• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

kasárna vs hotel

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno

Deleted User - 32331

Guest
ptáte se kde je lepší spát?
hodnotí se to podle situace prostě si to vypočítáte:

1)jesli chcete vypočítat kolik se vám toho dobije za tu dobu tak:

počet energie nebo zdraví(které se dobije za celou dobu spánku 6h. a 8h.) vydělíte počtem hodin(6 a 8)
>dostanete výsledek kolik se vám toho dobije za hodinu
vynásobíte x2 jestli chcete bejt ve spánku 2 hodiny x3 tři hodiny atd.

2)
jestli chcete vědět jak dlouhou dobu musíte strávit ve spánku tak:

počet energie nebo zdraví(které se dobije za celou dobu spánku 6h. a 8h.) vydělíte počtem hodin(6 a 8)
>počet energie nebo zdraví které potřebujete dobít vydělíte výsledkem co vám předtím vyšel a teť vám vyšlo kolik hodin tam musíte strávit
(poznámka pro blbé:1,5 není 1h 50m ale 1h30m apod.)

obě možnosti porovnejte(hotel a kasárna) aby jste věděli kde to bude lepší
 

DeletedUser

Guest
No, tak nechci být neslušná, ale tohle snad napadne i tele ne? :D
Proč jsi to psal?
 

DeletedUser

Guest
No, tak nechci být neslušná, ale tohle snad napadne i tele ne? :D
Proč jsi to psal?

Naprostý souhlas,ale když už se ptáš,tak když jsem porovnal nejlepší level hotelu a nejmenší kasáren,počet energie který se přičte za hodinu je stejně,akorát spíš 6 hodin,jakmile už kasárny zvýšíš alespon na level 2,stanou se kasárny výhodnější....
Chtěl si slyšet tohle? :devil:
 

Deleted User - 32331

Guest
Naprostý souhlas,ale když už se ptáš,tak když jsem porovnal nejlepší level hotelu a nejmenší kasáren,počet energie který se přičte za hodinu je stejně,akorát spíš 6 hodin,jakmile už kasárny zvýšíš alespon na level 2,stanou se kasárny výhodnější....
Chtěl si slyšet tohle? :devil:

na to jsem přišel taky ale v hotelu se toho dobije víc když spíš těch 8 hodin kasárny sou na 6 takže se dobije o 25 energie míň sem to tu rozepisoval zamotal jsem se o toho tak jsem rači napsal tohle ale někomu se to docela hodí :D
 

DeletedUser

Guest
na to jsem přišel taky ale v hotelu se toho dobije víc když spíš těch 8 hodin kasárny sou na 6 takže se dobije o 25 energie míň sem to tu rozepisoval zamotal jsem se o toho tak jsem rači napsal tohle ale někomu se to docela hodí :D

Do toho ses fakt zamotal. Jasně že max. Kasárna jsou lepší a dobijou ti plnou energii dřív než hotel.
 

DeletedUser

Guest
to bys ale musel dát 2x za sebou kasárny a zrušit to u 2 hodiny to je lepší spíš ten hotel tak jednoznacny to neni

Podle mě je lepší používat hotel,seš vyspanej dřív...nevím co to tu pořád meleš( :ups ha: ),pokud je level kasáren na 1 lvl. a chceš mít plnou energii ráno(pokud si to dáš na noc) tak dej hotel,ale jakmile už zvýšíš kasárny alespon na 2. lvl. stanou se výhodnější...
Nějak mi pořád uchází proč se to tu řeší...
 

DeletedUser

Guest
no teda ale nechapu proc maji nektera mesta pevnosti treba 6 hodin vzdaleny od toho mesta-je to na nic i kdyz maj klidne kasarny dostaveny...
 

DeletedUser

Guest
Počítal jsem, že vlastně kasárny na lvl 1 dobíjí stejně rychle energii, jako hotel na nejvyšší úrovni, ale pak už jsou výhodnější kasárny. Leda kdyby jsi chtěl mít plnou energii a pak dát třeba 2 hodiny práce, tak je ten hotel lepší v tom, že dobije tu ebergii úplně plno a nemusíš u toho bejt. Ale nejlepší jsou stejně kasárny na nejvyšší lvl a máte po problémech.
 

Deleted User - 32331

Guest
Počítal jsem, že vlastně kasárny na lvl 1 dobíjí stejně rychle energii, jako hotel na nejvyšší úrovni, ale pak už jsou výhodnější kasárny. Leda kdyby jsi chtěl mít plnou energii a pak dát třeba 2 hodiny práce, tak je ten hotel lepší v tom, že dobije tu ebergii úplně plno a nemusíš u toho bejt. Ale nejlepší jsou stejně kasárny na nejvyšší lvl a máte po problémech.

to jo někteří to maj tam vzdálený protože k the-west(jako ja) přišli až druhej den a už to byla nejbližší pevnost k obsazení a ty navody se nepouzijou jen u rozhodování kde spát:sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Podle mě je lepší používat hotel,seš vyspanej dřív...nevím co to tu pořád meleš( :ups ha: ),pokud je level kasáren na 1 lvl. a chceš mít plnou energii ráno(pokud si to dáš na noc) tak dej hotel,ale jakmile už zvýšíš kasárny alespon na 2. lvl. stanou se výhodnější...
Nějak mi pořád uchází proč se to tu řeší...

Jn to je pravda kasarny budou vzdy lepsi pokud maji vetsi lvl nez hotel to je logicky ne? :::))::
 
Nahoru