• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Kontakt na innogames

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mikosansobi

Člen týmu
Ban by se neměl řešit na fóru, ale v support systému!
Ale když už tady čtu "rady" typu dát si osobní setkání, musím také reagovat.

Ban byl oprávněný, komunikoval jsi se mnou, poté jsem to předala na kontrolu Navimu.

Další tickety jsem nechala uzavřít z toho důvodu, že jsi spamoval support, i když ti bylo několikrát řečeno, kdy ti ban končí.

Sprosté výrazy, kterými kolegu Merlinose častuješ nejen na fóru, ale i na Facebooku, jsou už hodně přes čáru. A to nemyslím zrovna výraz broskev.

"Lajkovat" něčí doporučení, že si máš dát s Merlinosem osobní stretko, to zavání výhružkou v reálu a toto řeší policie. Takže si prosím na to dávejte pozor.

Kdybych chtěla, mohla bych tvou skupinu vyřadit ze soutěže. Neudělala jsem to. Nejsem mstivý člověk. Ale mám svou hranici, kterou jsi dnes překročil.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Je vás víc, kteří se nepěkně vyjadřujete na stránkách FB. Styďte se. Sociální síť je mocná čarodějka, to je každý druhý velký "mačo",hrdina, vůdce s velkým egem, nejlepší top hráč a nejlepší kritik. Realita je bohužel jiná. Občas mi je z takových komentářů hodně smutno. Kde jsou ty časy, kdy si lidé posílali dopisy, byli k sobě uctiví a vážili si jeden druhého.
 
Je vás víc, kteří se nepěkně vyjadřujete na stránkách FB. Styďte se. Sociální síť je mocná čarodějka, to je každý druhý velký "mačo",hrdina, vůdce s velkým egem, nejlepší top hráč a nejlepší kritik. Realita je bohužel jiná. Občas mi je z takových komentářů hodně smutno. Kde jsou ty časy, kdy si lidé posílali dopisy, byli k sobě uctiví a vážili si jeden druhého.

Miko, rozhodně ti nechci dávat nějaké rady, ale padl tu jasný dotaz o tom, kam může hráč napsat stížnost směrem k týmu a to, že jste na to do současnosti rozumně neodpověděli a tudíž zde nechali prostor pro diskuzi je pouze vaše chyba. A taktéž by mě zajímalo, za co Abe dostal ban, když pravidla neporušil, ale to již není moje věc.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Napiš mu osobní zprávu.

No nevím, adresa je napsaná ve VOP, v Tiráži, v Ochrana osobních údajů, na Wiki... vše viditelně na očích. Snad nemusím každého chytat za ručičku. Pro mě je to logická věc.
Také nevolám do banky, aby mi nadiktovali adresu, když v ruce držím výpis z banky a adresou v levém rohu.
 

DeletedUser307

Guest
Je vás víc, kteří se nepěkně vyjadřujete na stránkách FB. Styďte se. Sociální síť je mocná čarodějka, to je každý druhý velký "mačo",hrdina, vůdce s velkým egem, nejlepší top hráč a nejlepší kritik. Realita je bohužel jiná. Občas mi je z takových komentářů hodně smutno. Kde jsou ty časy, kdy si lidé posílali dopisy, byli k sobě uctiví a vážili si jeden druhého.

Máš pravdu, taky je mi z takových komentářů smutno....


A co jako od nás dohaje chceš furt ???
Myslíš ze jsme to neposlali do DE aby to řešili ?
Myslíš ze to take nenahlásili i jiné jazykové mutace???

Víme ze to trvá dlouho a ze se s tom nic neděje... jediný kdo tu furt s tím spamuje jsi ty... jak nějaký harant co nemá nic jiného na práci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
nic o vyhruzkach tu nepadlo, pokud vim... a pokud se nekde s nekym chce setkat, tak to ma resit policie? to rovnou muzes posilat benga a vsechny srazy...


zatím ne, ale může se stát. Jen píšu, aby byli hráči opatrní a takové věci nepsali veřejně na fóra a FB. Co se týká soukromých skupin, je mi to jedno. Co se týká srazů, pokud není zaštitován InnoGames, tyto věci neřeším. Hráči si dají maximálně pár výchovných a pak si dají panáka nebo pivko a zábava pokračuje.
 

