• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kartuga

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13514
  • Vytvořeno

DeletedUser13514

Guest
InnoGames dnes zveřejnilo zprávu o nové připravované hře z pirátského prostředí zvané Kartuga

Předregistraci na uzavřenou beta verzi a popis hry naleznete zde: http://www.kartuga.com/
Termín zahájení beta verze zatím není uveřejněn.

Screeny:

[SPOIL]
shot1.jpg


shot6.jpg


shot8.jpg
[/SPOIL]

Trailer:

[YOUTUBE]HYwnCdI0XEQ[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už jsem se tam předběžně registroval, ale nemyslím že to bude něco co mě úplně natchne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Čuju že to bude něco podobného jako ta hra "Sea...", mno v dnešní době nevím jestli to je dobrý počin. Když to řeknu nezaujatě a bez obalu, tak je to další vata. Už jsou z kurzu i skvělé 3D hry, tak nevím kdo by hrál "plochu". Na druhou stranu takové hry jsou zase cosi jiného a mají svoji hratelnost, jsou taky nenáročné. Každopádně to bude muset mít něco navíc, než to co tu bylo. Snad nějaké budování přístavů, vlastnictví ostrovních základen.

Samozřejmě to může a bude mít své hráče. A není to vůbec pro vyhraněný typ lidí, naopak tohle je prokaždého. Snad jen trochu lépe stavěná pro týmové/klanové hráče a určitě to chytne i klasické pevnostní bitevníky, jelikož to je hra která probíhá neustále. Silně návyková, protože pořád musíte něco udělat, imrvére kolem vás kdosi pluje. No a vy budete muset sestřelit ještě jednu loďku.
 
No jo, těch her už mám Innogames hodně... a to Forge of empires taky hraje asi jenom 90 lidí v CZ verzi... Kdyby se radši věnovali starším hrám jako the west apod. No prostě potřebujou mít hodně her.. Podle mně do září vyrobí k týhle hře ještě jednu.
 
Tak her mohou provozovat kolik chtějí, to je účel jejich společnosti. Je samozřejmé že "potřebují" mít určitý počet her a že budou mít časem další. A je to na nich co budou dělat, rozhodli se pro další hru, tak vyvinuli nějakou novou. Ostatně když se rozhodnou West uložit k ledu na úkor novějších her, tak to tak bude. Nikde není psáno že toto musí být jejich best a na ostatní mají kašlat...
 

DeletedUser

Guest
No jo, těch her už mám Innogames hodně... a to Forge of empires taky hraje asi jenom 90 lidí v CZ verzi... Kdyby se radši věnovali starším hrám jako the west apod. No prostě potřebujou mít hodně her.. Podle mně do září vyrobí k týhle hře ještě jednu.

90 lidí v CZ verzi? To se určitě pleteš, 90 jich je s tebou na kontinentu to je vše
 
Ale já si to zahraju, ono to je svého druhu dobrá pařba. Ze začátku to bude lepší když bude méně hráčů. Mezi tím málem, bude každý schopný hráč na špici, to pak bude snažší hra a bude se dát beztrestně více uhrát. Bude se dát moct plout solově. S více hráči už to bude horší, bude třeba se organizovat do gild a sdružovat se při hromadné plavbě do smečky.
 

DeletedUser

Guest
Hmm, podle screenu z Aplhy je to Seafight se vším všudy. Volby 1-2-3, zkratky pod možnostma, plovoucí chat vpravo dole, volitelné umístění ovládání, ukazatele,...
 

DeletedUser13514

Guest
Zatím jsem nikde na ''klíče'' do hry nenarazil. Na mail mi nic krom upozornění na trailer nepřišlo, takže se nejspíš jedná jen o úpravu stránky.
 
Ted cosi proběhlo, nějaká sešlost, že prý 16 odvážných a vyvolených vyzkoučí hru. No letos to zřejmě nebude...
 
No konečně se to hnulo, už bylo na čase. West mně nějak zrazu přestal bavit...

To chce novinku a svěží vítr do plachet...

Ale nechápu proč furt protěžují ten fakebuk, já to nemám a takto jsem v nevýhodě a přitom nejsem žádný čučkař.

Ps: já sice nevím co to znamená že budou k dispozici klíče, či co to má být, mno ale pokud to je nějaký kod, tak mi ho někdo schovte, určitě to není nic nekalého, vše do mé pošty...
 

DeletedUser13514

Guest
Klíč je kód, díky němuž se dostaneš do hry. Bohužel ale nejde schovat, protože vždy se dá použít omezený počet toho klíče, takže než se logneš a použiješ ho, tak už může být neplatný. První den se do hry dostalo s klíčem 200 lidí (já byl mezi nimi, ale bohužel noťas tu hru nepřechroupe, je moc náročná na výkon :() a co jsem koukal na komentáře, tak byl rychle ten počet naplněn.

Když budeš mít velké štěstí, tak ti přijde mailem, ale na to bych moc nespoléhal.
 
Včera jsem se lognulna betu. MNo asi to už je i pro řadové plajery. Takže; nemáte někdo pár dobrých rad do začátku?
 

DeletedUser16557

Guest
Mám problém,nainstaluju si něco co to po mně chce abych mohl hrát a pak mi to stejně nejde spustit...
 
Nahoru