• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

James Jack Penter

DeletedUser

Guest
Jméno: James
Prostřední jméno: Jack
Příjmení: Penter
Věk: 33 let
Rodné město: Phoenix
Povolání: Číšník
Sen:Najít si přátelé,ženu a založit rodinu.
Historie:Když mi bylo pět chtěl jsem se stát kuchařem. Matka mi to ale zakázala a já byl sklamaný. V 10 letech jsem utekl z domova abych se stal mým vysněným kuchařem. Přežíval jsem z od padků. Jednou zamnou přišel pán který jse mě ujmul.Měl 2 dcery a 1 kluka.Vlastnil malou restauraci kde jsem pracoval jako číšník. Po 20 letech jsem na svůj sen úplně zapomněl a chtěl jsem se stát číšníkem .Jednou do našecho městečka přišel mor !!! Můj nevlastní otec mu podlehl s jeho jednou dcerou.Když nám četli závěť Odkázal nám restauraci z mýma dvěma sourozenci pracuji a slušně jsi vydělávám.Dnes je tomu 1rok co můj druhý otec zemřel.Když jsem jel do mé staré vesnice našel jsem svojí matku.Otec zemřel na hlad obětoval se aby zachránil mojí matku.Když jsme šli na hřbitov kde můj milovaný otec ležel do města vtrhli banditi.Mojí matku postřelili a namístě podlehla svým zraněním.Sliboval jsem pomstu.Teď jsem na cestách a hledám bandity abych se mohl pomstít.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru