• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Jericho - spadlý server

DeletedUser18544

Guest
@Figerion

Aniž bych se chtěl kohokoliv zastávat, tak odjakživa se při výpadku serveru na Westu napsalo oznámení na hlavní přihlašovací stránce. Další věc je ta, že si ne úplně každý hráč uvědomí, že servery jsou stále jenom servery a mohou stejně tak, jako jakákoliv další technika zkolabovat. Co se týká odškodného, tak jak dlouho Jericho nebylo v provozu? Pár minut? I kdyby dvě hodiny, tak za to ti nikdo 1000 nuggetů nedá a pokud by ti za to INNO dalo 10-50 nuggetů, vytrhlo by tě to? Posunulo by tě to v žebříčku na 1. místo? Není potřeba, si myslím, dělat z komára velblouda.


Dá se to udělat i jinak, než nugetama. Třeba nějaká bedna nebo poťák.

Samozřejmě, že je to jen hra. Ale sám víš, jak jsi expil, aby ses vyšplhal v žebříčku = je to zábava. Každého baví něco jiného. A například mě to skutečně poškodilo - hnal jsem se, abych předstihl jiného hráče v síni slávy. Abych byl spravedlivý, tak nemohu tvrdit, že by se mi to na 100% povedlo, kdyby nebyly výpadky ale byl to minimálně jasný faktor, který mě výrazně zbrzdil. I kdyby byl výpadek třeba 2-5 min, tak já nejsem ten typ, co bude furt spamovat F5 a tím pro mne prodleva narostla a několikrát.

Jak jsem psal - vím, že je to jen hra, ale prostě to zamrzí. Navíc, když tým nedá žádnou zprávu a odškodné už vůbec...

No nic, z mého pohledu uzavírám téma. :)
 

DeletedUser17809

Guest
To se ti toho taky stalo, hotová tragédie, páni....
Navíc on v tu dobu pravděpodobně nemohl postupovat také. Výpadky vás poškodily oba stejně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18544

Guest
To se ti toho taky stalo, hotová tragédie, páni....
Navíc on v tu dobu pravděpodobně nemohl postupovat také. Výpadky vás poškodily oba stejně.

Tak ses taky vybrečel a řekl svůj názor... :P

Kdyby sis pořádně přečetl můj příspěvek a pochopil, jak se k tomu stavím, tak sis mohl svůj komentář ušetřit. ;)

Nápověda: "Samozřejmě, že je to jen hra."
 

z3l1

Člen týmu
Zdravim, všechny...
Ohledně výpadku nám nebylo oznámeno žádné podrobné info.
Co se týká druhého dne tak probíhala údržba serverů a také nahrání update + nahrání oprav ve hře. Tímto byli způsobeny krátké výpadky.

Ohledně odškodnění za způsobené problémy nebudou brány v potaz. Bohužel údržba a nahrání oprav do hry patří.
Další věc je henry v chatu který by to měl hlásit... NPC Henry který píše do chatu se dá ovládat manuálně avšak tyto aktualizace by měla hra vypsat sama. Stejně jako tomu je u bitvy o pevnost když Henry hlásí ze za hodinu je bitva a zda se nechceme přidat.

To ze někdo nekoho chtěl předehnat aby byl v síni slávy je pěkné ale myslím ze hra spadla všem a ne jen jedinci
Pokud teda jsi nekupoval moc na trhu a nedal jsi hromadné vyzvednout jak zde již někde na fóru bylo psáno ze po tomto úkonu hra spadne však pouze uživateli.


Aby nedošlo k dalším nesrovnalostem o tom zda jsem či nejsem k zastižení tak tu bývám často víc než bych chtěl. Lživé zprávy o tom ze zde nejsem k zastižení mě celkem urazí...nezlobte se na mě fóru bylo po dobu cca 3 měsíců bez moderátora a nikdo ani neceknul pak když jsem tu odepisoval já a dostal prefix moderátora tak najednou mate všichni plno dotazu, narážek nebo problémů VCELKU ZAJMAVÉ NE?



Nejsem tu 24/7/365 ale to snad normální člověk chápe... nejsem stroj a jak jsem již zde jednou psal mám i osobní život!!!
 
Nahoru