• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kartuga

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13514
  • Vytvořeno
Mám problém,nainstaluju si něco co to po mně chce abych mohl hrát a pak mi to stejně nejde spustit...

To bude zřejmě ten grafický akcelerátor, či nějaká obdobná utilita. Po restartu PC by ti to mělo chodit.Aakorát je třeba aby si počítač uvědomil, že už je ten "ovladač" v plném provozu.
 
Je tu někdo z hrajících adminů, popřípadě jiných potentátů? Zajímalo by mne jestli je možné utrousit nějakou radu, či je zakázáno vynášení informací z připravené hry. Mi to připadámže nikdo nechce nic říct, tedy pokud někdo něco vi...

Zatím to vypadá dobře, není to tak návykové a má to docela přiměřený spád. Hráč si kradou zásahy, což při sejmutí větších kousků zamrzí. Oproti obdobným hrám je tam dcelkem dobrý mod, myslím že jdou i sestavovat grupy do těchto akcí.

Ps:Až to propukne naplno, tak si založím guildu, před námi se budou třást všichni bukanýři... :D
 

DeletedUser11063

Guest
Protože jsme byl zvědavý pomocí google překladač jsem si to přeložil :-) a tady je "kratší souhrn"
(v závorkách mé komentáře :-D)

- i když ve hře viděli potenciál, nezapadá do jejich strategického plánu
- chtějí se zaměřit na multi platformy her - aby se mohli hráči lognout odkud chtějí - stolní počítače, notebooky, tablety nebo mobilní telefony - a to kartuga není
- baví je vytváření multiplayerových světů -zejména pro PvP, např úžasná hratelnost her jako Grepolis nebo Forge of Empires (hmm ostatní jejich hry nepovažují za úžasné - hmm)
- v uzavřené betě zjistili že kartuga by potřebovala ještě obrovské množství práce, aby to dodělali ke spokojenosti jejich a hráče. To by znamenalo velké množství energie času (= peněz) - proto od tohoto tématu odpouští - díky tomu začnou více pracovat na stávajících hrách (to jsem zvědavej)
- během příštích pár týdnů budou servery kartugy vypnuty - do té doby mohou hráči volně hrát.
- hráči mají možnost obchodovat své nevyčerpané drahokamy pro prémiové měny v jiné hře do 14. srpna - další info dodají brzo
- na závěr děkují všem kdo hráli uzavřenou betu a odkazují na příspěvek na forum a tam je ještě tohle:

- Kartuga nezapadá do naší strategie cross-platformní hry. Čas a práce, které by bylo zapotřebí pro zlepšení hry by zpozdily naše pokusy o vytvoření skutečně velké multiplatformních-hry.
(podle toho chystají něco jiného)

- za chyby vzniklé během překladu neručím - google překladač není dokonalý :-D
 
Ty jsi byl tak zvědavý, až sis musel dojít kopnout. Pochybuju že by jsi se o Kartugu zajímal a že tě trochu znám, je mi jasný tvůj zájem. Myslel jsem že máš kosntruktivní kritiku k Westu. Ale vidím akorát že jsi zastydlý puboš, šprajcnutý nějakým nedokonaným počinem zde ve hře. A tvé komenty v závorkách, na to nejde nic říct...(to se musí přertpět).


Innogames vydali oznámení o tom, že hru ukončí ještě v beta-fázi a vůbec nedojde publikace. Hra je náročná a z jiného soudku (interaktivita), než kterými se Innogames zaobírá. Jde o systém čistě prohlížečových her, kdy nejde přímo o aktivní hraní, ale o zprostředkovanou hru, kdy animace jsou jenom animacemi.

Engine systém Kartugy je náročný a stojí dost prostředků. Sám osobně si myslím, že hra s benevolencí herní ekonomiky, není výdělečná. V případě vlastního potopení, při "znovuzrození" nic neplatíte, máte dost abilit a konzumu, děl a koulí. V seafightu, jste si museli koupit, nové plachty, pádla, něco opravit a obnovit posádku. Zvláštní schopnosti nebyli a vylepšení jen za prémium, ostatně jako skoro vše, včetně lepšího střeliva a lodí.

Innogames po vlastní úvaze od projektu odstoupili - škoda, je to vážně dobrý herní styl. Chtějí se soustředit na ostatní hry, kdy mají nějaký vlastní plán. Je možnost, že hru přeprodají anebo přenechají (offsetem) co-provozovatelům, ti ale nemají vlastní zázemí a tak to vypadá na úplný konec.
 

