• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kostel, modlení, výstavba

DeletedUser16057

Guest
Jestli vím, tak tvůj(tvoje) lvl(úroveň) nijak neovlivní štěstí na lepší nález z bedny. :P

Pokud by bylo dle toho, co jsi napsal, tak by mě zajímalo, proč i úrovni hráče např. 130 při modlení a otevření ocelky padne dejme tomu Huckleberryho prak. :P
 

DeletedUser

Guest
O to nic. Jen mě mrzí, že ho nemůžu nasadit. A zarazilo mě, že z bedny s relativně obyčejnějšími předměty vypadlo zrovna tohle. Navíc mám štěstí i v tom, že jsem dělňas a všechno dávám do síly a stavby. Jednou se zkrátka bude hodit :).
 
nechci ti brát iluze, ale Herd. meč je defakto pešek - dostal jsi věc, která je běžně dostupná z úkolů a stojí proto plusmínus za prd ...
 

DeletedUser

Guest
Možná jsem tu hru už nějakej ten pátek nehrál, ale dřív se dal sehnat jediným způsobem a ten stál dost času a běhání po celý mapě. Když nepočítám zlatou šavly, která je navíc až od lvl 70 a možná ještě pár dalších kousků, který jsou levelově ještě vejš, nedopadlo to zas tak mizerně.
 
Hernandův meč, jak píše Ighas, není už tak vzácný jak býval. To že ti padl z ocelky je běžné. V současné době padá i na pracech jako je Vést obchodní kancelář či Pracovat jako kupec.

Tady máš seznam co z které bedny může padnout.
 

DeletedUser

Guest
Jasný. Dík za info. Možná bych měl ještě dotaz, ale je to už asi na jiný téma. Mrknu po fórku. Zatím dík :).
 
Nahoru