• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Konec světa 3 - Zlatokopové migrují za diamanty

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Konec světa 3: 22.1. 2013
Zlatokopové migrují za zlatem a diamanty

(akce pro jednotlivce)
Ahoj hráči,

zřejmě mne ještě neznáš, jmenuji se Tom Calvada. Místní mne znají velmi dobře, každý měsíc mi musí odvádět část ze své úrody, za to jim nabízím ochranu nejen pro jejich rodinu, ale také pro úrodu a dobytek. Z toho vyplývá, že spolu budeme vycházet velmi dobře, pokud budeš platit včas, jinak bych se mohl postarat o nějakou malou nehodu..

Nedávno jsem zjistil, že za řekou Okaware se nachází velká naleziště zlata, občas se dá najít dokonce i nějaký ten diamant. Koupil jsem tam velké pozemky a zřídil doly. Jestli si chceš něco přivydělat, přestěhuj se tam a pracuj pro mne. Odměnou ti nabízím výplatu dle tvé odvedené práce. Jdeš do toho se mnou?

Výborně! Rozhodl jsi se moudře - tvé rodině se zde nic nestane, o to se postarám. Mám zde několik sektorů, kde se dá těžit - můžeš si vybrat, abys pak neříkal, že jsem tě poslal někam, kde nic není:
  • Svět 1
  • Svět 9
  • Arizona
  • Buffalo
Až dorazíš na místo, ohlaš se u místního šerifa, aby s tebou počítal. Předá ti další instrukce, jak pokračovat. A nezapomeň - jestli mne neuposlechneš, stihne tě krutý trest!
Podmínky účasti:
  • mít na světě účet (platí i pro hráče, kteří migrovali od 15. prosince)
  • splnění níže uvedených úkolů
  • vytvoření tématu na fóru vztahující se k nicku do 18. ledna

ÚKOL Č. 1
Přemigruj ze světa 3 na jiný svět.
Výběr světů je vypsán výše, abyste mohli přemigrovat, nesmíte mít na světě, kam si přejete migrovat, žádný účet v posledních 90 dnech. Kde již účty máte, nemůžete migrovat - můžete si vybrat jiný svět.

ÚKOL Č. 2
Ahoj hráči, jsem místní šerif Jesse Roberts, ale můžeš mi říkat Jessi. Dostal jsem instrukce od Toma Calvady, že pro něj budeš pracovat a abych tě zde provedl. Nicméně si myslím, že správný dobrodruh si okolí rád prozkoumá sám, sejdeme se tedy za 10 hodin, to ti bude na průzkum okolí jistě stačit. A dej si pozor na místního lapku, je fakt dobrej..
Zřiď si na fóru v přidělené sekci své téma s názvem svého nicku, kam pošli ke kontrole reporty z 10 hodin práce Jít na průzkum. Práce odpracuj až na světě, kam přemigruješ - přišel bys o reporty. Nezapomeň reporty nastavit tak, aby bylo možné je překontrolovat - tj. na
world.png
.

ÚKOL Č. 3
Vidím, že se ti na průzkumu velmi líbilo, ale zdáš se mi být unaven. Jdi do místního hotelu a odpočin si, budeš potřebovat nabrat síly, práce v dolu je drsná. Nezapomeň se pomodlit! Setkáme se ráno v baru, budu tam na tebe čekat, mám nějaké nevyřízené účty s jedním štamgastem, vezmu to při jednom.
Pomodli se v kostelu před spánkem a report pošli ke kontrole do svého tématu, nezapomeň nastavit na
world.png
.

Dobré poledne, evidentně se ti spalo velmi dobře, čekám tu na tebe celou věčnost.. Vidíš toho malého chlápka v rohu? Je to pěknej darebák, přepadává místní ženy. Bohužel nemám dost důkazů, abych ho zavřel. Napadlo mne, že bys mu mohl dát za vyučenou - večer odchází mezi posledními a chodí tou stezkou mezi hřbitovem a lesíkem, počkej si tam na něj a dej mu co proto. Musím teď jet za Marge, slíbil jsem jí, že jí pomůžu zahnat dobytek do ohrady, sejdeme se zase zítra.
Proveď 1 duel v časovém rozmezí 18:00 h - 23:59 h, report nastav na
world.png
a zašli ke kontrole do svého tématu.

