• Nově připravovaná aktualizace 2.176 je naplánována na úterý 21. června. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru

Kam byste chtěli migrovat z floridy?

Kam byste chtěli migrovat se svou postavou z floridy?


  • Celkový počet hlasujících
    33
  • Anketa uzavřena .

Symphie

Člen týmu
Taky s1 jednoznačně. Nechápu, proč tam eSka nejsou jako (stejně jako u všech světů doteď). Místo toho daji totálně mrtvou Indianu a Jericho, který bude mrtvý za chvíli taky :D Si jako myslí, že těch 10 lidí z Floridy oživí dead Indianu nebo co tvl :D :D :D Fakt výsměch, když se na to čeká několik let a oni to takhle ještě zprasí, klasický INNO no. Konečně to pustili, tak si asi myslí, že každej s radostí naskáče i na Indi a bude rád nebo co :D

Inno se chce vyhnout migrace z prémiového světa na neprémiový. To je bohužel vše, co k tomu vím.
 

Symphie

Člen týmu
Už jsem zde psala, že veškeré informace, co mám, jsem zde napsala. Proč momentálně vybrali tuto cestu, nevím.
 

EREWAN

Člen týmu
Jericho má pravidelný každodenní bitvy (řekl bych i relativně vyrovnaný) v počtech 50-60vs50-60 lidí, dost lidí ochotných velet, drtivá většina hráčů, kteří jako ovečky začínají rok co rok od začátku, a nechávají nedoexpené zanedbané postavy, jsou dávno přesunutí na Klondike, pracujem s pár lidma na dalším náboru a snažíme se, aby to jen kvůli politice, kterou má inno nastavenou k novým světům, neumřelo... Naopak pokud vás to štve stejně jako některý z nás, udržet novější svět aktivní a vykašlat se na přesouvání dál a dál je nejlepší co proti tomu můžete udělat...

Samozřejmě to není největší svět jakej si můžete představit, a početně se S1 ani Arizoně nemůže rovnat, ale taková Arizona funguje naprosto setrvačně, nikoho tam ta hra už nebaví, většina tam chodí na bitvy už spíš ze zvyku a z povinnosti, nějaká komunikace a chat mimo bitvu (a někdy i během bitvy) je tam spíš velmi vzácnou vyjímkou, a jestli tam přibude pár dalších hráčů, nebo ne, tam vůbec nic nezmění...

Posily pro na dnešní poměry aktivní Jericho by nám mohly pomoct udržet server ve slušným stavu delší dobu, někdo by tam byl dokonce i rád, že vás vidí, na Arizoně to bude všem uplně ukradený.

Co se týče Indiany... Pro Indianu by se daly uplatnit prakticky stejné argumenty jako pro Jericho, uznávám, každopádně Jericho posílilo zejména nástupem karantény v loňským roce, kdy na West přišla z nudy spousta lidí, takže oproti Indianě má ty čísla lepší (nic proti Indianě, tady sehrál roli nejspíš pouze časový faktor). V týhle fázi si osobně myslím, že pomoct Jerichu, který má větší naději přežít, má větší smysl.

Tohle je můj upřímnej názor na celou věc, a proč si myslím, že má migrace na Jericho největší smysl z výše uvedených, samozřejmě nemůžu být úplně objektivní, protože jak všichni ví, tak Jericho hraju a logicky chci co nejvíce hráčů dostat právě tam, ale všechno co jsem tady napsal mi přijde zcela logický. Migraci na S1 nebo S9 bych pochopil, pokud však nebudou k dispozici, tak si stojím za tím, že nejlepší možnost je jít k nám.

Poslední věc, se mi doslechlo od lidí z Floridy, kteří na Jerichu nikdy nebyli, že je údajně Jericho mrtvý svět apod.
Což samozřejmě není vůbec pravda, a pokud vezmem v úvahu aktuální stav Westu celkově, na rok a půl starej server máme čísla hodně slušný. Bohužel se najdou stále lidi - někteří z nich dokonce členové týmu, kteří mají potřebu prohlašovat podobná tvrzení, místo aby pomohli. Jsou to většinou ti stejní lidi, co si neustále stěžují na stav v jakým se hra nachází, ale nedělají nic, aby jí pomohli (vím, že to má dělat Inno, ale co nám zbývá).
 
