• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Katčin Snubní prsten

DeletedUser1318

Guest
Pokud si správně pamatuji, je tam ještě jedna podmínka, nespát v hotelu.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj! chtěl bych se zeptat kde seženu ten katčin prsten? (btw. ten úkol dělám na betě)
 

DeletedUser7836

Guest
Čau.
Možno by nebolo odveci si prečítať prvý príspevok v tejto téme.
 

DeletedUser

Guest
zdravím... pročetl jsem všechny návody tohoto typu.. jsem beze zbraně, nespím mám peníze ale pořád se mi neoběvuje nový úkol:tom:
 

DeletedUser9733

Guest
Prsten dostaneš až v posledním úkolu z té serie, takže vlastně první úkol splníš až jako poslední
 

DeletedUser12738

Guest
Mě to také nefunguje v bance mám víc jak 300 u sebe taky víc jak 300 sem ve městě nespím a sem beze zbraně.
 

DeletedUser11508

Guest
musíš jít ze salonu :) takže asi v 18:59 jít do salo a v 19:01 odejít...
ale já si pro jistotu sundal všechny zbraě i pušku jako :)
 

DeletedUser

Guest
Problém

Předčasně jsem splnila ten druhý úkol se stříbrem, ale nevšimla jsem si, že se má splnit ve středu. Ten úkol se mi tam pak znova nezobrazuje. Už to asi nedodělám, co?
 

DeletedUser1318

Guest
Předčasně jsem splnila ten druhý úkol se stříbrem, ale nevšimla jsem si, že se má splnit ve středu. Ten úkol se mi tam pak znova nezobrazuje. Už to asi nedodělám, co?
Katčin prsten jsi získala? Pokud ano, tak jsi splnila všechny čtyři úkoly a máš to splněné celé.
Pokud máš nějaký jiný problém, tak napiš konkrétně s čím.
Pokud jsi měla na výběr dvě cesty a splnila jsi jinou, než jsi chtěla, již se ti druhá (resp. u tebe teď ta první) neukáže.
U Katčina prstenu žádná druhá cesta není.

Edit by D.: pardon, nevšimla jsem si, že se to týká Katčina prstenu, brala jsem to jako obecný úkol..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máte někdo skype ? protože už fakt nevim ten Katčin prsten je takova zamotanina a zřejmě jsem to už celéé posr.... ale nejsem si jisty.... chtěl bych to snekym probrat přes skypec... aby mi to pořádně vysvětlil ale chci jen ty kteříí to dokončily... xD Předem Děkuji
- - - -
Můj skype : petasek0205 přidejte si mě prosim ... me nejde nekoho pridavat mam stim nejaky problem.. )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je 19:24, v bance mám 7k a jsem beze zbraně. Pořád chodím do salonu jako trubka, nespím v hotelu a už fakt nevim co dělat. V čem je problém? o_O
 

DeletedUser9350

Guest
v bance jsou prd platné, měly by být v hotovosti a to ve výši 200
 
Nahoru