ÚKOL Č. 4
Dobré ráno, dnes je čas, aby ses seznámil s jednou naší tradicí - v našem kraji si potrpíme na záznamy, milujeme historii a příběhy. Zde je místní kronika, rádi bychom, abys do ní připsal několik rádků o sobě a kraji, ze kterého pocházíš. Neboj se svůj příběh okořenit zajímavými historkami, rádi se pobavíme. Až to budeš mít, zajdi za mnou do lomu za městem, mám tam na povel několik chlapíků, kteří taky budou začínat s prací..
Napiš minimálně 10 vět o své postavě, 20 vět o městě a světu, ze kterého pocházíš, do svého tématu na fóru.

ÚKOL Č. 5
Vítej v lomu! Předně tě musím upozornit, že zde platí jiná pravidla - každý nese odpovědnost za svůj život, pokud se rozhodneš riskovat, počítej s tím, že nikdo tě nebude hledat v útrobách lomu a riskovat život, aby tě z něj dostal ven. Při cestě nezapomeň mít zapnutou svíčku, abys věděl, že máš dost kyslíku. Jakmile zhasne, okamžitě vypadni ven, sic s tebou bude ámen. Tom Calvada dává výplatu, když mu přineseš nějaké zlato nebo diamanty, minimálně však musíš přinést 10 kousků zlata a 5 diamantů. Dávej si pozor, aby tě někdo při práci nepřepadl, nepřítel může být kdokoliv. Až budeš mít vyděláno na chleba, odnes mi to do pracovny do věznice, uschovám to v sejfu. Prozatím tady máš nějaké zásoby jídla a přeji hodně štěstí.
Získej jakkoliv 10 kusů kočičího zlata a 5 kusů polodrahokamů - reporty nastav na
world.png
a přidej je do svého tématu.



Ty darebáku! Chtěl jsi napálit Toma?! Tohle nejsou diamanty, ale polodrahokamy. Zmiz odsud, jestli je ti život milý. Abys neřekl, tady máš část výplaty, na kterou máš nárok za přinesené zlato, a ať už tě tu nevidím! Jo a tady ti Marge něco nechala, balíček..
Odměna:
200
NuggetsS.png

xmas_present_high.png



O několik dní později...
Tom Calvada byl zastřelen před zraky své rodiny, okradl mnoho lidí a nechal zabít spoustu hledačů zlata, kteří pro něj pracovali v dolech. Příbuzný jednoho ze zavražděných vykonal svoji pomstu na něm, vypálil mu doly a zasypal je kameny, když nechal vybuchnout nálože o vchodů. Po světě 3 se začala šířit panika a usedlíci se rozhodli emigrovat. Ti, kteří to nestihli, doplatili svým životem v drsné krajině, neboť sousední oblasti přehradily řeky a nechaly vypálit veškerou úrodu ze strachu, aby se do oblasti nestahovali darebáci hledající útočiště. Osud ti však dal příležitost v novém prostředí - jak se jí chopíš?
Vysvětlení: Kdo svoji postavu nepřesune do 22. ledna, bude mu smazána spolu se světem.

Vyhrazujeme si právo na zrušení či změny této akce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
(akce pro skupiny)

Obavy se šířily rychlostí blesku i do okolí, delikventi vystrčili hlavu z úkrytu a rozhodli se, že obsadí vyhlazenou oblast, přes kterou vedly dříve důležité obchodní cesty. Jednou za čas, když jim pravděpodobně došly zásoby jídla, se vydali přepadnout nejbližší města. Obyvatelé hledají ochranu v modlitbách a u šerifa, který se snaží s bandou odvážných pochytat bandity..

Podmínky účasti:
  • mít na světě účet (mohou se účastnit i hráči, kteří migrovali od 15. prosince)
  • členové skupiny musí být na stejném světě po migraci, město není nutné
  • splnění níže uvedených úkolů
  • vytvoření tématu vedoucím skupinky na fóru vztahující se ke skupince do 18. ledna

ÚKOL Č. 1
Přemigrovat se svou postavou na jiný svět.