DeletedUser11063

Guest
když myslíš že mě znáš tak si to mysli dál - já ti tvé puberťácké iluze brát nebudu :-)
- podobné hry jsem už zkoušel a bavili mě, takže jsem myslel, že ji o dovolené vyzkouším. Po pravdě řečeno je mi té hry líto, neboť si myslím, že mohla mít velký potenciál. To co jsem zde napsal je překlad toho co mi vyhodil google překladač - nic víc nic míň a bylo to jenom kvůli tomu, protože ze zkušenosti poslat link lidem nestačí - oni se na to podívají ale je to anglicky či německy a dál se nesnaží - např že by si to zkusili googlem překladačem přeložit. Proto jsem sem hodil to co mi to přeložilo - pouze hlavní body, které nikoho neuráží

add komenty - co se ti na nich nezdá? jsou to čistá fakta
- že by vývoj kartugy ke všeobecné spokojenosti stál hodně času píší oni a to znamená že by do ní museli vložit mnohem více peněz, aniž by si byli jistý úspěchem návratnosti - prostý fakt.
- že začnou pracovat více na stávajících hrách - nic proti tobě ale tobě se nezdá že west nějak zanedbávaj? každý druhý update je nějaký hloupý set, aby se nemuseli snažit. opravy chyb se nekonaj - proto popravdě doufám, že když píší že se budou více věnovat současným hrám, že to bude na westu poznat.
- to že pracují na nějaké velké multiplatformní hře opět říká inno

btw proč bych měl dávat kritiku k westu do diskuze k jiné hře?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11063

Guest
tady je celý překlad

Dear players,
Sadly, we have to inform you that we at InnoGames have decided not to publish Kartuga.
Even though the Pirate Action MMO shows great potential with its unique setting and amazing graphics, we came to the conclusion that the game does not fit into our strategic approach.

More than ever, we are sure that our future lies in developing and publishing games that are playable cross-platform. We love creating multiplayer-worlds, especially for PvP, and the amazing gameplay of games like Grepolis or Forge of Empires becomes so much richer if players can access their account from whichever internet-based device they choose; be it desktop PCs, laptops, tablets, or mobile phones.

During the Closed Beta we realized that Kartuga would still need a huge amount of work to function the way we want it, and to fulfill the high qualitative expectations we hold dear for the sake of our players. The energy and time we would have to put into the game would have delayed our attempts to create truly great cross-platform-games. This was a hard decision, but we are now able to strongly focus on the new in-house projects which will fit into our strategy and to work on our already existing games.

Kartuga’s servers will be taken offline within the next weeks – until then you will still be able to play the game. You will get the opportunity to trade your unspent gems for premium currency in another game until August 14. We will provide you with additional information on that soon.

A big thank you goes out to everyone who played Kartuga and gave us great feedback, and many ideas for improvement. We would also like to thank everyone at Ticking Bomb Games for the great cooperation, as well as their hard work and dedication towards the game. Through the cooperation with Ticking Bomb Games we were able to gain new experiences and knowledge for future projects. It also assured us that our cross-platform strategy is the way to go. There’s also a forum post on the topic, you can check it here.

překlad:
Vážení hráči,
Bohužel Vám musíme oznámit, že jsme v InnoGames se rozhodli nezveřejnit Kartuga.
I přesto, že pirátská akční MMO ukazuje velký potenciál s jedinečným prostředím a úžasnou grafiku, jsme dospěli k závěru, že hra se nehodí do našeho strategického přístupu.

Více než kdy jindy, jsme si jisti, že naše budoucnost spočívá ve vývoji a vydávání her, které lze přehrávat na platformě. Milujeme vytváření multiplayerových světů, a to zejména pro PvP a úžasná hratelnost her jako Grepolis nebo Forge of Empires stane se tak mnohem bohatší, pokud hráči mohou ke svému účtu u jakékoliv internetová zařízení, které si vybrat, ať už je to stolní počítače, notebooky, tablety nebo mobilní telefony.

Během Closed Beta jsme zjistili, že Kartuga stále potřebují obrovské množství práce, fungovat tak, jak chceme, a splnit vysoké kvalitativní očekávání nám drahé na zájmu našich hráčů. Energie a času budeme muset dát do hry by se zpozdily naše pokusy o vytvoření skutečně velké multiplatformních-hry. To bylo to těžké rozhodnutí, ale jsme nyní schopni výrazně zaměřit na nové in-house projektů, které se vejdou do naší strategie a pracovat na svých již existujících her.

Kartuga Servery budou k dispozici offline během příštích týdnů - do té doby si budou moci hru hrát. Získáte možnost obchodovat své nevyčerpané drahokamy pro prémiové měny v jiné hře, dokud 14. srpna. My vám poskytne další informace o které brzy.

Velký dík patří všem, kteří hráli Kartuga a dal nám velkou zpětnou vazbu a mnohé nápady na zlepšení. Chtěli bychom také poděkovat všem v časovanou bombou Hry pro velké spolupráce, stejně jako jejich tvrdou práci a obětavost vůči hry. Díky spolupráci s časovanou bombou hry jsme byli schopni získat nové zkušenosti a znalosti pro budoucí projekty. Je také ujistil nás, že naše cross-platform strategie je způsob, jak jít. K dispozici je také fórum příspěvek na téma, můžete zjistit, že ji
 
poslední zpravy mluví o tom...že prozatím Kartuga na betě poběží minimalně nekolik tydnů. případný konec zustává otevřený.
 
Ač se v tomto ohledu objevují nějaké tendence, není to víc než marná snaha-přání na hubách některých hráčů. Z toho pršet nebude...

Ps. jestli někdo víte o dobré gamese, tak informujte svého McBracyho poštou (třeba i jako dalšího spolupláyera), děkuji...
 

DeletedUser

Guest
Jinak info pro ty, kteří hrají v LINUXu...... Kartuga není pro něj stavěná.
 

DeletedUser

Guest
Další hra pro pos.. windows a Mac.. A že by udělali něco pro linux? Phuj.
 
Nahoru