• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

katčin prsten

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
pochopila jsem spravne, ze pri plneni ukolu "katcin prsten" mam mit u sebe 200 dolaru a byt ve meste po 19hod? uz to delam paty den a nic :((
help please :)
 

DeletedUser

Guest
Lepší je mít u sebe 300$, respektive mám pocit že je stačí mít v bance.
 

DeletedUser5082

Guest
S tím jsem měl taktéž problémy...v tomto questu jsou dva duely:

- Zlodějka - Beat Thief (duel)
tento úkol se objeví pouze pokud splňuješ následující požadavky: Nemáš zbraň, máš 300 dolarů a
servrový čas je mezi 19:00 a 23:50.

- Překupník - Beat Dealer (duel)
Aby se objevil tento úkol nesmíš mít v ruce zbraň. Také musí být středa a musíš mít u sebe 5 cihel
stříbra.

Peníze nemusíš mít v kapse...stačí když jsou v bance.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj přesto, že je po 19h, mám u sebe 500 dolarů a v ruce nemám zbraň, úkol se mi neobjevuje, mám jako čekat až mě někdo napadne? Nebo napřed musím počkat na překupníka s cihlama stříbra a teprve až ho porazím dostanu prsten a bude úkol se zlodějem?
 

DeletedUser807

Guest
Jde o to na který úkol čekáš. Ty duely jsou tam dva a každý s jinými podmínkami
 

DeletedUser

Guest
Jde o to na který úkol čekáš. Ty duely jsou tam dva a každý s jinými podmínkami

aha, takže když jsem už přijal úkol se stříbrem a natěžil jsem si stříbro, a splnil požadavek, tak teď musím čekat na duel s překupníkem, jestli to dobře chápu a přepadení už nebude.
 

DeletedUser

Guest
Mám s tímto úkolem taky problém (asi)... Tedy splnuji podmínky: peníze u sebe, žádná zbran(resp. zbran v batohu ne v ruce), nespim, koukám jen na město na mapě. Když kliknu na přijmout ukol KSN(zlodějka), píše mi to: Nemůžeš přijmout další úkoly. Co tedy mám dělat? Čekat? Od 19-23:50 ? Co se bude dít? Budu mít zprávu o duelu v oznámeních? Jak dlouho budu takhle čekat?
Díky za radu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3925

Guest
Mám s tímto úkolem taky problém (asi)... Tedy splnuji podmínky: peníze u sebe, žádná zbran(resp. zbran v batohu ne v ruce), nespim, koukám jen na město na mapě. Když kliknu na přijmout ukol KSN(zlodějka), píše mi to: Nemůžeš přijmout další úkoly. Co tedy mám dělat? Čekat? Od 19-23:50 ? Co se bude dít? Budu mít zprávu o duelu v oznámeních? Jak dlouho budu takhle čekat?
Díky za radu.

Ne, tady je jiný problém. Máš moc velký počet přijatých úkolů. Zruš nějaký jiný úkol a půjde to.
 

DeletedUser

Guest
Aha, to se mi ještě nestalo...
Díky :)

Ok, tak to bylo ono, pak už to funguje bez problému.
Díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Když jsem začínal, tak jsem si toho všimnul, ale od té doby jsem to už zapoměl. Nicméně "obsazené stránky" neni moc dobrý překlad, beztak jsem si musel onehdá myslet, že to je kls. stránkování;) To bych to nazval radši sloty :-D Ted už mě to netrklo...
 

DeletedUser

Guest
katcin prsten

Tak asi su blbe, sedim ve meste samozrejmen ne v hotelu od 19 do 24 jak trubka v kapse mam 300 babek v ruce zadnou zbran a ukol porad nikde :mad talking: pls poradte uz takhle tvrdnu tejden a nevim co delam blbe :(
V ukolech mam jen dva obsazeny sloty takze misto na ukol je volny
 

DeletedUser

Guest
Asi

Taky mám úplně stejý problém - všechno jak jste psali a furt nic. Tak jsem ještě procházel všechny dílčí úkoly a v závěrečném textu po odevzdání stříbra bylo ješte zkus to ve středu nebo něco takového - tak počkám do středy a pak už fakt nevím.:crazy:
 

DeletedUser

Guest
Taky mám úplně stejý problém - všechno jak jste psali a furt nic. Tak jsem ještě procházel všechny dílčí úkoly a v závěrečném textu po odevzdání stříbra bylo ješte zkus to ve středu nebo něco takového - tak počkám do středy a pak už fakt nevím.:crazy:

http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=79533&postcount=5

Už to tu bylo jednou psáno, úkoly sou čtyři, jeden na donešení prstenu je hlavní, pak jsou dílčí a to: zlodějka, dobývání stříbra a překupník
 

DeletedUser

Guest
Tak to bylo ono

:crazy:
Bylo to tou středou:loool::loool::loool: - chtělo to počkat na středu mě snad picne.:eww:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru