• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze koniec ruskeho westu?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Asi po dlouhe dobe klobouk dolu pred innem no.

1646497291061.png

Vážení hráči,

V posledních dnech jsme s velkou hořkostí svědky ničivých následků invaze ruské armády na Ukrajinu. Z viděných snímků války trhá srdce. Žádná živá duše na světě by neměla snášet muka, ničení a ztráty, které válka přináší, přesto se v dnešní době pro miliony lidí stala realitou.

InnoGames věnovala 10 000 eur Červenému kříži, mezinárodní organizaci, která se zabývá různými humanitárními aktivitami, od pomoci uprchlíkům až po vzdělávání lékařů. Kromě toho věnujeme pomoc v podobě přikrývek, nafukovacích matrací a dalších věcí těm organizacím, které jsou zodpovědné za pomoc lidem na Ukrajině, kteří byli kvůli hrůzám války nuceni opustit své domovy.

Víme, že mnozí by rádi pomohli, ale nevědí, jak na to.
Na Ukrajině máme skvělé a silné hráče a rádi bychom je v těžkých časech podpořili. Proto jsme se rozhodli podělit se s vámi o spolehlivý seznam způsobů, jak můžete podpořit lid Ukrajiny v této těžké době: https://www.globalcitizen.org/en/content/ways-to-help-ukraine- konflikt.

Prosíme vás, abyste byli k sobě laskaví a doufáme, že nás čekají lepší a klidnější časy!
 
Popravdě jsem i já sám nečekal, že by Inno dalo něco takového na ruské forum. Klobouk dolů.
(Vlákno je povoleno, protože je to jenom oficiální oznámení od Inna. Jinak pravidla platí stejně. Připomínám politika sem nepatří, tak se prosím vyhněte diskůzi.)
 
Popravdě jsem i já sám nečekal, že by Inno dalo něco takového na ruské forum. Klobouk dolů.
(Vlákno je povoleno, protože je to jenom oficiální oznámení od Inna. Jinak pravidla platí stejně. Připomínám politika sem nepatří, tak se prosím vyhněte diskůzi.)
Neriesime politiku, riesime koniec ruskeho westu
ale ked uz to tu niekto hodil



Asi po dlouhe dobe klobouk dolu pred innem no.

InnoGames věnovala 10 000 eur Červenému kříži, mezinárodní organizaci, která se zabývá různými humanitárními aktivitami, od pomoci uprchlíkům až po vzdělávání lékařů. Kromě toho věnujeme pomoc v podobě přikrývek, nafukovacích matrací a dalších věcí těm organizacím, které jsou zodpovědné za pomoc lidem na Ukrajině, kteří byli kvůli hrůzám války nuceni opustit své domovy.
som rad ze venovali za cele INNO az 10k eur.... cize v priemere to, co cca utrati 1 nuggetak na weste :D1646504967419.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru