• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Košík zlata

KOŠÍK NA ZLATO

VEL2014ko%C5%A1%C3%ADk_vajec.png



Den po velikonocích jel krajinou potulný kupec se svým vozem zboží.Mnoho měst již projel, tak hledal místo kde přespí a odpočine si.
Když se před ním objevila řeka jenž byla po obou březích lemována řadou vzrostlých vrb,
všiml si kupec něčeho co ho přimělo zastavit vůz, a jít se na to podívat blíž.
Podél řeky byla sice spousta vrb,ale všechny byli kompletně oškubané,no opravdu,na žádné nezůstal jediný proutek.

Nechápal co je příčinou, ale vrátil se na vůz a pokračoval v cestě. Po krátké době přijel do udolí ve kterém bylo malé městečko a kupce se zmocnila vidina zisku, která zcela potlačila unavu. Popohnal tedy koně a za vykřikování " pentle...šátky...klobouky...na prodej ", vjel do města.
Zastavil před salonem "U Žíznivé žáby" a vyhlížel zákazníky.
Co však nastalo vzápětí, to opravdu nečekal.Z domů a uliček se vyřítil dav lidí,během okamžiku obklopili kupcův vůz,co obklopili,rovnou ho převrhli.
Když se kupec probral z bezvědomí,opatrně prohlížel rozsah škod "sakra,veškeré zboží je pryč, ale aspoň koně mi nechali celé".
S obtížemi se vysoukal zpod vozu a kulhavým krokem se vydal ke kanceláři šerifa.

"Zdravím šerife, stala se mi zvláštní věc" s těmito slovy vešel kupec do kanceláře,rozhlížel se,ale jediné co viděl,byla hromádka proutí pokrývající stůl,a pár pentlí jenž byli kupci silně povědomé."Halo šerife, jste tu?" Náhle se proutí na stole posunulo a za ním se zvedla postava s hvězdou na košili. Šerif si otřel ruce do nohavic a otráveně " jo, jsem tady, co chcete?" . Kupec se zarazil, ale nedal se odbýt " víte, právě mě přepadl dav lidí, převrátili mi vůz a ukradli veškeré zboží, a jak se dívám, ty pentle co máte na stole,také byli v mém voze"
Šerif se obrátil,z šuplíku stolu vytáhl láhev whisky a dvě sklenice. "Pane, posadíme se, dáme si panáka a ja vám vše vysvětlím"


Jakmile se usadili,šerif započal své vyprávění. "V tomto kraji je jedna zvláštnost, traduje se pověst že se po kraji pohybuje bytost,někdo tvrdí že je to duch zlatokopa,jiní tvrdí že je to velikonoční zajíc,ale na čem se shodnou,je,že ten kdo má za dveřmi nejkrásnější košík na vajíčka,v něm po uplynutí velikonočních svátků, najde velký zlatý valoun.Proto se městem šíří to košíkářské šílenství,jenž mělo za následek i to vaše přepadení.Každý obyvatel města chce být totiž právě tím,koho ta tajemná bytost obdaruje."

Kupec se zamyslel,vidina zlata byla opravdu lákavá,tak se dohodl s šerifem,že mu ty pentle nechá,když se s ním šerif podělí o nějaké proutí,a zkusí štěstí.


A co vy, také zkusíte štěstí se svým košíkem?


PODMÍNKY SOUTĚŽE

Soutěž bude probíhat v termínu od 31.03 2016 do 13.04 2016 23:59

Zapojit se může každý hráč pouze jedním příspěvkem, s možností editace po dobu soutěže.

Velikost košíku, jeho tvar či materiál, je čistě na fantazii hráče.

Košík musí být prokazatelně ručním výtvorem hráče,jenž se soutěže učastní.

Každá soutěžní fotografie košíku musí obsahovat i cedulku s nickem hráče.

Po ukončení soutěže budou košíky ohodnoceny West týmem a výherci odměněni




ODMĚNY

1.místo: 200 nugget + přesun 1x item mezi světy

2.místo:100 nugget + přesun 1x item mezi světy

3.místo: 50 nugget + přesun 1x item mezi světy



CZ tým si vyhrazuje právo na: úpravu pravidel, zrušení soutěže, použití soutěžních příspěvků k propagaci hry, herního fóra, FB stránek hry.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru