• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

James Graphic Corner

DeletedUser

Guest
Promiň, ale mě to připadá rozmazané a celkově moc tmavé.
 

DeletedUser

Guest
tmavý ani ne, mě se spíš zdá, že je tam toho moc... možná by bylo lepší, kdyby ty ruce nebyly tak výrazný...:)
 

DeletedUser

Guest
batmane, jestli ti to přijde rozmazané, tak doporučuji buď brýle nebo doladit monitor ;)

sawwwere, možná by bylo lepší, kdybych ty ruce trochu rozostřil ;)
 

DeletedUser

Guest
třeba, nebo taky můžeš u toho pozadí trochu upravit jas a kontrast...

PS: ten levej bubeník má vedle ruky bílý místo, takže to bych taky spravil...;)
 

DeletedUser

Guest
Sem tak slepej nebo je tam pravá ruka mázlá úmislně? (u kytary)
 

DeletedUser

Guest
Jo, je mázlá úmysleně, protože je tak udělaná ta fotka, ta ruka vlastně není na "zaostřeném" místě, místo kde je zaostření, je někde pod kytarou ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zkoušel a napadlo mě tohle:
kirkhammetssignatureii.png

Co teď? :)
 

DeletedUser7906

Guest
Mně se tam pořád moc nezdá ta mázlá ruka....vypadá to, že je stejně vzdálená jako ty ostatní..zkus tam dát normální jako tam máš ty ostatní..
 

DeletedUser

Guest
Moc pěkné, někde jsou akorát trošku chybičky v podobě trochu zubatých okrajů, jinak se mi to fakt líbí a připomíná mi to myslím baterku na iPodu :)
 

DeletedUser

Guest
Ty chybky tam jsou, dělal jsem to úpně na poprvé a Ano, má to připomínat baterku :)
Díky ;)
 

DeletedUser

Guest
podla tutu nie ?...takze sa hodnotit neoplati ale pokracuj v tutoch
 

DeletedUser

Guest
dobry...ale trochu spatna perspektiva (dost), odlesky a stiny na nesmyslnych mistech
 

DeletedUser

Guest
Udělal jsem to znova, tentokrát bez tutu, takže tam možná bude něco chybět xD
Ale opravil jsem ty světla a změnil jsem barvu ;)

baterie.png
 

DeletedUser

Guest
chyby su tam.. ako je to nadalej podla tutu takze nemozem to zhodnotit ale skusaj dalej... (osobne si myslim ze toto je zbytocny tut)
 

DeletedUser

Guest
chyby su tam.. ako je to nadalej podla tutu takze nemozem to zhodnotit ale skusaj dalej... (osobne si myslim ze toto je zbytocny tut)

zbytecny to urcite nebylo...me se to celkem libi...
to ze napises, ze tam sou chyby je vsem uplne nanic....bud napis jaky...nebo nepis nic
argument ze nemuzes hodnotit podle toho, ze to udelal podle tutorialu, je fakt dost slabej...kdybys k tomu mel co rict tak reknes a nepises prazdny vety;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
možná že tam chyby jsou, ale jak řekl audi, jaký?A podle tutoriálu jsem toto už nedělal, jenom to první a je to opravdu dost jednoduché :)

Díky,Audi A3 ;)
 

DeletedUser

Guest
napríklad tam precrta oranzova farba zo spodu ... ale zase oproti prvej baterke je to ovela lepsie :D ... jen tak dal
 
Nahoru