DeletedUser17990

Guest
zatím ne, ale může se stát. Jen píšu, aby byli hráči opatrní a takové věci nepsali veřejně na fóra a FB. Co se týká soukromých skupin, je mi to jedno. Co se týká srazů, pokud není zaštitován InnoGames, tyto věci neřeším. Hráči si dají maximálně pár výchovných a pak si dají panáka nebo pivko a zábava pokračuje.

Pár výchovných je i skoro šití HIVáka v půl čtvrtý ráno na chatce?
 

DeletedUser11928

Guest
Takže si to shrneme. Celou dobu je můj požadavek ignorován, pak se zjeví "moderátorka", která má 1 příspěvek na fóru.

Dydymu se mažou věcné komentáře, mě není odpovídáno na dotaz, mluvíš stále kolem a kolem.

Myslím, že jsi momentálně přesvědčila hodně lidí o mé nevině a tom, že byl celý proces pouze vykonstruován.
Děkuji ti za to. Částečně jsem dosáhl svého. Daleko raději bych však byl, kdyby se členové support teamu drželi daných pravidel a nekazili ostatním hráčům hru.

S vřelými pozdravy,
Abe
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17990

Guest
Za b) mohu vědět koho jakými výrazy častuji? Já? Na fb?
Další ukázka tyjo. Z domněnek si domyslet, kdo je kdo ve hře a na fb. Bez důkazů. :-D

to víš marto... :D Dovolit si opravit VÝTE... :D Ale jak koukam na fb, tak si na 100% ženská, ty komentujou každou maličkost... :D
 

DeletedUser11928

Guest
A dovolím si ještě jedno...
Prosím o udělení vyjímky z pravidel a Váš souhlas se zveřejněním naši konverzace, jelikož se tento postup momentálně neslučuje s herními pravidly, která já bezvýhradně a v plném rozsahu dodržuji.
Uveřejněním celé konverzace by byla věc objasněna všem zúčastněným, což je dle mého názoru ku prospěchu obou stran.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Diskuze pokračuje, ale kontakt sem furt nikdo kompetentní neuvedl. Tady to prostě na mě působí tak, že se někdo bojí, aby náhodou Němci nechtěli tu stížnost prověřovat a zjišťovat si, jak nejenom zabanování, ale celá následná komunikace probíhala.

A pokud se tu řeší pouze to, že měl někdo údajně označit merlinose nevhodným výrokem, tak bych měl návrh, zda by nebylo třeba rozumné se hráčů zeptat, co se jim nelíbí, s čím jsou nespokojeni a snažit se najít nějaké společné stanovisko ?
 

DeletedUser11928

Guest
Abe, zkus kouřové signály :D
No co mi zbývá. Já se snažil celou dobu jednat plně v souladu s dobrými mravy a slušného chování, můj ticket nechť je toho důkazem.
Ze Tvé odpovědi vyplývalo, že se prohřešek netýkal mě, poté jsem na to upozornil a merlinos, který se naši konverzace vůbec neúčastnil, ticket uzavřel.

Takhle si nepředstavuji chování k hráčům. Několikrát jsem se snažil zkontaktovat tebe, jenže když je na můj ticket pro jistotu reagováno jednou za 48 hodin, nedá se to.
Co se tebe týče, sama víš, že jsem s tebou vždy komunikoval slušně a na úrovni. Jenže když je mi křivděno a poté arogantně má stížnost uzavřena, slušnost jde stranou - mám své limity, stejně jako každý.

Za další - nahoře jsi zmiňovala, že jsi náš tým mohla vyřadit ze soutěže. Absolutně nechápu proč a nevidím jediný důvod, prosím o objasnění.
Mezitím jdu rozdělat oheň.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru