• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Johny bouchacka

  • Zakladatel vlákna Johny bouchacka
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jmenuji se Johny přezdívku bouchacka jsem si vysloužil až tady v téhle bohem zapomenuté zemi.Vypadá to jako spousta let co jsme já, má sestra Anna a můj otec nastoupily na parník z Anglie,hledat štěstí v nové zemi.Cesta to byla strastiplná a ještě ted mně bolí záda ,když si vzpomenu na to, kolikrát jsem spravoval kola u našeho povozu s voly, který jsme koupily za polovinu peněz které jsme sebou měli.Můj otec nedal jinak než že za zbytek peněz postavíme palírnu,prý na tom vyděláme,možná by to byla pravda kdyby otec sám nevlastnil větší lásku k alkoholu ,než všichni štamgasti co k nám chodily dohromady.Netrvalo dlouho a zle jsme se pohádaly,sestra se nás snažila udobřit,ale po některých slovech již není cesty zpátky.Jedno ráno mně zastihlo ve stáji jak sedlám svého oblíbeného Quarter Horse s trochou potravin a nevšedním talentem pro kuchaření,za palírnou jsem se už neohlédl..
Hm,na to všechno jsem si vzpomněl s utěrkou přes rameno a popíjejíc Whiskey, mimochodem jednu z nejlepších v kraji,mého občasného zaměstnavatele Henryho u kterého vypomáhám s vařením.
Má sestra Anna za mnou přijela,dnes je totiž díkuvzdání a to se myšlenky toulají a srdce jihne.Nepřinesla moc dobré zprávy,otec již je na tom díky alkoholu vážně zle.Šerif John Fitzburn na mě pohlíží s pod široké krempy svého klobouku,svýma vševědoucíma očima,je to dobrý chlapík,ale někdy mám pocit,že člověku vidí až na dno duše.Musím dnes ještě upravit pár krocanů, sešlo se tady dost zlatokopů s okolí,právě se za dveřmi mihla vedoucí barových tanečnic Marie Roalstad připravujících se na večerní vystoupení.Nádherná ženská,ale nebezpečná jako chřestýš.Ještě jednou obhlížím lokál abych spočítal hosty pro které musím uvařit,dnes se všichni usmívají,i když pod hustými vousy to vypadá jako by se otevřela jáma v pralese inu to dělá sváteční nálada.V koutě mě očima pozdravil Waupee potahujíc ze své dýmky,indiánský přítel Henryho který dodává mimo jiné i zvěř pro kuchyni.No nic jdu se do toho pustit zábava se začíná pomalu rozjíždět a nerad bych ji pokazil hladovějícími hosty.Přeji Hezké díkuvzdání:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru