• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočovný cirkus - diskuze

DeletedUser

Guest
Neví náhodou někdo,kde se dá najít NEOPRACOVANÝ RUBÍN?(červená barva).Je to potřeba k úkolu Pojízdný cirkus.
 

DeletedUser9337

Guest
Já se zasekla u prvního úkolu u Aretha the Cold Blooded, mám nasazenou šerifskou hvězdu,ale nic se mi nezobrazuje,ví někdo co ještě?
 

DeletedUser

Guest
Já se zasekla u prvního úkolu u Aretha the Cold Blooded, mám nasazenou šerifskou hvězdu,ale nic se mi nezobrazuje,ví někdo co ještě?

Zkontroluj si jestli máš nasazenou opravdu hvězdu kterou jsi dostala od šerifa - pokud jsi do políčka nasadila hvězdu z prací tak se Ti úkol nezobrazí !!!!!!
 

DeletedUser9337

Guest
tak to jsem v řiti,měla jsem asi 18 hvěz a nějaké jsem prodala,to mě nenapadlo,tak to je vymalováno,přesto díky
 

DeletedUser

Guest
tak to jsem v řiti,měla jsem asi 18 hvěz a nějaké jsem prodala,to mě nenapadlo,tak to je vymalováno,přesto díky

Tahle hvězda je zvlášť, ne ve štosu s ostatními. Jelikož se dá prodat za $0 (a nevím, jestli se vůbec prodat dá, kliknul jsem pak na storno), je tady šance, že ti zbyla, podívej se ještě jednou pořádně.
 

DeletedUser

Guest
ulohove predmety by nemali byt predajne ak sa nedaju najst viac krat
 

DeletedUser

Guest
Nemate uz nekdo splnenej ukol, ze mate dat Arethu do bezvedomi? Pokud jo, muze mi nekdo rict kolik ma zivotu celkem?
 

DeletedUser4662

Guest
Nemel by ten rubin padnout i pri jakekoli praci kde je odmenou nahodny produkt ??
 

DeletedUser9337

Guest
Tahle hvězda je zvlášť, ne ve štosu s ostatními. Jelikož se dá prodat za $0 (a nevím, jestli se vůbec prodat dá, kliknul jsem pak na storno), je tady šance, že ti zbyla, podívej se ještě jednou pořádně.

:angel:
Díky moc ,jsem zachráněna,byla až na dně v batohu
 

DeletedUser11374

Guest
Mne sa nechce veriť že by bolo možné nájsť rubín na akejkoľvek práci z náhodným produktom.Osobne môžem robiť tie práce všetky a rubín som našiel vždy len na hľadaní vzácnych drahokamov,včera dokonca 2 za deň.Ak ho našiel niekto už aj inde tak by som rád videl to oznámenie.
 

DeletedUser

Guest
rubin je mozne najst iba pri drahokamoch a kupcovi, ziadne ine screeny nikde neboli z inych prac. pri drahokamoch je sanca 2% takze by som doporucoval to.
 
Mě nějak nechce vyskočit zajíček ze své jamky. Je to jen v tom dělat práci tak dlouho dokud nepřihopská anebo je třeba něco dodržet?
 

DeletedUser

Guest
Mě nějak nechce vyskočit zajíček ze své jamky. Je to jen v tom dělat práci tak dlouho dokud nepřihopská anebo je třeba něco dodržet?

zkus ty práce-Vyorávání brambor- Sklizeň dýní- Sběr borůvek -střídat -žádný zakopaný pes v tom vyjímečně není:::))::
 

DeletedUser4662

Guest
Nejakej helpik ... jak na duel s tou arethou ?? uhybani?? kam mirit ?? me se nedari ji zatim ani porazit :(
 
Nahoru