• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nový svět kdy bude ?

Lousiana 16.10.2021
Montana 22.10.2022
Nebraska 16.10.2023
Ohio 22.10.2024
Pensylvánie 16.10.2025
Rumunsko 22.10.2026 (hromadné stěhování rómů)
Severní Dakota 16.10.2027
Texas 22.10.2028
Utah 16.10.2029
Virginie 22.10.2030
Wyoming 16.10.2031
Xenodochia 22.10.2032
Yukon 16.10.2033 (to se buď uzavře bo se dodělaj soutěže) :D
Ztracený svět 22.10.2034
Žumpa 16.10.2035 a to mi tu už nebudem :D
 
Jedinej svět bych uvítal a to speed.
Šel jsem na SK speed a trochu mi vrtá hlavou proč tady na CZ to nejde?
Odměny z Gringa a ten další moula :) Jako tady na CZ zcelit Gringa je asi běh na dlouhou trať,snažím se rozpomenout,ale prabděpodobně jsem se s tímto setem setkal jen díky Yukonu s jednou soutěží :(
Bohužel tady chcípl pes a všici to tu maj na háku....vivat CZ team :D
 
ahojte,
mám otázku neni dáka šanca skusiť spraviť experiment a pri vzniku nových svetov spojiť slovenský a český? tým že pomaly umierajú svety(tu neviem ako to je ale asi podobne) lebo prestávajú ľudia hrať bolo by to podľa mňa zaujímavejšie a bol by ten svet živší
 
ahojte,
mám otázku neni dáka šanca skusiť spraviť experiment a pri vzniku nových svetov spojiť slovenský a český? tým že pomaly umierajú svety(tu neviem ako to je ale asi podobne) lebo prestávajú ľudia hrať bolo by to podľa mňa zaujímavejšie a bol by ten svet živší
Ahoj
Nevím na kolik je to reálná představa ale vzhledem k tomu jak fungují migrace si myslím že dost nereálná , každopádně můžeme zkusit zaslat návrh pro inno v reportu.
S pozdravem
LO
 
ahojte,
mám otázku neni dáka šanca skusiť spraviť experiment a pri vzniku nových svetov spojiť slovenský a český? tým že pomaly umierajú svety(tu neviem ako to je ale asi podobne) lebo prestávajú ľudia hrať bolo by to podľa mňa zaujímavejšie a bol by ten svet živší
platíme u nás eurem? dostačující příklad jak moc nereálný je Tvůj návrh :-)
 
Zdar, předem se omlouvám za možná hloupý dotaz. Hrál jsem west cca před 15 lety poprvé a naposledy asi před 8 lety. Vím jak v průběhu let hráči ubývali, (dokonce jsem zažil i zmenšování herní mapy) odliv hráčů je trend většiny browser her. Spousta z nich ale zavádí mezinárodní servery. Neříkám, že po nějaké době hráči opět nepřestanou hrát... nicméně na čas to napumpuje server ohromnou populací a svět překypuje životem.

Během chvíle co jsem na fóru se mi zmínka o mezinárodním serveru nepodařila najít. Existuje něco takového?
 
Hm... takže není. Mohlo mě to napadnout. Stejně zaostalé je to i na divokých kmenech. To první je anglicky mluvící. To je jako kdyby si za mezinárodní považoval německý server, jen protože se tam přihlásí Rakušan. O testovacím serveru ani nemluvím. Podle mě je to promrhaný potenciál ze strany INNO. V praxi to funguje tak, že si při registraci hráč vybere jazyk hry, Chat ve hře bývá mezinárodní v anglickém jazyce, ale zažil jsem dělení jak na mezinárodní tak lokální v jedné hře. Rozdílné měny a platební oblast jistě také nejsou překážkou. Firmy jako Bigpoint (seafight, darkorbit) mají mezinárodní servery už léta. Playa Games (shakes a fidget). Gameforge s pravěkými hry (gladiatus, bitefight, ikariam) též již nějaký pátek jedou v mezinárodních vodách... Realizace tudíž nemůže být nijak náročná a když vidím jak tam národnosti mezi sebou soupeří a předhánějí se, peníze firmám tečou jako blázen. A co mají všechny tyto firmy společné je propagace. Nabídnout možnost registrace na mezinárodní server každému hráči, který otevře hlavní stránku hry.

Poslední server co jsem zde hrál byla tuším Dakota, od začátku vzniku. Zhruba po půl roce byl problém naplnit účastí velkou pevnost. Po těch letech co uplynuli, dnes hádám, že se s bídou naplní tak malá pevnost. Ze stejného důvodu, jako se děje slučování serverů tak budoucnost patří tvorbě mezinárodních serverů. Škoda, že to zatím těm nejpovolanějším v INNO nedoteklo.

Nashle za pár let. :)
 
Nahoru