• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kalendář sáňky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14675
  • Vytvořeno

DeletedUser14675

Guest
Otevíral jsem adventní kalendář dobře.... na konci jsem dostal dárek s předmětami ale sáňky tam nebyly a u marie mám je úkol s tou čepicí.... nevíte ja sáňky získat nebo kdy je dostanu?
 

DeletedUser14675

Guest
takže lhali když řekli že za správné otevírání dostaneš sáňky? a nebo je možná dostanu až toho 25.12. jsem línej a nechci se modlit i bych:D
ani bych to nestihl *V7*
 

DeletedUser14675

Guest
no... tak to budu muset jenom doufat.... zatím děkuji
 

DeletedUser7904

Guest
Ja by som nedúfal...
Radím sa ti radšej 10x pomodliť(dnes).. lebo sa môže stať ,že na sánky budeš musieť počkať ďalší rok ;-)
 

DeletedUser3319

Guest
Ja som sa pomodlil nadránom okolo 2-4 hod 10 krát a ráno som mal v inventári sánky, takže asi na tom niečo bude :)
 

DeletedUser10597

Guest
No to ano, ale že za kalendář nebudou sáňky..Tak jsem to pochopil, podle toho co psal.. :)
 

DeletedUser7904

Guest
Nie neviem nič viac, len si myslím ,že za kalendár už nebudú sánky. (Ale je to len môj názor, - prečo by sa potom dali získať za modlenie na Vianoce? :-))
 
Tak pokud chce sánky v hodnotě 550 dolaru stačí si koupit vánoční bednu za 1000 nuget.:)
Že za reálný many do spešl bedny za 1000 nuget dají i sánky na který je jeden z nejednoduších ukolu mě opravdu už rozesmálo.:)
Jedny mám z lonska,na jedny si mužu udělat ukol letos a jedny sem právě otevřel v bedně za 1000 nuget.

http://maxxx0012.rajce.idnes.cz/Plocha#sanky.jpg
 

DeletedUser10597

Guest
Pořád pevně doufám, že za ten kalendář bude Rudolf.. :)
 
Nahoru