• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kočovný cirkus - diskuze

DeletedUser

Guest
Ty dva způsoby jsou hodně stará informace a dávno tyto možnosti nefungují (v řádu několik let). Úkolovou řadu lze dokončit jen jedním způsobem.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,nedaří se mi najít prolhaného Teda a mám nasazenou šerifskou hvězdu a na kontě 5000 dolarů?Vůbec se mi nikde na mapě nezobrazila jeho ikona s úkolem.Dík za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Aretha má 1000hp a má stejné schopnosti jako ty. Důležité je, že hráč je v duelu útočník a potřebuje způsobit co největší dmg, tudíž je třeba vybítrat oblečení které dává hodně přesnosti, vystupování a střelby nebo síly úderu, podle použité zbraně a zároveň dává co nejméně (ideálně vůbec žádné) uhýbání, taktiku, reflexy a houževnatost.
 

DeletedUser9350

Guest
A co fungovalo tak byly střelné zbraně, s těma to na Arethu šlo vždy tak nějak snadněji.
 
HIV má pravdu s volbou schopností, ale Aretha má 1000HP jen v posledním duelu. Jinak má stejně HP jako vy. Co se mi osvědčilo bylo míření na hlavu ve všech kolech a každej z těch tří duelů jsem dal napoprvé.
 
Nahoru