• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočovný cirkus - diskuze

DeletedUser9350

Guest
Na jednoho zajíce mě stačilo 30 nebo 15 minut a hodně trpělivosti.
 

DeletedUser16200

Guest
Na jednoho zajíce mě stačilo 30 nebo 15 minut a hodně trpělivosti.

15 resp. 30 minútovky som skúšal, nepadol mi ani jeden, teraz ich ako pako zberiam po hodinách
13.gif
 

DeletedUser9371

Guest
Mě to padalo vždy po hodině na sedmičce. Včera jsem dokončil komplet cirkus. Zázrak, vesměs dlouhodobé série úkolů neplním a nebo v tom udělám botu, která pak nelze napravit. Neotráví mě to, ale pak už to neplním a hraji dál. :)
 

DeletedUser11443

Guest
Vlk

Nemohu najít při práci Pást ovce vlka a pak ho změnit za sedm kůzlátek. Nedošlo náhodou k nějaké změně?:kobylka::kobylka:
 

DeletedUser9371

Guest
Nemáš mít na sobě nějaký předmět ? Už si to nepamatuji, ale tady to najdeš : [spoil]http://tw-db.info/?strana=quests[/spoil]
Musíš tam být registrovaný a dát si import, aby se Ti to načetlo (aktualizovalo). Splněné a nesplněné úkoly. :)
 

DeletedUser2677

Guest
Tak jsem došel k prolhanému tedovi (vše splněno i šerifskou hvězdu mám) aktualizoval jsem projistotu stránku a přesto se mi tam úkol nezobrazil, jedná se o nějaký dlouhodobý bug nebo co je za problém?
 

DeletedUser7671

Guest
Máš šerifskú hviezdu z úlohy nie práce Pracovať ako šerif?
 

DeletedUser2677

Guest
Ajo, to mě nenapadlo díky :D Hlavně, že už jsem to jednou dokončil, ale tohle jsem zapomněl :D ještě jednou dík
 

DeletedUser9391

Guest
Ahojky,
nechce se mi ukázat úkol u Prolhaného Teda. Mám nasazenou šerifskou hvězdu (tu co jsem dostala od šerifa), a stejně nic. Není to omezené ještě časově? díky Gizzelle
 

DeletedUser15285

Guest
Chladnokrevná Aretha

Tento úkol snad není možné splnit. Chladnokrevné Arethe jsem už vzal zhruba 12000 životů. Pak jsem přestal počítat. A stále nepadla. I zdraví jsem si už 2x doplnil elixírama a nic. S nikým jiným jsem takové problémy neměl. Není na ní nějaký jiný fígl?
 

DeletedUser9391

Guest
Čau, jak jste našli toho vlka? pasu ovce už pár hodin, a furt nic ...
 

DeletedUser1318

Guest
Čau, jak jste našli toho vlka? pasu ovce už pár hodin, a furt nic ...
Myslíš vlka s tlustým břichem?
Asi je to trošku nastavené tak, aby to bylo obtížnější.
Mně se u jiného úkolu podobného charakteru osvědčilo zadávat 15 sec.
Ovšem je to možná jen náhoda...
 

DeletedUser9391

Guest
Myslíš vlka s tlustým břichem?
Asi je to trošku nastavené tak, aby to bylo obtížnější.
Mně se u jiného úkolu podobného charakteru osvědčilo zadávat 15 sec.
Ovšem je to možná jen náhoda...

jj s tím tlustým břichem :-) co z něj vyleze 7 malých kůzlat :-) zkoušela jsem hodiny nic, 10minutovky nic a 15 vteřinovky taky nic ...
 

DeletedUser

Guest
Sice jsem tento úkol plnil už dávno, ale nic speciálního jsem u něj, pokud si pamatuji, neměl. Chce to mít jen dobře poskládané schopnosti na duel.
 
Nahoru