• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Java Script

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4517
  • Vytvořeno

DeletedUser4517

Guest
Chtel bychs e zeptat jak si aktivuju Java script kdyz ho mam zaskrtnuty v policku
 

DeletedUser4517

Guest
jo v prohlizeci mozzila ho mam jako povoleny ale nenaskoci mi west napise mi to aktuvuj Java Scripz
 

Deleted User - 31870

Guest
pokud vím, tak duely fungují na java scriptu a mapy v pevnosti by měly též
 

DeletedUser

Guest
ale duely si můžeš přepnout na HTML (nebo jak se to menuje) a to pak na Java nezáleží
 

DeletedUser

Guest
Flash vs JS je rozdíl! Duely běží buď na flashi nebo v HTML. v JS běží mapa(to vypadá na AJAX,ale nevím)
 

DeletedUser120

Guest
duely a bitva jsou flashové... zbytek je taková ta klasická kombinace... JS, HTML, a dál...
 

DeletedUser120

Guest
náhledy jo... ono ten duel jako takový stejně bude ošetřem nějakým scriptem co to počítá.. a tam netuším co bude....
 

DeletedUser4517

Guest
nejedlano se o Java Script jako takovy,ale proste neslo se mi prihlasit do hry jakmile jsem stiskl prihlasit napsalo mi to nemas aktivovany java script
 

DeletedUser

Guest
náhledy jo... ono ten duel jako takový stejně bude ošetřem nějakým scriptem co to počítá.. a tam netuším co bude....

tak ono je uplne jedno v cem se to pocita, protoze to bezi na serveru a ne u klienta (logicky z bezpecnostnich duvodu se nic vyjma zobrazovani u klienta pocitat ani nemuze)
 
Nahoru