ÚKOL Č. 2
Domluvit se se skupinkou hráčů z původního světa a vytvořit si skupinu (min. 10 hráčů, max. 50 hráčů). Skupina nemusí být spolu ve městě, ale musí se nacházet na stejném světě. Ve skupině si zvolte vedoucího, ten založí v příslušné sekci téma s názvem vaší skupiny.

ÚKOL Č. 3
Každý z členů skupiny sepíše min. 10 vět o své postavě a zážitcích z původního města (světa). V jednom příspěvku je vloží za ostatní vedoucí skupiny (na způsobu předání textů vedoucímu se domluvte ve skupině).

ÚKOL Č. 4
Celá skupina se domluví a sejde na hromadě pořádané bohoslužbě - tolerujeme 1 hodinu rozptylu od zvoleného času (tj. +/- 1 h). Reporty z modlení si nastavte na
world.png
a vedoucí skupiny je vloží v jednom příspěvku ke kontrole.



Vaše modlitby byly vyslyšeny, ze vzdálené země dorazil k vám na obranu pistolník Wyat Earp, aby si poradil s bandity. Jednoho po druhém vodí k šerifovi, jenž se o ně dle zásluh stará ve vězení. Protože jste se aktivně zapojili, rozhodl se bohatý pistolník, že se vám za pomoc odmění - každý účastník po úspěšné pomoci obdrží:
fb_chest_steel.png

Jako bonus se rozhodl, že jednu nejrychlejší skupinku odmění tímto dárkem:
premiumchest.png


Právě sis rozbaloval dárek, když ti do klína vypadl lísteček - "Děkuji ti hráči, že jsi se zúčastnil naší akce, bandité by již neměli dělat potíže. Ať se ti zde daří, jednou se jistě zase potkáme,.." Jako podpis slouží prostřelené opálené kolo od kulky, jak jinak..


Vyhrazujeme si právo na zrušení či změny této akce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Zrušenie sveta 3 predĺžené do 22.1.2013


Transfer charakteru odporúčame zadať 20.1., ak zadáte presun neskôr riskujete, že postava sa nemusí včas presunúť a zmaže sa. :klubun:

Predlžujeme aj dátum na zapísanie sa do akcie do 18.1.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

pokud nemáte možnost migrovat na jiný svět z důvodu postav, které na světech máte, můžete napsat ticket na support a požádat o zrušení původní postavy, poté bude postava z tohoto světa převedena na Vámi zvolený svět.

Pro tento převod neplatí 90 denní čekací lhůta, jako je tomu u klasické migrace mezi herními světy.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

splňte si, prosíme, podmínky do 15. února, abychom mohli provést závěrečnou kontrolu a rozposlat odměny. Děkujeme za pochopení.



Přehled hráčů, kteří se zapojili a mají migraci v pořádku:

SVĚT 3 -> NA SVĚT 1

Bigwolf
hudis007
adamcok
polo777
xamax
Kirof
onny
Tom 609
Fousatej Kopr
San Bichigo
hary04
Táda
medix
zuky72
Nevea Quar
FinRuin
Hudis007
Housenka35
Ichus2
Alan Magman
Elektromont
Cereales
PJHarvey
Momo99
Daveku
John Mac Lain
shrekoleda


SVĚT 3 -> NA SVĚT 9

Diablo Kid
William Blackcoat
dave2470
loni
Welite
Saucer
king kong 01


SVĚT 3 -> NA ARIZONA

tiamema
Seicul
cat.ma
tulda
Trapper Jack


SVĚT 3 -> NA BUFFALO

Miraell
BANANcz
Bud
frankie55
pecule


Nenalezené nicky:
Hardpoooned

Nenalezené záznamy o migraci:
fogi1
 

Deleted User - 31870

Guest
Možnost splnit podmínky se prodlužuje do 20. února. Jak vidíte, již jsou připravovány pomalu seznamy, podle nichž budou poté přidělovány odměny.

Takže neváhejte - čím dřív, tím lépe.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru