• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Karty mrtvého muže

DeletedUser18017

Guest
Zdravim,

Už i ty předchozí ukoly byly pro mě jako pro dělníka těžký splnit, ale teď jsem se dostal k tomu kdy musim dát 5 hráčů do mdlob. Tak se chci zeptat jestli je nák zakázaný když bych se s někym domluvil že by se nechal dát do mdlob.
 

DeletedUser

Guest
§9) Fair play

• (a) Ve všech situacích, kdy se hráč nebo skupina hráčů chová v souladu s pravidly, ale dochází k porušování zásad fair play a získávají tak jasnou výhodu nad zbytkem komunity, porušují svým chováním pravidla hry.

• (b) Je zakázáno sundávat si před duelem vybavení či jej měnit za účelem jeho prohry, pokud by z této prohry měl druhý hráč evidentní finanční či bodový zisk.

• (c) Je zakázáno provozovat tzv. přátelské duely. Přátelským duelem se rozumí duel, který byl proveden za účelem předání peněz mezi účty, jednoduchým obohacením se o zkušenosti, získání úspěchu, posunu nahoru v duelovém žebříčku nebo jiných výhod.


Doporučuji najít si někoho, kdo není evidentně duelant a zkusit ho na x pokusů dát do mdlob. Jako dobrodruh se vším v obchodování jsem ten úkol plnila zrovna takhle. Vždy najdeš někoho, kdo duelant nebude a určitě ho porazíš. Pokud je takový hráč i neaktivní, najdeš ho na stejném místě pro další duel.
 

DeletedUser18017

Guest
Já sem si to myslel že jsem kdysi dávno něco takového čet v pravidlech :D
Tak asi tenhle ukol odložim na dobu neurčitou :( jenže mě už zbyly jen takovéhle ukoly kde se musí duelovat tak nevim co teď budu dělat. Chtělo by to víc ukolů než co je teď, protože na 126lv už nemám skoro co dělat :(
 
• (e) Je povolen útok na hráče v pracovním vybavení, duelování dělníků či postav na nižší úrovni, duelování hráčů těsně před bitvou, vyhlašování falešných útoků na pevnosti či úmyslné uspání se.

Mě z toho vychází, že když se s někým domluvíš, že se uspí právě o tebe, je vše v pořádku :). Ale je dost možné, že aby to bylo zcela v pořádku, budeš se s ním moci domluvit jen natolik, aby jsi o tom ty sám nevěděl :D, protože jinak by se už jednalo o přátelský duel.
 

DeletedUser11313

Guest
A co takhle trochu přemejšlet ;-)
Kdy a kteří hráči bývají oblečeni neduelově a mívají málo HP? No ano, správně, v noci po bitvě jako OFF. Je to sice dost hyenizmus, ale zřejmě přesně toto po nás INNO žádá - takže ve večerních až nočních hodinách mrkni těsně po bitvě do reportu, kdo přežil a má minimum HP a jako správnej podvraťák ho sejmi!
Účel světí prostředky. Proti pravidlům to néjní, s úkolem pohneš, akorát někomu hneš žlučí.
 

DeletedUser18017

Guest
A co takhle trochu přemejšlet ;-)
Kdy a kteří hráči bývají oblečeni neduelově a mívají málo HP? No ano, správně, v noci po bitvě jako OFF. Je to sice dost hyenizmus, ale zřejmě přesně toto po nás INNO žádá - takže ve večerních až nočních hodinách mrkni těsně po bitvě do reportu, kdo přežil a má minimum HP a jako správnej podvraťák ho sejmi!
Účel světí prostředky. Proti pravidlům to néjní, s úkolem pohneš, akorát někomu hneš žlučí.

Určitě to zkusim jenom ne tenhle týden :D mám noční.
 

DeletedUser

Guest
§9) Fair play

• (a) Ve všech situacích, kdy se hráč nebo skupina hráčů chová v souladu s pravidly, ale dochází k porušování zásad fair play a získávají tak jasnou výhodu nad zbytkem komunity, porušují svým chováním pravidla hry.

• (b) Je zakázáno sundávat si před duelem vybavení či jej měnit za účelem jeho prohry, pokud by z této prohry měl druhý hráč evidentní finanční či bodový zisk.

• (c) Je zakázáno provozovat tzv. přátelské duely. Přátelským duelem se rozumí duel, který byl proveden za účelem předání peněz mezi účty, jednoduchým obohacením se o zkušenosti, získání úspěchu, posunu nahoru v duelovém žebříčku nebo jiných výhod.


Doporučuji najít si někoho, kdo není evidentně duelant a zkusit ho na x pokusů dát do mdlob. Jako dobrodruh se vším v obchodování jsem ten úkol plnila zrovna takhle. Vždy najdeš někoho, kdo duelant nebude a určitě ho porazíš. Pokud je takový hráč i neaktivní, najdeš ho na stejném místě pro další duel.

A co "Vítězství v duelu na 1 ránu"? To je zakázané se dmlouvat třeba po bitvě?
 

DeletedUser9350

Guest
Jo to je taky zakázané.
Jde to i bez takové domluvy splnit.
 

DeletedUser11313

Guest
Jo to je taky zakázané.
Jde to i bez takové domluvy splnit.

Tak samozřejmě, že to splnit lze. Ale co si mám myslet o hráčích, kteří mají stovky prohranejch duelú a skoro žádnej vyhranej a zrovna v okamžiku, kdy potřebujou splnit tendle úkol, zcela náhodou dají vítěznej duel a jaká to náhoda, na první ránu ?
 

DeletedUser16057

Guest
Co říct, kolik hráčů splnilo právě tuto úkolovou řadu, aniž by porušilo jediný bod? Osobně mě nenapadá snad nikdo. :P :D
Jako neduelant, který nemá ani věci, nemluvě o schopnostech, tak bez domluvy tuto úkolovou řadu nemá šanci splnit celou.

Vypsat odměny→bez problému.
Vyhrát 5x duel→stačí najít například bitevního tanka(oblečený v bitevních hadrech)-pak bez problému.
Vydělat 500$ z duelu→opět najít tanka na práci a $ hned vydělané.
Uspat 5 hráčů→zde už nastává pořádný problém. Doporučuji si najít určité hráče, kteří se zaměřují výhradně na 1 danou schopnost(kterákoliv, jen ne duelových či bitevních→zdraví... těm se vyhýbat obloukem-buď potrvá hodně dlouho na jejich poražení nebo mohou naopak porazit lehce oni vás)
Uspat 1 hráče 1. ranou.→opět problém. Zde mohu doporučit jen trpělivost a pozornost. Konkrétně, aby jste si našli hned po bitvě nějakého hráče(nesmí být z města-duel přesto nelze), který přežije a má velmi málo HP(od 1 do 150HP). Když bude mít více, tak se rychle snižuje šance na uspání jednou ranou.
Získat 500 zkušeností z duelu→snad žádný problém.
Porazit 5 hledaných osob→zde doporučím najít vhodného adepta, kterého porazím. Pak stačí dát na něj odměnu za poražení...
 

DeletedUser9350

Guest
To se dá bez problémů splnit. A nemusel jsem hledat po bitvě :D. Holt jsem řezal vše v okolí a ono to tam spadlo a dokonce dva One shoty za sebou :D.
 
Já osobně jsem třeba tuto úkolovou řadu splnil bez nějakého očůrávání ještě v době, kdy jsem měl vše ve zdraví, takže to jde. Sice je pravda, že jsem si nevybíral jako cíle elitní duelanty, ale to je vedlejší.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem dal na jednu ranu zabití, ale soupeř mi v prvním kole uhnul..
 
Nahoru