A nechlubím se jenom těma duelama ;)

Cline, to už jsem dělal třeba v soutěžích na TW, to by asi bylo moc jednoduché :D

jejda nie... a s čím ešte? a myslím si že to že si vyhral s michom nieje žiadna slava,.. pozri , ja som ani raz neprehral v dueli a nevyspisujem to tu
 

DeletedUser4517

Guest
nechci se ti tu vměšovat,ale když děláte ty papíry tak ti tu jeden hodím snad se to bude pánum kritikům zamlouvat,pak si to nech klidně smazat jestli budeš chtít.
 

DeletedUser

Guest
Nature,mluvíš trocha od věci, jediný, kdo tu furt mluví o duelech si ty ;)

Cline, moc hezký, mě se to líbí, ale já tady asi nejsem ten vyvolený na to, abych mohl někoho chválit či kritizovat :D
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
looooka.jpg
[/SPOIL]
+
[SPOIL]
srna.png
[/SPOIL]
=
[SPOIL]
looooka+srnec.png
[/SPOIL]​

Tak co? :D :D
aMyslím že nic moc.... :/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
looooka.jpg
[/SPOIL]
+
[SPOIL]
srna.png
[/SPOIL]
=
[SPOIL]
looooka+srnec.png
[/SPOIL]​

Tak co? :D :D
aMyslím že nic moc.... :/

konečne neco normalneho :/ dobre to je musim povedat že sa mito páči aj to svetlo je nice, ak si to robil ty tak je to very good.. clin poznam ten efekt, a nieje to podla mna nič extra... aspon si tie gulky nemusel dat ružove :/
 

DeletedUser

Guest
Díky, to je snad první dílo c si mi pochválil :D
Tak to už asi musí stát za to :D
 

DeletedUser

Guest
Strams
[SPOIL]
streams.png
[/SPOIL]

Ale nedělal jsem to podle tutoriálu, takže to asi není ono....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Strams
[SPOIL]
streams.png
[/SPOIL]

Ale nedělal jsem to podle tutoriálu, takže to asi není ono....

sak na to ani moc prace nevidim len par iných zabudovaných fontov, zdublikuješ vrstvu a na obidve dáš rozmazavanie, len ine o 180 stupnov... a taha mi to oči, a itak an toto tut podla mna netreba
 

DeletedUser

Guest
priroda : no je vidiet ze to tam nepatri to svetlo a kompozicia je cudna ale v pohode :D
 

DeletedUser4517

Guest
podle tutu jsem to to nedělal,viděl jsem jak tu lidi dělaji ty papírky tak jsem taky zkusil a víc tu nebudu jamesovi psát do jeho galerie když tak mi písněte a poradím.
 

DeletedUser

Guest
Nesnižují se ty pruhy? Mě příjde jakoby se to zmenšovalo...
 

DeletedUser

Guest
Tady je rozpracovaná signatura....prosím, poraďte, potřebovalo by to trochu oživit... ;)
kirksignature.png
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si s tím pohrál a dopadlo to takhle:
kirkhammetssignature.png


co na to říkáte?
 

DeletedUser

Guest
Tam se mě nelíbí ta velká rozmazaná ruka napravo a ta "červená" nalevo od kytary.
 

DeletedUser

Guest
Já osobně bych tam dal nějaký výrazný vzorek, tohle ne...je to moc tmavý :)
 
Nahoru