• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Jeden pošetilý Romeo

DeletedUser18605

Guest
Zdravím
v úkolové sérii Jeden pošetilý Romeo jsem splnil první úkol, ale nemůžu najít toho indiána. Zde na fóru jsem zjistil, že by měl být na stejném místě, jako Tecumseh, ale když si tam klinu, tak vidím poouze Tecumseha. Prosím poraďte někdo.
 

DeletedUser17809

Guest
Není tam protože se nezaktivoval. Nefunguje ani Odešel s Valentýnem.
 

DeletedUser16057

Guest
Když něco nahrát, tak s chybami, aby bylo OPĚT co opravovat. :P
 
Oprava ze dne 18. 2. by měla obsahovat:

- Přehled odměn za sběr srdcí (u 4. a 7. odměny byly nesprávné obrázky truhel, resp. byly opačně).
- Juanův set měl bonusy pouze pro 6 itemů. Nyní jsou bonusy již pro všech 8 itemů, které je možno nasadit najednou.
- Opakovatelné Valentýnské úkoly.
- Někteří hráči měli problém se starým pytlem na srdíčka.

- Cena za další hry na Valentýnském kole štěstí byla snížena z 50 na 40 upd/nuget.
 

DeletedUser19006

Guest
Já mám hotový u Chatana "Mistři lásky a už se mi Chatan pro další úkol nezobrazuje. Nevíte proč ?


Edit: Je to opakovatelný úkol jsem zjistil pomocí salonu 2. Tak až příští rok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 825207

Guest
Nahoru