• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát ?

DeletedUser

Guest
"Hledám Šedého čaroděje, který si ode mě vezme Naryu, Prsten Ohně"

Značka: Spěchá!


Je to asi poněkud těžší, proto napovím, že s tím má co dočinění Tolkien...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
wow, takovou rychlost jsem fakt nečekal...! Je to přesně tak!
 

DeletedUser

Guest
tak dám zase já

Hledám poklad kardinála Cesare Spady. Potřebuji k tomu mladíka, co mi pomůže z vězení.
Značka: Spěchá, mám už po jedné mrtvici. Třetí by mne zabila.
 

DeletedUser

Guest
no ano, ale přesněji je to abbé Farria z Hraběte Monte Christa. Pokračujte tedy.
 

DeletedUser

Guest
Francouzský dauphiné

Hledám venkovskou dívku, jež by v úprk obrátila hordy anglických vojsk a dovedla mne do Remeše ke korunovaci.

Zde myslím nápověda netřeba, stačí znát onu dívku a osobnost pak snadno odvodíte. :radní:
 

DeletedUser

Guest
Ano, je to král Karel VII. Francouzský, jenž se díky Johance z Arku proslavil jako jeden z nejvýznamnějších panovníků stoleté války. A přitom se vůbec králem stát neměl. Jeho otec jej vydědil ve prospěch anglického královského rodu. Po celých 7 let vládnul jako pouhý dauphin (francouzský korunní princ), než byl po zatlačení anglických okupantů z okolí Remeše roku 1429 jmenován králem francouzským.
 

DeletedUser

Guest
Sháním lékarnu, která mi bude dodávat obrovské množství vicodine, aniž bych měl recept.
PS: Staršně mě totiž bolí noha, ale nejsem zavislej, fakt ne.


asi lehoučké.

Ansol - Karel VII vlastně, podle mě, Johanku docela využil, k trůnu mu napomohla a on se ji nezastal a nechal ji upálit. To je docela smutné...
 

DeletedUser

Guest
Sháním někoho, kdo bude vést jednotku neznámo kam podivným kruhem.

P.S.: Zájem o astronomii vítán.
 
Nahoru