• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Jericho - spadlý server

DeletedUser18984

Guest
Každý hráč, čo už viac x posielal eventové blbosti priateľom, kupoval viacej vecí z trhu, klikal práce atď ... vie že keď náhle robí tieto činnosti tak hra the west je tak špecificky naprogramovaná že ti to "spadne" a nejde ničo robiť po dobu 10 min a zobrazuje ti to ten text :D
 

z3l1

Člen týmu
Dle tvého prvního příspěvku, kdy jsi napsal: "Další výpadek ? Nebo jen trolliš?" jsem usoudil, že sám zřejmě nevíš odpověď a proto mi přišlo nelogické se tě na to ptát.


Ten svět nehrají takže nevím o každém výpadku a stále jsem se nedozvěděl zda jen trollil nebo byl ten výpadek ?
Na to jsi mohl odpovědět i ty ? Místo toho jsi přidal další příspěvek ve stejném duchu který zde již je od Abicka

PRVNÍ VÝPADEK BYL ZPŮSOBEN TECHNICKÝMI PROBLÉMY - PŘETÍŽENÍM SERVERU (sice to nechápu když je tam cca 400lidi? )
 

z3l1

Člen týmu
Každý hráč, čo už viac x posielal eventové blbosti priateľom, kupoval viacej vecí z trhu, klikal práce atď ... vie že keď náhle robí tieto činnosti tak hra the west je tak špecificky naprogramovaná že ti to "spadne" a nejde ničo robiť po dobu 10 min a zobrazuje ti to ten text :D

Ano to vím to ví každý asi no
Mě se jednalo zda spadl cely server nebo jen tobě.
 

Deleted User - 825207

Guest
No a záááse jsme zde off topic :D..
Hele abych byl upřimnej, osobně se mi nelíbí útoky na tu moderátorku @Symphie , jak jsou různě v různých tématech.Chápu že se někomu nelíbí že se zde objevil někdo kdo hru nehraje, tim pádem těžko zde odpoví na dotaz týkající se hry aniž by se poradila s kolegy, ale pořád dokola jí tagovat a "napadat"(nevím jak bych to správně nazval) to se mi nelíbí.Ano taky popravdě nejsem zastánce že je na funkci oprávněne protože hru nehraje a tím pádem těžko zná věci týkající se hry a taky si myslím že když se hledal nový moderátor tak měli dostat šanci i hráči co by měli zájem o ten post, co by rádi odpovídali zde a pomáhali ostatním jak zde tak v hře ale hold se tak nestalo a @Mikosansobi neudělala žádné tzn. výběrové řízení a prostě dosadila někoho naprosto cizího ale tak dejme jí šanci, třeba se její aktivita a reakce na dotazy změní, třeba začne i hru hrát a zalíbí se jí a třeba nakonec bude v pohodě, kdo ví hele..
Tak jak jsem psal, na jednu stranu bych byl radší mít za moderátora někoho od nás z komunity hráčů ale na stranu druhou rád dám šanci i @Symphie ať ukáže že se pleteme a že byla správná volba!:)
 
Ten svět nehrají takže nevím o každém výpadku a stále jsem se nedozvěděl zda jen trollil nebo byl ten výpadek ?
Na to jsi mohl odpovědět i ty ? Místo toho jsi přidal další příspěvek ve stejném duchu který zde již je od Abicka

Ano, nehraješ tam a jelikož jsem chápavý člověk, tak jsem označil jinou moderátorku hry, která by tam třeba mohla hrát.
 

DeletedUser9350

Guest
Tak co kolik bylo nervových záchvatů a cévních příhod? To je toho, že něco nejde nějakou hodinku, nikde není garantováno, že to musí jet nonstop.
 

Deleted User - 825207

Guest
Tak co kolik bylo nervových záchvatů a cévních příhod? To je toho, že něco nejde nějakou hodinku, nikde není garantováno, že to musí jet nonstop.
No já řekl vedoucímu že nemůžu teď pracovat, že nejde server a nemůžu si naklikat práce tak že musím počkat až to nahodí a až si zadám 9 hodinovek tak že se vrátím do práce.
Odpověď vedoucího mě překvapila: "Cožéé?!Jericho nejdéé!?:mad:"
A pak jsem musel volat sanitku pro něj!
 

DeletedUser18281

Guest
Lidi, co blbnete? Server nejel chvilku a předtím, než vypadl byla v herním chatu hláška - Server bude restartován (asi minutu dvě před výpadkem). A celé to netrvalo víc jak půl hodiny.
 

Symphie

Člen týmu
Krásný večer, no jsem ráda, že je tu po mě taková scháňka, nicméně bych ráda sdělila, že i já mám svůj osobní život a nejsem tu nonstop, jak by si asi někteří přáli. ;-) Takže v klidu může odpovědět i jiný moderátor, než já a taky již na otázku odpověděl @z3l1.
 

DeletedUser17809

Guest
Tak nový svět má za sebou premiéru - poprvé padl :D Já se bavím.... Je tam 400 lidí a server to neutáhne - někdo asi někde šetřil :)
 

DeletedUser18544

Guest
Za 1. to není trolení! A za 2. dneska furt padá a restartuje se! Teď teda s hláškou, že se tak stane. A nějaká informace proč se tak děje? Proč nás tak omezujete? A nějaké odškodné?
 

DeletedUser15301

Guest
psali, ze udrzba a tyka se to vsech svetu, ikdyz asi ne pokazdy
 

DeletedUser18544

Guest
Údžba byla 1x. Ale i kdyby pokaždý... ve slušné společnosti se to oznámí dopředu. Popřípadě se zpětně omluví za výpadek a vysvětlí jeho důvod. Také se dává k dispozici odškodné.
 

Oximus

Člen týmu
@Figerion

Aniž bych se chtěl kohokoliv zastávat, tak odjakživa se při výpadku serveru na Westu napsalo oznámení na hlavní přihlašovací stránce. Další věc je ta, že si ne úplně každý hráč uvědomí, že servery jsou stále jenom servery a mohou stejně tak, jako jakákoliv další technika zkolabovat. Co se týká odškodného, tak jak dlouho Jericho nebylo v provozu? Pár minut? I kdyby dvě hodiny, tak za to ti nikdo 1000 nuggetů nedá a pokud by ti za to INNO dalo 10-50 nuggetů, vytrhlo by tě to? Posunulo by tě to v žebříčku na 1. místo? Není potřeba, si myslím, dělat z komára velblouda.
 
Nahoru