• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kombinace produktů řemesel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtěl bych se zdejšího osazenstva zeptat, jestli je někde nějaké podrobnější info o produktech od řemesel. Jde mi o to, jaké jsou možné kombinace, přesněji mne teď zajímá kombinace věcí kuchaře od 250 a výše mezi sebou a kombinace těchto produktů například s dortíkem, který nepřidává schopnosti, ale pracovní body.
Předem dik za odpověď
 

DeletedUser

Guest
nepomůže, jde mi o to, jestli se dají zkombinovat. To co dělají vím.
 

DeletedUser

Guest
Při kombinování produktů lze kombinovat nanejvýše 1 produkt z 2 skupin. To znamená, že lze kombinovat například:

nějak tam není zmíněno jaké jsou ty skupiny
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak to je blbost.
Lze kombinovat jedno vylepšení zbraně (bajonet, grafitka, brusný kámen ...)
a jedno vylepšení dovedností (amulet, krocaní pečínka, gentlemanova hostina, dortík ...)

Nelze tedy kombinovat amulet + zelenivá taštička, ač jde o různé řemesla.

Do toho lze používat libovolně krmnou směs a jednorázové věci jako kapky a podobně
 

DeletedUser13667

Guest
tak to je blbost.
Lze kombinovat jedno vylepšení zbraně (bajonet, grafitka, brusný kámen ...)
a jedno vylepšení dovedností (amulet, krocaní pečínka, gentlemanova hostina, dortík ...)

Nelze tedy kombinovat amulet + zelenivá taštička, ač jde o různé řemesla.

Do toho lze používat libovolně krmnou směs a jednorázové věci jako kapky a podobně

Máš pravdu (omlouám se). Ty skupiny se myslí různý účinek předmětu. Já to asi nevysvětlím více, než to je na wiki.
 

DeletedUser

Guest
No a tohle dělení jsem na wiki neviděl. Není tedy zřejmé, že se myslí tyto skupiny
 
na wiki jsem to nepochopil a to jsem na to koukal dost dlouho ... viz napr. 3 skupiny - meziprodukty, produkty a výrobky. Při kombinování produktů lze kombinovat nanejvýše 1 produkt z 2 skupin
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru