• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

k.o.b-r.a

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11691
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11691

Guest
Bylo brzo ráno a Jony se právě probouzel divil se že je venku takové ticho proto rychle otevřel šuplík vyndal kolt nabyl ho a skočil na verandu.Ale nikdo nikde většinou se touhle dobou potulují ožralí Mexičani :mexikán: ale dnes tu není ani noha.Jony s toho byl celkem vyděšen a proto se běžel podívat ven.Došel k salonu a na u něj byla cedule na které stálo "Dnes otvíráme od dvanácti hodin."Jony se tedy opět vrátil domů.Podíval se do svého kalendáře a řekl si "Ach tak dnes máme Díkůvzdání." proto tu není takoví chaos jako vždy.Jony se rozhodl nasnídat se šel tedy do spíže vzal chleba a marmeládu sedl si ke stolu a začal jíst.Napadlo ho udělat si dýnové koláče proto se podíval znovu do spíže jestli má správné suroviny k vaření.Ale bohužel moc toho neměl dýně vyplýtval na Halloween *15* a v obchodech měli zavřeno.Rozhodl se tedy jít k řece a zaplavat si.Jony si vzal ručník a šel k řece.U řeky se svlékl a vlezl do vody.Po koupeli se usušil a oblékl když odcházel přicházela k řece pěkné indiánská slečna :indián:.Slušné jí tedy pozdravil a odešel.Bylo mu divné že slečna neodpověděla "ale to je přece jedno máme díkůvzdání" řekl si Jony a vešel do svého domu.Právě věšel mokrý ručník na verandu náhle slyšel dupat kopyta stále víc a víc a najednou slyšel krásnou mexickou hudbu "ÁÁÁ Mexikáni :mexikán: jsou tady" pověděl Jony nahlas.U sousedů se otevřeli dveře a vyběhli ven děti.Tleskání bylo slyšet až do daleké indiánské vesnice :klubun:.Jony vyběhl ven z domu a připojil se k dětem.Za pár minut se otevřel salon u Henry a vůně se rozlehla po celém městě.Jony byl vyzván aby otestoval pochoutky :good:.Jakmile bylo všechno připraveno celé město se sešlo s pustilo se do jídla :beer: přijeli i ti indiáni z též vesnice.Po jídle začali zábava hry,turnaje.Právě se chýlilo k půlnoci to už ale děti dávno spali chlapi ještě popíjeli whiskey.Jony už byl právě na cestě domů.Když došel k domů potichu otevřel vešel dovnitř pomalu postupoval po schodech k pokoji otevřel dveře ...........Jony si ulevil protože tam nikdo nebyl Jony si řekl "To díkůvzdání opravdu funguje pro všechny to je fajn :good:."A usnul.Druhý den se opět probudil a všechno bylo jako dřív Henry vyhazoval ožralé Mexičany :siesta:.Na ulicích stříleli duelanti :střelec: :zásek:.Jony povzdechl :( a opět usnul.

Konec s pozdravem kobra (jen tak pro zajímavost je mi 13 snažil jsem se o lepší gramatiku)
 

DeletedUser14277

Guest
Nemáš tam žádné čárky a není to o díkůvzání
 

DeletedUser

Guest
souhlasím s Antony Dawlish

tohle bych sem nikdy nedal (jen tak pro zajímavost je mi 12 a mám tam lepší gramatku)
 

DeletedUser11691

Guest
nevadí alespon jsem se snažil ;)

dalo my to dost práce ale čekal jsem že se to nebude líbit ale to je fuk :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud jsi si vážně myslel, že to někoho zaujme, máš skutečně přehnané sebevědomí...
A nejde jen o chyby...
 

DeletedUser

Guest
Mam takovej dotaz od kdy hrač Forkronil dostal takovihle povoleni vsechny zesmesnovat a opravovat a upozornovat na gramaticky chyby dela jako by byl moderator a to jeho vytvor jsem jeste nevidel
 

DeletedUser

Guest
Mam takovej dotaz od kdy hrač Forkronil dostal takovihle povoleni vsechny zesmesnovat a opravovat a upozornovat na gramaticky chyby dela jako by byl moderator a to jeho vytvor jsem jeste nevidel

Je to čistě jeho názor, stejně jako je tak podobný můj. Tohle by bylo spíše lepší napsat někam mu do zpráv, sem se to opravdu nehodí.
 

DeletedUser

Guest
Ondro, on byl moderátor. A co se týče tvého projevu, neměl bys sem psát nic, ale raději bych investoval do doučování českého jazyka. Neříkám, že nedělám chyby, naopak, je jich požehnaně, ale to tvé přímo mlátí do očí. Vymlouvat se na věk dle mě není na místě, jsem jen o dva roky starší než-li ty.
 

DeletedUser

Guest
A já o rok mladší. ;-) Ale že Forkronil byl dobrý moderátor...
 

DeletedUser

Guest
Kobro - ty hádě jedno, bez ohledu na věk tohle je na oprátku:bandita: . Věřím, že kdyby si se uvolnil, trochu si v hlavě srovnal o čem chceš psát, bylo by to mnohem lepší. Z textu je cítit, že jsi chtěl hrozně moc něco napsat a tlačil si to pod-parou.:explosion:

Vymlouvat se ve třinácti na gramatiku, je velmi nevhodné, ale to co mi na tvém příběhu vadilo nejvíce je nedostatek slovní zásoby:
náhle slyšel dupat kopyta stále víc a víc a najednou slyšel krásnou mexickou hudbu
- nic ve zlém, ale co to proboha je??:tom:

Ale abych nebyl jen negativní, líbí se mi tvoje využívání smailíků :D Pokud chceš opravdu psát kvalitní příběhy, začni číst!!

Úplně závěrem: nevěs hlavu, pokud ti nejde sloh, určitě budeš dobrý v něčem jiném, každý máme své světlé a stinné stránky. :58:
 

Deleted User - 31870

Guest
Chtěl tím naznačit, že čtením si člověk rozšiřuje slovní zásobu a má možnost porovnat styl psaní různých spisovatelů a aplikovat jej na vlastní příběhy.
 

DeletedUser11691

Guest
nojo nedá se nic dělat snaha byla ale sloh mi moc nikdy nešel :D to dupání kopyt je super příště to na věk házet nebudu ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru