• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Katčin Snubní prsten

DeletedUser

Guest

Úroveň 46 - Katčin Snubní Prsten

katka.jpg



Řešení

1. Přijmi úlohu u šerifa.(tu neřeš a zatím neplň,pouze přijmi)
2. Tato úloha se ti zobrazí taktéž u šerifa,ale musíš mít následující podmínky: Čas servru musí být mezi 19:00-23:50,musíš být beze zbraně a musíš mít u sebe(nebo v bance) 300 USD.
3. Po dokončení úlohy 2 je poteba mít 5 stříbra. Nemusíte se bát,že cihličky stříbra vám nezůstanou do dalšího úkolu!
4. Musí být středa a musíš být beze zbraně a mít 5 ks stříbra! Musíš porazit překupníka. Po dokončení všech úloh (kromě té 1.) jen skočte za šerifem a splňte i tu první a i celou úlohu

Ještě jsem zjistil neověřenou věc a to že nesmíte SPÁT!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám problém s 2 - jsem ve městě - beze zbraně - je po 19:00 a úloha nikde.
Poradíte?
Děkuji, Gwynn.
 

DeletedUser9733

Guest
A máš u sebe v hotovosti 200 dolarů? Bez toho nejde

d%C3%BD%C5%88u%C5%A1ka.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
skús aktualizovať stránku , alebo znovu otvoriť salon ...
inak nwm
 

DeletedUser

Guest
a co jsi přesně udělal?
jsi ve městě, nemáš zbraň a jen dáš otevřít salon a máš nový úkol, který přijmeš?
je fajn vědět, že se ti to podařilo, ale když nevím, jak je mi to tak říkajíc k ničemu.(
dík

no nic, napíšu supportovi
díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
a co jsi přesně udělal?
jsi ve městě, nemáš zbraň a jen dáš otevřít salon a máš nový úkol, který přijmeš?
je fajn vědět, že se ti to podařilo, ale když nevím, jak je mi to tak říkajíc k ničemu.(
dík

no nic, napíšu supportovi
díky
Ahoj,
ak si splnil všetky podmienky k zobrazeniu tejto úlohy, a ona sa ti neobjavila, napíš na support. Pozrú sa ti nato. Ale radšej ti odporúčam si to ešte raz skontrolovať. Čo robíš všetko správne.
Bez zbrane,
Server čas 19:00-23:50.
300$, u seba v hotovosti.
 

DeletedUser

Guest
V návodu u taubdy a u příspěvku od P3t4 se neshoduje jedna věc: těch 300 dolarů mám mít u sebe, nebo je můžu mít i v bance?
 

DeletedUser

Guest
ale ja myslím že je to jedno , mne to myslím išlo aj z banky
 

DeletedUser9161

Guest
mě to taky šlo v pohodě...peníze usebe mít nemusíš stačí v bance
 

DeletedUser

Guest

Úroveň 46 - Katčin Snubní Prsten


Řešení

1. Přijmi úlohu u šerifa.(tu neřeš a zatím neplň,pouze přijmi)
2. Tato úloha se ti zobrazí taktéž u šerifa,ale musíš mít následující podmínky: Čas servru musí být mezi 19:00-23:50,musíš být beze zbraně a musíš mít u sebe(nebo v bance) 300 USD.
3. Po dokončení úlohy 2 je poteba mít 5 stříbra. Nemusíte se bát,že cihličky stříbra vám nezůstanou do dalšího úkolu!
4. Musí být středa a musíš být beze zbraně a mít 5 ks stříbra! Musíš porazit překupníka. Po dokončení všech úloh (kromě té 1.) jen skočte za šerifem a splňte i tu první a i celou úlohu

Hele kde sezenu ten prsten pro 1 ukol jak ukazujes v tabulce podminky na splneni?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
me to stejne nejde udelal sem prvni ukol uz pred pul rokem a ted sem si vsimnul navodu jak dal a stejne nic
 
Nahoru