• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát ?

DeletedUser

Guest
Zdravím,
napadla mně taková zajímavá hra - Uhodni kdo napsal inzerát.

Kurzívou by jste napsali inzerát a pak by jste hádali kdo jej napsal - samozřejmě, že by to museli být nějaké osobnosti - Shakespeare, Johny Deep, Karel IV. apod. ;)

Např.

Pořádám konkurz na Julii do své divadelní hry. - Shakespeare
To, kdo to napsal samozřejmě nepíšeme :) To se bude HÁDAT !
Doufám, že se to uchytí a rovnou přiložím jeden inzerát.


Hledám zručné alchymisty na výrobu elixíru mladí a výrobu zlata ze rtuti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9214

Guest
Sháníme muže do ženské role v naší hře.

Nápověda: České divadlo...
 

DeletedUser

Guest
Divadlo Járy CImrmana, jmenovitě momentálně Svěrák.
Dávejte někdo jiný, nic mě nenapadá...
 

DeletedUser4517

Guest
Sháním české vojáky do armády na Východní frontě.

Možná jsem ze začátku přitvrdil,ale dám nápovědu (H.P.) o Haryho Pottera se nejdná :-)
 

DeletedUser6397

Guest
Nabízím jen krev,dřinu ,slzy a pot.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hledám dobrovolníky, kteří by mě doprovodili do Svaté Země a pomohli mi získat Jeruzalém z rukou nevěřících.

Malá nápověda:
[SPOIL]Jsem statečný jako lev.[/SPOIL]
 

DeletedUser8423

Guest
Anglický král Richard I. Lví srdce

Kdyžtak dejte někdo jiný.
 

DeletedUser

Guest
Protože máš na 100% pravdu, tak se toho ujmu...

Nábor nových vojáků, je totiž třeba zlikvidovat Templáře. Zn.:Spěchá!!!
 

DeletedUser

Guest
Filip IV. Sličný. :) (ano JK, francouzský král)
Před nějakou dobou jsem četl historickou knížku o templářích, takže se snad nepletu. ;)
 

DeletedUser

Guest
Filip IV. Sličný. :) (ano JK, francouzský král)
Před nějakou dobou jsem četl historickou knížku o templářích, takže se snad nepletu. ;)

Ano, je to tak, dávej další....:yes:

Jen pár slov o události pro vášnivé čtenáře:::))::
bylo to roku 1307 obvinil templáře z magie, sodomie a kacířství a zkonfiskoval jejich obrovský majetek. Templáře nechal uvěznit a roku 1310 na králův příkaz byli někteří upáleni a v roce 1312 dosáhl na papeži zrušení řádu. Nejznámější upálený templář velmistr Jacques de Molay byl upálen roku 1314. O události je táké spoustu konspiračních teorií - třeba, že se templáři nechali "vymýtit" umyslně, aby zachránily Archu úmluvy (popř. kopí osudu) a posléze se z přeživších templářů staly svobodní zednáři. Nebo, že skutečně provozovali "černou magii" a Filip je nezničil kvůli pen+zům, ale ze msty, že ho do řádu nepřijaly - ale takovým spekulacím bych radši moc nevěřil...
 

DeletedUser

Guest
A teď něco těžšího, pokud bude jméno lehce zkomolené, nevadí.

Hledám statečné válečníky, kteří by mi pomohli bojovat s římany po boku dalších keltských kmenů a zachránili tak Galii před dobytím.
 
Nahoru