Jako člověk co má Indi jako primární svět mohu s klidným srdcem říct, že je ten svět naprosto k ničemu, aktivní jsou tam asi 2 města a nebýt toho, že u nás máme ve 4 aktivních lidech všechna řemesla, tak by to bylo úplně dead. Obecně tedy doporučuji migrovat kamkoliv, ale jinam.
 
Ahoj priatelia,
som sklamaný ,že musím jednak reagovať na túto tému a ešte aj na fóre ale kto nepíše na fóre ako keby nebol....
1)Prečo bola migrácia z Georgie povolená na S-kové svety, a čo sa vďaka tomu zlepšilo?
Keď som sa dozvedel ,že je spustená migrácia z Geo tak som na ten svet chodil rovnako často ako na môj hlavný. Písal som ľudom, presviedčal ich aby prešli na Svet9. Nikomu som neklamal, že je to najlepší svet, najaktívnejší , najpokojnejší. Každému som povedal pravdu a, že na Svete9 je mnoho ľudí , ktorí majú úprimnú snahu zlepšovať ,oživiť svet a hocikto sa pridá bude vítaný-dôležitý. Každý kto hrá na Svete9 vie povedať ,že sa nám podarilo zohnať nečakane veľa hráčov a vďaka nim je Svete9 zas o niečo aktívnejší. Určite by sa našla aj nejaká štatistka migrácie z Geo, ktorá to potvrdí. Rád by som si ju pozrel.
2)Odteraz migrácia len na prémiové svety?
Skoro každému je jedno ,že či je migrácia medzi prémiovými - neprémiovými svetmi alebo prémiový-prémiový. Čisto logicky, hráči na starých svetoch budú mať viac alebo rovnako schopností ako hráči z mladých svetov ,tí ktorí si ich mohli kúpiť - a aj tak to nikto nerobí (aspoň nie v takej miere že by to robilo obrovské rozdiely ako napr. vylepšovanie nuggetových vecí na lvl 4 čo nikomu v INNO nevadí). Musel som sa hlavne ozvať, aspoň kvôli svedomiu ,že som sa snažil lebo ak sa teraz s tým niečo nespraví, tak rovnaké budú migrácie z iných svetov.

Vždy je všetko v rukách supportu
Hoci silno pochybujem o ich schopnostiach verím ,že vynaložia dostatočné úsilie aby aspoň nabudúce migrácie smerovali na všetky svety. To že tu hlasujú hráči (aj to len tí ,ktorým záleží na tom aby sa šlo na S-kové svety) je pekné ale prečo napr. nie je urobená anketa po prihlásení na daný svet. A) Áno, som spokojný s migračnými pásmami , B) Nie, nie som spokojný s migračnými pásmami? Ako chce suport argumentovať centrále ,že ich rozhodnutia sú úplne zlé a nezmyselné? To isté o bitvách. Načo je tu 100 000 správ aké to je zlé a pritom stačí spraviť rovnakú anketu pre všetkých a nie sa tuto babrať na fóre čo nie je ani súčasťou hry!

Díky za prečítanie. Fakt som z toho znechutený. Zoberte si z toho čo chcete, ja chcem na West chodiť pokecať s dobrými ľuďmi , kvalitnými bitvami a zlepšovať Svet9. Kto ma poznáte viete, čo som všetko spravil a obetoval kvôli posledným 2 veciam. A nič z tohto. INNO úspešne zabilo boje, CZ supportu to je jedno. O zlepšovaní sveta bez migrácii sa baviť ani nemusíme. Pre ostatné svety sa nič nezmení, S1 bude stále najväčší, Ari trošku oživne, chvíľku potiahne a S9 nechajme skapať, ajtak tam nikto dôležitý nehrá....Amzo
 
Naposledy upraveno:
Nahoru